Genius Creations najbliższego zasięgu :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: Tigana » pt 08.12.2017 16:52

Będzie jeszcze "Pokój światów", ale nie wiem czy to wznowienie czy też nowe wydanie.
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: niepco » pt 08.12.2017 19:00

To będzie wydanie ilustrowane i limitowane - ilustracje do obejrzenia na https://szulerlosu.wordpress.com/
niepco
Lord
Lord
 
Posty: 1224
Rejestracja: ndz 19.09.2010 18:25
Lokalizacja: Antiquitatis Genus Crosniensis

Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: ASX76 » sob 09.12.2017 12:40

Szkoda papieru.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: niepco » sob 09.12.2017 17:59

Pijesz do całości oferty GC czy konkretnie do Majki? Bo jeśli do Majki to palnąłeś jak kulą w płot - to jedna z oryginalniejszych książek na naszym podwórku. Aczkolwiek wymaga pewnej erudycji i stąd nie wszystkim musi się podobać.
niepco
Lord
Lord
 
Posty: 1224
Rejestracja: ndz 19.09.2010 18:25
Lokalizacja: Antiquitatis Genus Crosniensis

Re: Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: Fidel-F2 » sob 09.12.2017 20:00

Sofizmat
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: Beatrycze » ndz 10.12.2017 0:46

"Życie i czasy..." pewnie sobie kupię. Co do reszty - nie wiem. Czasami kupuję sobie coś GC, ale to raczej w czasie posuchy interesujących mnie premier.
Beatrycze
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 539
Rejestracja: pt 04.11.2016 10:22

Re: Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: Janusz S. » pn 11.12.2017 18:16

niepco pisze:To będzie wydanie ilustrowane i limitowane - ilustracje do obejrzenia na https://szulerlosu.wordpress.com/

To pewna informacja? Jakby było w twardych okładkach to chętnie bym sobie takie kupił, chociaż ilustracje mocno komiksowe w stylu i do książki pasują mi średnio.
A czy ktoś się może orientuje, czy książka Rupiewicz to jakiś ciąg dalszy Redlum? Czy coś zupełnie nowego?
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: nosiwoda » wt 12.12.2017 9:53

Janusz S. pisze:
niepco pisze:To będzie wydanie ilustrowane i limitowane - ilustracje do obejrzenia na https://szulerlosu.wordpress.com/

To pewna informacja? Jakby było w twardych okładkach to chętnie bym sobie takie kupił, chociaż ilustracje mocno komiksowe w stylu i do książki pasują mi średnio.

O tym wydaniu specjalnym była mowa od chyba dwóch lat, więc tak, raczej pewna. Ilustracje były aprobowane przez autora.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4976
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Genius Creations najbliższego zasięgu

Postautor: Janusz S. » wt 12.12.2017 12:33

Fenrir pisze:Nie mam zielonego pojęcia z wiadomych względów, ale z rozmów z Katarzyną w przeszłości wynikało, że "Redlum" jak na razie to zamknięty projekt i nie planuje kontynuacji lub czegokolwiek w tym uniwersum.

Szkoda. Kontynuację kupiłbym na pewno, a tak mogę się jedynie zastanawiać. Dzięki za info.
nosiwoda pisze:O tym wydaniu specjalnym była mowa od chyba dwóch lat, więc tak, raczej pewna. Ilustracje były aprobowane przez autora.

Musiałem zapomnieć (?). Myślałem, że to jakaś nowa informacja, ale skoro ciągnie się to tyle czasu to odbierałbym ją raczej odwrotnie - zapewne nic z tego nie będzie. W końcu GC ma co drukować.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości