Esensyjny konkurs na recenzję

Prasa przez Was czytana

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Esensyjny konkurs na recenzję

Postautor: nosiwoda » śr 07.10.2009 11:22

Tutaj linka
A tutaj krótki opis:
Zasady są bardzo proste: co dwa miesiące będziemy publikować listę książek, których recenzje chcielibyśmy zobaczyć. Wy wybieracie sobie spośród nich jedną, dwie, a może nawet sto pozycji, które chcecie przeczytać (a może już je czytaliście albo wręcz którąś znacie na pamięć?) i przysyłacie do nas recenzję. Warunki są dwa. Po pierwsze tekst musi spełniać techniczne wymogi. Po drugie… musi być naprawdę dobry!
Co dwa miesiące wybierzemy troje zwycięzców, z których każdy otrzyma w nagrodę Wielką Paczkę 10 Książek. Poza tym każdy nadający się do publikacji tekst znajdzie się niezwłocznie (więc nie warto czekać z nadsyłaniem tekstów do ostatniego dnia danego etapu konkursu) na stronach Esensji, a autor każdego opublikowanego tekstu, niezależnie od decyzji, co do zwycięzców, otrzyma osobną nagrodę. Zwycięzcom zaproponujemy stałą współpracę.
Czekamy na Wasze recenzje, a poniżej pierwsza lista pozycji, spośród których możecie wybrać sobie przedmiot recenzji. Ostateczny termin na nadsyłanie pierwszej edycji: 30 listopada 2009. Teksty prosimy przysyłać na adres ksiazki@redakcja.esensja.pl


Jeśli utrafiłem w zły dział czy temat, uprzejmie proszę o połączenie/przeniesienie, szukałem, ale nie znalazłem lepszego miejsca.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4974
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Postautor: Shadowmage » śr 07.10.2009 11:45

Oż, jak się plugawa konkurencja reklamuje :D
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: nosiwoda » śr 07.10.2009 11:54

E, no, myłem się dzisiaj. Jaka plugawa. Nawet ogolony jestem. <mruga zalotnie>
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4974
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd


Wróć do Czasopisma, Gazety i Magazyny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości