Wydano na nas wyrok... Idioci z nas...

Wszystkie tematy traktujące o literaturze w bardziej ogólnym rozumieniu

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Postautor: Angbandrider » wt 29.07.2003 22:39

Odniosłem wrażenie że jakoś tak masz mnie za debila (może dalej nawet tak jest :D), a zażenowanie to zupełnie co innego, teraz już nie czuję sie urażony :D.
No faktycznie te argumenty do mnie przemawiają, nie będzie świeżej krwi. Ale właściwie po co, Władca Pierścieni jest np. na tyle uniwersalny że czyta go wiele ludzi i nie angażuje się w sprawy fantastyki (mówie WP bo to zazwyczaj wstęp do krainy fantasy). Poza tym jak będzie ostra, że tak powiem selekcja, więcej będzie tych prawdziwych mocno zaangażowanych, a mniej nieznających się na rzeczy laików.
Obie teorie mają swoje plusy i minusy faktem jest to że artykuł taki a nie inny ukazał się w Timesie i na takich debili jak pan "profesor" nie ma rady. To jest właśnie taki laik który, przepraszam za wyrażenie, "wyżej sra jak dupe ma " :D.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Menthorn... » pt 01.08.2003 14:45

suma sumarów w temacie Fantasy dzieje sie dobrze mimo że ludzie którzy nie czytają fantasy(o ile cos w ogóle czytają :twisted: ) uważają to za idiotyczne.
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Poprzednia

Wróć do Ogólnie o literaturze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości