"Fabryczna" prezentacja :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

"Fabryczna" prezentacja

Postautor: Beatrycze » pn 11.09.2017 19:22

"wraz dwudziestoma innymi straceńcami pokonał legion Moy- raptem tysiąc doświadczonych weteranów" ???

Ale co ja się dziwię w sumie...
Beatrycze
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 539
Rejestracja: pt 04.11.2016 10:22

Re: "Fabryczna" prezentacja

Postautor: Beata » pn 11.09.2017 19:57

Ja tam się nie dziwię, gdyby był zwyczajnym chłopakiem, to może byłabym zaskoczona, ale skoro to Chłopak... :twisted:
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem. Karl Popper
Awatar użytkownika
Beata
Lord
Lord
 
Posty: 1725
Rejestracja: wt 09.09.2008 6:51

"Fabryczna" prezentacja

Postautor: asymon » pn 11.09.2017 20:04

Wątek szermierza natchnionego to niewątpliwie cenny wkład Ziemiańskiego do światowej literatury fantasy. Teraz np. starożytne rasy w MKP nie robią na mnie wrażenia, wyobrażam sobue po prostu że to tacy szermierze natchnieni z większą ilością kończyn/stawów.
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1963
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

"Fabryczna" prezentacja

Postautor: Shedao Shai » wt 12.09.2017 8:07

XD
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3703
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

"Fabryczna" prezentacja

Postautor: kurp » wt 12.09.2017 9:18

Już jest nieźle, a jeszcze nie przyszedł Janusz S. ;)
kurp
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4476
Rejestracja: ndz 04.02.2007 1:54
Lokalizacja: Wawa

Re: "Fabryczna" prezentacja

Postautor: Janusz S. » wt 12.09.2017 12:01

Przykro mi Cię rozczarować, ale nie czytałem nic Ziemiańskiego (chociaż podjąłem jakąś mało skuteczną próbę) ani Żambocha (na pewno nie próbowałem), więc opisów ich nowych książek nie czytam i się o nich nie wypowiadam. O okładkach też, tym bardziej że niczym szczególnym się nie wyróżniają ani w jedną ani w drugą stronę.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5915
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: "Fabryczna" prezentacja

Postautor: Beata » wt 12.09.2017 13:25

Jest grubo. Nie wiem, czy istnieje gorsza obelga, niż nazwać coś przeciętnym. :twisted:
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem. Karl Popper
Awatar użytkownika
Beata
Lord
Lord
 
Posty: 1725
Rejestracja: wt 09.09.2008 6:51

Re: "Fabryczna" prezentacja

Postautor: historyk » wt 12.09.2017 20:33

Janusz S. pisze:Przykro mi Cię rozczarować, ale nie czytałem nic Ziemiańskiego (chociaż podjąłem jakąś mało skuteczną próbę) ani Żambocha (na pewno nie próbowałem)

Żambocha zmęczyłem dwie książki, Ziemiańskiego może ze 100 stron Achai. Żamboch do przeczytania i zapomnienia, Achai niestety zapomnieć się nie da, to jak rak wgryza się w szare komórki...
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2651
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: "Fabryczna" prezentacja

Postautor: Janusz S. » śr 13.09.2017 11:59

Beata pisze:Jest grubo. Nie wiem, czy istnieje gorsza obelga, niż nazwać coś przeciętnym. :twisted:

:) Mógłbym się postarać :angel:
historyk pisze:Achai niestety zapomnieć się nie da, to jak rak wgryza się w szare komórki...

Może jednak się da. Ja pamiętam tylko, że to o jakiejś dziewczynie było i nie dało się tego czytać. Zakładam, ze piszę o pierwszym tomie, bo nie pamiętam, co właściwie próbowałem zmęczyć.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5915
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości