Trailer "Amerykańskich bogów" :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Trailer "Amerykańskich bogów"

Postautor: Ciacho » wt 21.03.2017 10:24

historyk pisze:Czytałeś Amerykańskich bogów? Cień w powieści nie był Murzynem, ale nie był też biały - był ciemnoskóry, można było go wziąć za Mulata.

- I kim jesteś? Latino? Cyganem?
- Nic mi o tym nie wiadomo. Może.
- Może częściowo czarnuchem? Masz w sobie czarną krew, Cień?
- Możliwe, proszę pana. - Cień szedł naprzód, patrząc wprost przed siebie.


W szpitalnym łóżku umierała jego matka, tak jak wtedy, gdy miał szesnaście lat. I owszem, był tutaj - wielki, niezgrabny szesnastolatek o policzkach barwy kawy ze śmietanką,

Richard Whittle wygląda jak Mulat, a nie jak Murzyn. Moim zdaniem, pasuje do tej roli.


Czytałem, ale byłem przekonany, że jednak był biały. Mój błąd. Ale to szczegół, bo mnie w ogóle kolor skóry nie interesuje.


nosiwoda pisze:Ach, cieszy Cię McShane. To bardzo ciekawe, bo taki jesteś przywiązany do wyglądu postaci.
His hair was a reddish gray; his beard, little more than stubble, was grayish red. A craggy, square face with pale gray eyes. (...) The man in the pale suit was bigger standing than he had seemed sitting on the plane beside Shadow. He was almost Shadow's height, and Shadow was a big man


No paczpan, Wednesday jak żywy, nieprawdaż. To świetnie, że nic Ci nie przeszkadza w wyglądzie Iana McShane'a jako Wednesdaya i jego wzrostu przy Cieniu.


Ale nie wiem, co Ty się spinasz. Czy ja gdzieś napisałem, że Shane jest taki, jakim opisuje Gaiman swoją postać? Ja napisałem, że bardzo mi odpowiada zaangażowanie tego autora w tym filmie, bo pasuje mi tam. Tyle.
Ostatnio zmieniony wt 21.03.2017 10:35 przez Ciacho, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ciacho
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 978
Rejestracja: sob 06.04.2013 17:31

Trailer "Amerykańskich bogów"

Postautor: Coacoochee » śr 26.04.2017 13:09

Widzisz F2 - sprowadzenie fanowskiej dyskusji o adaptacji do rasizmu, polskiego nacjonalizmu i antyreligijnej krucjaty, to właśnie erystyka.
Tym bardziej, że nawet średnio rozgarniety muł wie, że STARZ nie należy do Imperium Ojca R.
Coacoochee
Lord
Lord
 
Posty: 1796
Rejestracja: czw 12.11.2015 13:15

Re: Trailer "Amerykańskich bogów"

Postautor: Fidel-F2 » śr 26.04.2017 13:16

jak ty nic nie rozumiesz, ale cieszę się, że tak potrafisz zachwycać się samym sobą
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Poprzednia

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron