Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina" :: Sprawdź komentowaną ksiażkę.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: Pablokoel » ndz 24.05.2015 10:06

Przeczytaĺem początek tej książki, którego tytuł brzmi: "Większe związanie Hatecrafta" w Wydaniu Specjalnym Fantastyki i... Był super! Pragnę więcej! Świetny humor, świetne zakończenie i świetna fabuĺa. Opowiadanie przekonało mnie do tego typu fantastyki, w której jest pełno demonów i magii, do której byłem sceptycznie nastawiony.
Pablokoel
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz 24.05.2015 10:01

Re: Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: historyk » ndz 31.05.2015 6:11

Pablokoel
aż tam ci się spodobało, że wyłącznie po to się zarejestrowałeś, żeby wygłosić pean pochwalny i więcej się nie pojawić... Cóż, reklamę też trzeba umieć robić, taka amatorszczyzna cuchnie z daleka.
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2647
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: Kato Starszy » pt 05.06.2015 22:12

na lubimyczytac.pl też już dziwnym trafem macie jedną ocenę - ku zaskoczeniu 10 gwiazdek, bez uzasadnienia/recenzji... na blisko miesiąc przed premierą
Śmierdzi na kilometr
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 583
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: Madmortigan » sob 06.06.2015 12:27

@Kato Starszy

Konto Madmortigan Dammad jest moje (Marcin A. Dobkowski), publikuje pod tym nickiem od 2000 roku (Valhalla, Midgard,...). Oceniłem tekst po przeczytaniu zgodnie z zasadami LC. Nie każda książka, którą wydaję dostaje ode mnie 10/10. Haxerlin wyjątkowo mi się podoba.

Nie uzasadniam, bo na LC prawie nigdy nie uzasadniam swoich ocen (niezależnie z jakiego wydawnictwa książki pochodzą).

@Historyk

Wierz mi lub nie, ale przez całą moją karierę w biznesie (będzie już 15 lat) zawsze psami goniłem wszelkie agencji marketingu PR i szeptanego. Nie mam pojęcia kim jest autor pierwszego wpisu, mogę Cię zapewnić, ze złamanego grosza nie dałem/nie dałbym za takie wpisy.
Madmortigan
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: czw 07.08.2014 6:57

Re: Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: Janusz S. » ndz 07.06.2015 10:30

Za to na okładce właściwie można już chyba wpisać "najgoręcej komentowany debiut książkowy roku" :)
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5896
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: Kato Starszy » wt 09.06.2015 6:51

Ja tam tylko zwróciłem uwagę na kuriozalny fakt oceny maksymalnej książki, która ukazać ma się dopiero za miesiąc. Średnie to zagranie, które może zostać negatywnie odebrane.
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 583
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Wróbel, Jacek - "Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina"

Postautor: Beatrycze » czw 14.09.2017 23:20

Właśnie przeczytałam i mi się spodobało. Nie na tyle, bym sama dała temu 10/10, oceniłabym gdzieś pomiędzy 6 a 7, zależnie od opowiadania. Ale jest naprawdę nieźle. Jak na razie - nie licząc dwóxh antologii - przeczytałam cztery książki wydane przez GC i Jacek Wróbel jest jedynym autorem, z którym "znajomość" zamierzam kontynuować, o ile jeszcze coś napisze, czego mu życzę.
Beatrycze
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 539
Rejestracja: pt 04.11.2016 10:22


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości