Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07) :: Sprawdź komentowany artykuł.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)

Postautor: Janusz S. » wt 29.08.2017 11:36

Generalnie wszystkim za łatwo idzie. Smokowi topienie muru, Cersei rozstanie z bratem. Sansie oszukanie LF.
Najbardziej rozczarowujący był koniec LF. Sansa oficjalnie przyznała się, że kiedyś nakłamała lordom z Doliny w sprawie śmierci ciotki i... nic. Wszyscy stali jak kołki nie wykazując żadnych reakcji. A przecież nie mogła ich uprzedzić, bo LF by się dowiedział.
Zgromadzenie wielu postaci razem powoduje też, że większość bezsensownie pełni rolę tłumów statystów.
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5927
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)

Postautor: kompan » wt 29.08.2017 12:01

Mam swoje obiekcje ale ciekawe jak sam Martin by to skonczyl. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze byloby o wiele lepiej patrzac na dolujaca jakosc ostatnich tomow. Mozna jechac po tym serialu ale plus jest taki, ze przynajmniej BEDZIE mial zakonczenie. A ze niektorym sie nie podoba?
C'est la vie.
Ostatnio zmieniony wt 29.08.2017 14:21 przez kompan, łącznie zmieniany 2 razy
kompan
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: śr 09.09.2009 14:15

Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)

Postautor: Pyrokar » wt 29.08.2017 15:36

Przyznam szczerze, że na tym finale bawiłem się wybornie :D
Tak trzymał mnie w napięciu i ekscytacji, że machałem ręką na niedociągnięcia albo w ogóle ich nie zauważałem. W poprzednim odcinku popsuły mi seans te wszystkie anomalie pogodowe, zakrzywienia czasoprzestrzeni czy przewidywalność. Natomiast w siódmym odcinku kilka rzeczy mogłoby mi popsuć seans gdyby nie fakt, że dałem się porwać akcji i genialnym scenom (np. prezentacja trupa, odejście Jaime'a, kompilacja scen przedstawiająca tożsamość Jona). A co mogłoby zgrzytnąć: zakulisowe rozpracowanie Littlefingera, zdublowanie imienia Aegona w rodzinie Rhaegara (liczyłem na Aemona), może jeszcze bezcelowość wątku Theona (przynajmniej teraz tak się wydaje). Ciekawe czy Jon zastosuje się do własnej rady jaką dał Theonowi? Czy będzie jednocześnie Starkiem i Targaryenem?
Pyrokar
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: czw 02.02.2017 17:10

Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)

Postautor: lordofthedreams » wt 29.08.2017 15:49

@Pyrokar Już jest - wykapany Ned Stark i po targaryeńsku zaliczył ciotkę :)
lordofthedreams
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 484
Rejestracja: pn 18.03.2013 17:28
Lokalizacja: Lublin/Warszawa


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Janusz S. i 60 gości