Majowy Genius Creations :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Majowy Genius Creations

Postautor: Gajka » ndz 23.04.2017 12:25

Guzka trzeba obejrzeć w księgarni.
A co z Dunkel, "Pieśń węży", ktoś wie? Wyszła/nie wyszła? Jakieś zamieszanie z tą książką panuje. Według Empiku premiera była w marcu, ale kupić nigdzie nie idzie.
Gajka
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: czw 16.03.2017 22:40

Re: Majowy Genius Creations

Postautor: historyk » ndz 23.04.2017 12:53

Gajka pisze:Guzka trzeba obejrzeć w księgarni.

Może być problem. W księgarniach stacjonarnych widziałem może ze 3 książki GC (Majka, Wróbel i Krajewska). Najczęściej korzystam z księgarń w centrum handlowym w Poznaniu (tym, do którego dokleili mini dworce PKP i PKS) - to Empik, Matras I Świat Książki. W każdej niby mają książki GC, ale na zasadzie: zamawiasz internetowo, odbierasz w stacjonarnej. Swoją drogą to wiele mówi o popularności produktów tego wydawcy.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2656
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Majowy Genius Creations

Postautor: vizard » ndz 23.04.2017 12:55

Ponoć "Pieśń węży" przesunięta na jesień.
vizard
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: śr 22.04.2015 10:17

Majowy Genius Creations

Postautor: Gajka » ndz 23.04.2017 13:11

Vizard, dzięki, dobrze wiedzieć.
Historyk - w moim mieście (spore, dawne wojewódzkie), zdarzało mi się widzieć ich książki i kupować np. w Matrasie, chyba też w Empiku je widywałam. W sieci kupuję większość książek, ale czasem warto przepalcować książkę, zanim się człowiek zdecyduje, Guzek to ta kategoria, bo fragmencik tu zamieszczony ma sypki, ale z drugiej strony ciekawy klimat, trochę jakby Cooka czy Wegnera (zachowując proporcje, żeby się nikt nie uczepił :))
Gajka
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: czw 16.03.2017 22:40

Re: Majowy Genius Creations

Postautor: historyk » ndz 23.04.2017 13:14

Gajka pisze:czasem warto przepalcować książkę, zanim się człowiek zdecyduje

Oczywiście, że warto. Ale mnie nie było dane nawet Majki, Wojny przestrzeni, bo nie było w tych księgarniach na półkach. Akurat Majki nie potrzebuję kartkować, żeby wiedzieć, że warto - chciałem tylko sprawdzić czy znowu jest taka cieniuteńka, wyginająca się okładka (taka była w Pokoju światów).
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2656
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości