Gdzie kupujecie książki w oryginale?

Wszystkie tematy traktujące o literaturze w bardziej ogólnym rozumieniu

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Gdzie kupujecie książki w oryginale?

Postautor: nosiwoda » wt 17.02.2009 14:42

empik.com nie wszystko ma, a nawet czasem to, co niby ma, to tak naprawdę wcalebonie.
American Bookstore ma sporo F, ale znowu - nie wszystko.
Allegro czasem poratuje, ale czasem zostaje dziura w postaci np. 2. tomu tetralogii MacLeoda (Kena, nie Iana) i jest problem.
amazon.com odpada dla mnie, choć to najwygodniejsze, jak się ma kartę kredytową.
Czasem poratuje ciocia, no, ale nie można stale cioci prosić.
Więc... gdzie kupujecie w oryginale?
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Postautor: Shadowmage » wt 17.02.2009 14:47

No właściwie wyczerpałeś wszystkie moje źródła. Jeśli nie udaje się czegoś kupić w kraju, to albo amazon, albo ktoś z rodziny/znajomych jadący na Zachód.

Z tym, że ja ostatnio dałem sobie z tym spokój - kupuję, a potem i tak nie czytam... to trochę bez sensu :P
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: nosiwoda » wt 17.02.2009 14:50

Nie jesteś prawdziwym kolekcjonerem! <odwraca się zgorszony i myje ręce, które dotykały klawiatury>
Ale mam rację, że na amazon trzeba kartę kredytową, no nie? Szczerze mówiąc, żyję w tym przekonaniu bez sprawdzania celowo - bo jeśli się okaże, że nie... to utonę w zamówieniach.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Postautor: Shadowmage » wt 17.02.2009 15:00

Raczej: nie rozpoczynam kupowania nowych cykli. A nawet z pojedynczymi powieściami to śliska sprawa, bo obecnie to nigdy nie wiadomo czy przypadkiem autorowi nie strzeli do głowy napisanie dalszego ciągu...

Tak, trzeba mieć kartę. Ja korzystam obecnie z kredytowej, aczkolwiek kiedyś chyba kupowałem na debetową, tylko wypukłą.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Alganothorn » wt 17.02.2009 17:33

jest jeszcze, oczywiście, ebay, ale na amazonie jest jakieś 80% pozycji (jak nie nówek, to od ludzi), więc to jest podstawa poza AB;
do tego dochodzą księgarnie zagramaniczne - jak już wiem, że gdzieś jadę, to czasami można księgarnię namierzyć i coś do niej zamówić (i odebrać po przyjeździe)

pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Ogólnie o literaturze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron