Wieza Snów-Nowy kwartalnik

Prasa przez Was czytana

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Wieza Snów-Nowy kwartalnik

Postautor: Umbra » pn 05.04.2004 12:56

Dzien przed pierwszym kwietnia wyszedl pierwszy numer nowego kwartalnika "Wieza Snów". Kwartalnik ten traktuje o fantastyce, rpgach, systemach autorskich, ale znajduja sie tam tez recenzje ksiazek, filmów,
i inne ciekawe i przydatne teksty. Chcialem zachecic was do czytania, poniewaz mysle ze moze z tego wyjsc cos konkretnego. A pisze o tym dlatego, ze juz wiele bylo "gazet internetowych" i nie tylko o podobnej tematyce, lecz zazwyczaj po ukazaniu sie paru numerów znikaly. Mam nadzieje ze z tym kwartalnikiem tak sie nie stanie, przeciwnie ze bedzie sie rozwijal z nasza pomoca. Do kwartalnika mozna wysalc swój tekst, jesli bedzie ciekawy i przydatny na pewno go przyjma. Ja tez tam pisze,
a oto stronka skad mozna pobrac owa "Wieze Snów":

www.wiezasnow.prv.pl

Milego czytania
Przeniesione z Okiem Wewnętrznym, jako iż to odpowiedniejsze miejsce
Kino Tarantino Rulez
Gwiezdne Wojny także Rulez
Poza tym to Kraków Rulez
I jeszcze kilka innych rzeczy;)...
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Shizm » ndz 18.06.2006 9:55

Nie wiem dla czego ten temat nie został ruszony, przecież WS, to kawał porządnego tekstu, który na dodatek z numeru na numer zaczyna nabierać klasy. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, ale do cholery nie można na to wszytkiego zwalać, bo żadne forum w necie nie przezyje :D

Ja do tej pory mam za sobą lekturę ośmiu numerów i musze przyznać, że pare rezczy mnie dość mocno natchnęło w kierunku prowadzenia WarHammera II Ed. Forma w jakiej wychodzi WS bardzo mi odpowiada; nie za często, nie za żadko, w .pdf-ie, coraz ładniejsza szata graficzna. Jak ktoś zna coś ciekawszego w sieci, to z chęcią posłucham :P
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Gość » ndz 18.06.2006 10:05

Ja dopiero teraz tu zajrzałem, ale link nie działa :(
Gość
 


Wróć do Czasopisma, Gazety i Magazyny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości