książki do poduszki

Wszystkie tematy traktujące o literaturze w bardziej ogólnym rozumieniu

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

książki do poduszki

Postautor: vilya » ndz 10.08.2003 8:11

nie tak dawno czytałem książkę pt: Królowa Niewidzialnych Jeźdźców . choć czytałem to może za duże słowo, starałem się przeczytac to bardziej odzwierciedla rzeczywistość. książka była tak nudna, że brałem ją z półki tylko wtedy kiedy chciałem szybko usnąć. działała wprost niezawodnie -strona góra dwie i spałem niezależnie od tego czy siedziałem czy leżałem. znacie jeszcze jakieś poduszkowe tytuły bo mój gdzieś wcieło.


z wyrazami szacunku vilya
Time to die
Muerte a toda autoridad
Awatar użytkownika
vilya
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: wt 08.04.2003 13:47
Lokalizacja: NML

Postautor: Shadowmage » ndz 10.08.2003 9:59

Hehehe, niezłe ;) Ja pierwszy raz( i jedyny w przypadku którego jestem pewien co do czytanej ksiażki) zasnąłem przy książce telefo... stop zanczy się Silmarilionie, w zasadzie jego początku kiedy poznajemy genealogie elfów. Z reguły nawet przy bardzo marnej ksiażce nie zdarza mi sie zasnac - chyba, ze mam za soba kilka nieprzespanych nocy. No ale ze swojej strony mogę polecić jako wyjatkowo nudne:
Sługa kości Anne Rice (ale ona nie tylko jest nudna, ale trż marnir napisana)
Gwiazdy są takzę ogniem Poula Andersona (odrzuciło mnie od niej)
Mgły Avalonu Marion Zimmer Bradley
Zamorskie królestwa i Opowieść wojowników Cole'a&Bunscha
Wszelkie ksiązki z Magic:the gathering poza Areną i Bratobójczą wojną.

Wymieniać bym jeszcze mógł, ale znam osoby, które sie powyższymi pozycjami fascynują, więc wszystko zalezy od gustu.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20756
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Alganothorn » pn 11.08.2003 12:04

hmmm...
może mój tytuł nie będzie wpisywać się w nurt fantasy, ale mnie usypia Joyce i jego 'Ulisses'...
niezawodnie - przeczytałem go, ale zajęło chyba ze dwa miesiące, dłuuugie dwa miesiące...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » wt 12.08.2003 9:51

Ja zanąłem przy Grze o Tron :P... (już widze te gromy ze strony innych użytkowników ;))... Gra o tron spoczywa wraz z Starciem królów gzieś na półce i czeka na swoją kolej :).
Właściwie to wiele razy zdarzało mi sie zasypiać, a tak skutecznie, że nie podejme kolejnej próby było trzecie czytanie WP :).
Ponadto rozmaite forgotten realmsy (męczyłem kilka stron dziennie nad Krainmi Głębin zanim odłożyłem w połowie :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Shadowmage » wt 12.08.2003 10:24

Vampdey pisze:Ja zanąłem przy Grze o Tron :P... (już widze te gromy ze strony innych użytkowników ;))


Grzeszniku!!! :D Ja nie wiem jak przy tej ksiazce można zasnąc, mi to suie udało prz chyba 4 czytaniu w orginale. i to tylko dlatego, że byłem padniety.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20756
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Vampdey » czw 14.08.2003 10:15

Nie moja wina, że to dzieło zaczyna się jakoś tak... nijako, że nic nie rozumiem z lawiny nazw i zdarzeń :P ... Swoją drogą też padnięty byłem ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Menthorn... » pn 18.08.2003 17:19

ja tam głównie czytam wieczorami(szczególnie o 2 w nocy w łóżku) bo wcześniej nie mam czasu... więc nie mam jakiejś konkretnej książki do poduchy
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Kai Fist » sob 23.08.2003 12:12

jak można czytać książki do poduchy, jesli się nie ma czasu na spanie,
jesli komuś chce się spać i nie wie co zrobić, to ja chętnie się zamienię ;)

;)
Kai Fist
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: czw 21.08.2003 19:11
Lokalizacja: Kraina Snów

Postautor: Menthorn... » ndz 24.08.2003 22:02

a najlpesze na nocne eskapady jak każdy wie są horrory :D najlepiej krwawe... lubie mieć barwne sny :)
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath


Wróć do Ogólnie o literaturze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości