Drugi wywiad z Rafałem Kosikiem :: Sprawdź komentowany artykuł.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Drugi wywiad z Rafałem Kosikiem

Postautor: Bandobras » pt 06.10.2017 14:39

Powergraph doceniam właśnie za to, że nie idą w ilość a w jakość. Technicznie książki są dopieszczone (dobry papier i twarda okładka) i treść też jest w większości bradzo dobra lub dobra, korekta czasem nie tak świetna, ale to szczegół do poprawy. ;)

Tylko tak się zastanawiam czy kierownictwo (mam nadzieję, że może któreś z państwa Kosików to zobaczy) nie myśli by dla odmiany wydać coś inszego jak np. pierwszego zagranicznego autora ? Trylogia Ryfterów Wattsa aż prosi się o wznowienie, a z tego co na blogu Pana Rafała można wyczytać też ją docenia. AM i MAG raczej entuzjastycznie do tego nie podchodzi, a jeśli już to by pewnie miejsce na Wattsa się znalazło za ileś lat... :( Dla Powegraphu byłoby co wydać w serii "SF+", bo po Różancu na coś nowego "kosikdorosłego" poczekamy, a poza tym zostaje tylko Zbierzchowski, który z tego co pamiętam był zapowiedziany (chyba, że Nowak jeszcze z czymś wyskoczy). :)

Watts jeszcze pasuje do polityki wydawnictwa by dawać szansę debiutantom, bo w końcu Ryfterzy takim są. :D
Bandobras
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 213
Rejestracja: sob 21.01.2017 21:53

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości