Konkurs literacki na opowiadanie fantasy

Wszystkie tematy traktujące o literaturze w bardziej ogólnym rozumieniu

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Konkurs literacki na opowiadanie fantasy

Postautor: Azgheros » pn 31.12.2007 20:24

Jeżeli ktoś z Was potrafi pisac opowiadanie fantasy - to zapraszam do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Krainę Fantasy. Regulamin i nagrody opisane są tutaj: Konkurs na opowiadanie

Jak myślicie takie konkursy są dobre? Czy też może bez sensu - w sumie ten konkurs jest skierowany do amatorów - więc duże jest ryzyko, że na konkurs przyjdą słabiutkie teksty?
Azgheros
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 27.09.2007 15:22

Postautor: Eldian » pn 31.12.2007 21:15

To ja za promuje inny konkurs :)
Do 6 stycznia na stronie www.pyrkon.pl jest konkurs na opowiadanie. Szczegóły tam ;)

BTW. podaj maksymalną ilość znaków. Konkurs może być na poziomie. Pytanie: ile macie tam użytkowników?
Eldian
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 59
Rejestracja: pt 24.08.2007 19:50

Postautor: Azgheros » pn 31.12.2007 21:37

Aktywny użytkowników zbyt wiele nie ma - zwłaszcza autorów, więc dlatego ogłaszam gdzie się da - aby było choć kilku uczestników :).

Co do ilości znkaów nie ma żadnych ograniczeń ani w dół ani w górę.

Info o tym konkursie co napisałeś już umieszczam na stronie Krainy Fantasy :)
Azgheros
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 27.09.2007 15:22

Postautor: Noir » pn 03.03.2008 21:40

Bez urazy, ale nagroda w Twoim konkursie raczej do symbolicznych należy, więc nawały tekstów (przynajmniej tych o znośnej jakości) raczej bym się nie spodziewał...
Awatar użytkownika
Noir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: wt 11.12.2007 18:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Azgheros » pn 14.04.2008 11:54

Sporo opowiadań nadeszło na konkurs o różnej jakości. Co prawda nie ma nic na miarę Sapkowskiego (ale tego się nie spodziewałem), ale cieszy mnie, że jednak są osoby, które piszą (lub chociażby próbują), a kilka opowiadań jest wartych uwagi.

Cóż, nagrody nie są wysokie - powiedzmy są symboliczne, ale po pierwsze ten konkurs był skierowany głównie dla amatorów, a po drugie nie mam tyle finansów, ani super kontaktów, aby zdobyć lepsze nagrody. No - ale chyba dobrze, że ktoś stara się coś zorganizować - no nie?
Azgheros
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 27.09.2007 15:22


Wróć do Ogólnie o literaturze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości