Klasyk i groza :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Klasyk i groza

Postautor: lordofthedreams » śr 19.02.2020 16:44

Szkoda, że jakieś inne wydawnictwo nie wydaje tych klasyków grozy... Jakoś to C&t nie budzi mojego zaufania w kwestii profesjonalizmu.
lordofthedreams
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 484
Rejestracja: pn 18.03.2013 17:28
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Re: Klasyk i groza

Postautor: Shadowmage » śr 19.02.2020 18:03

Dlaczego?
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20751
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Klasyk i groza

Postautor: jmpiszczek » śr 19.02.2020 19:08

I tu się mylisz. Serię "nadzoruje" człowiek, który tworzył jeszcze Bibliotekę Fantastyki i Dawne Fantazje Naukowe w Wydawnictwach Alfa (dawne czasy).
jmpiszczek
Lord
Lord
 
Posty: 1027
Rejestracja: wt 17.02.2009 16:01
Lokalizacja: Gdańsk

Klasyk i groza

Postautor: xan4 » śr 19.02.2020 21:17

Tylko taki zapaleniec i miłośnik, no i znawca mógł się za coś takiego wziąć. I chwała mu za to, bo nikt inny pewnie by się nad tym nie pochylił. Tak marketingowo i przychodowo.
I to, że to już powoli kilkadziesiąt tomów, to można napisać,że czytelnicy to też docenili.
xan4
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 311
Rejestracja: wt 03.03.2009 15:27
Lokalizacja: Silesia

Re: Klasyk i groza

Postautor: nosiwoda » czw 20.02.2020 9:42

Tak. Nie moja tematyka, ale ze dwie książki mam i nie ma się za bardzo do czego przyczepić w kwestii edytorskiej. Okładki może nie porywające i papier umiarkowanej jakości, ale utrzymana pewna ciągłość. To, co mam, ma też dobre tłumaczenie.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4985
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Klasyk i groza

Postautor: lordofthedreams » czw 20.02.2020 16:50

O, to bardzo mnie cieszy, że moje wrażenie jest mylne! Szczerze mówiąc, publikując komentarz miałem nadzieję właśnie na taki odzew.
A wrażenie powodowane jest (było) brakiem szerokiej dystrybucji (więc nie mogłem pomacać przed zakupem i się w ten sposób przekonać, że się myliłem) i właśnie okładkami, które z reguły nie są brzydkie, ale z jakiegoś powodu sugerują mi papier toaletowy pomiędzy.
lordofthedreams
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 484
Rejestracja: pn 18.03.2013 17:28
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Klasyk i groza

Postautor: xan4 » pt 21.02.2020 21:04

Papier pośrodku rzeczywiście prawie toaletowy, promocji prawie żadnej, konkursów i informacji też. Korespondowałem i wiem, że po prostu nie wierzy w nowe media, chce wydawać to co lubi, ma bardzo dobre ceny, dobrych tłumaczy. Za to okładki i papier średni, przynajmniej. Ale nikt inny pewnie by się większości z tych pozycji nie podjął i za mu chwała. Zawsze wyczekuję następnych tomów serii i ubolewał, że jest ich tak mało.
No i przy okazji, ma też bardzo fajną serię poezji, jakby ktoś chciał.
xan4
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 311
Rejestracja: wt 03.03.2009 15:27
Lokalizacja: Silesia


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości