Hobb zwizualizowana :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Hobb zwizualizowana

Postautor: Shedao Shai » pt 22.09.2017 13:35

Trochę się bałem kliknąć w newsa, jak go zobaczyłem. A co do okładki, no có-óóóż. Podobna wizualnie do poprzedniego tomu, więc przynajmniej jest jakaś spójność wizualna :D
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3703
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Hobb zwizualizowana

Postautor: light pillar » pt 22.09.2017 16:02

Hobb jest średnia, to i okładka pasuje. Przeczytałem jej jeden cykl, ponoć najlepszy. Nie doświadczyłem żadnych uniesień, choc i głębszych dołów nie było. W Hobb przeszkadza mi to, że katuje ciagle tych samych bohaterów. Ale ok, rozumiem, że sa fani, którzy wciąż domagają się ich dalszych przygód. Cieszę się jednak, że Hobb się sprzedaje. Są dzięki temu większe szanse na ciekawsze dla mnie projekty. Może Żywostatki, gdyby Mag je wydał, zostałyby w miesiącach posuchy moje zainteresowanie.
light pillar
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 408
Rejestracja: ndz 24.04.2016 15:27

Re: Hobb zwizualizowana

Postautor: historyk » pt 22.09.2017 17:46

Chyba najlepsza z hobbowych okładek w Magu.

light pillar pisze:Może Żywostatki, gdyby Mag je wydał, zostałyby w miesiącach posuchy moje zainteresowanie.

Też czekam na Żywostatki, ale Mag coś nie pali się do ich wydania.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2651
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Hobb zwizualizowana

Postautor: Coacoochee » pt 22.09.2017 23:29

Symbolika typowa, ale okładka dobra.
Coacoochee
Lord
Lord
 
Posty: 1814
Rejestracja: czw 12.11.2015 13:15

Hobb zwizualizowana

Postautor: asymon » sob 23.09.2017 11:20

@light pillar: "Przeczytałem jej jeden cykl, ponoć najlepszy. Nie doświadczyłem żadnych uniesień, choc i głębszych dołów nie było."

A co czytałeś, bo myślałem że właśnie Żywostatki są najlepsze? Skrytobójcę? Też się przymierzam, ale jakoś mniej mi fantasy wchodzi ostatnio i wolę coś lepszego niż gorszego :-) Na amazon.com są pierwsze tomy obu cykli w zachęcającej cenie.
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1963
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Hobb zwizualizowana

Postautor: light pillar » sob 23.09.2017 15:41

Skrytobójcę. Jakbym miał opisać lekturę 3 słowami, to powiedzialbym, ze jest smętna, liniowa i przewidywalna. Ale przeczytałem cala, więc biorąc pod uwage jej objętość, coś tam jeszcze musiałem dojrzeć. Dodam, ze też czytam dużo mniej fantasy niż kiedyś, ale próbuję czasem z nadzieją, ze coś mnie zainteresuje (a ostatnio to było, jesli jesteśmy przy Magu, tryligia Abercrombiego, KJ Parker i Lynch ale tylko pierwszy tom; może Gwynnemu, jak wyjdzie, dam szanse).
light pillar
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 408
Rejestracja: ndz 24.04.2016 15:27

Re: Hobb zwizualizowana

Postautor: Tigana » sob 23.09.2017 16:06

Jak czytałem "Żywostatki" to trochę mi sie "PLiO" przypominała - w obu przypadkach mamy do czynienia z historią rodziny, gdzie przynajmniej jedna córka wkurza na maksa swoim zachowaniem.
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Hobb zwizualizowana

Postautor: Beatrycze » sob 23.09.2017 22:00

Mnie także Skrytobójca nie porwał, głównie dlatego, że - używając trafnego określenia przedmówcy - smętny. Przeczytałam pierwszy tom i na tym poprzestałam.
Beatrycze
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 539
Rejestracja: pt 04.11.2016 10:22


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

cron