Bruno Ferrero

Wszystko o literaturze zagranicznej

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Bruno Ferrero

Postautor: Biały Orzeł » śr 05.05.2004 15:40

Hey!
Czy czytaliście książki Bruna Ferrero? To są takie zbiory "krótkich opowiadań dla ducha". Jakie książki macie lub czytaliście :?: Mi czyta się to bardzo przyjemnie :wink: Gorąco polecam :!: :twisted: :!:
"Ziemia i ja - z jednego jesteśmy ducha"-Joseph - wódz Indian Nez Percé

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - Antonione de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Biały Orzeł
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 02.09.2003 17:42
Lokalizacja: Mrągowo/Des Plaines

Postautor: D.Kain » śr 05.05.2004 18:29

Powiedz coś więcej o tych opowiadaniach (jaki to gatunek - groza, s-f, czy co?) bo o tym autorze nigdy nie słyszałem.
D.Kain
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 79
Rejestracja: pt 08.11.2002 0:14

Postautor: Biały Orzeł » śr 05.05.2004 20:33

Hej!
Nie D.Kain, nie groza, ani nie S-F. Tak jak pisałam są to "krótkie opowiadania dla ducha", takie, po których możesz się głębiej zastanowić i byćmoże coś zrozumieć (przynajmniej ja tak mam). Jest to coś w rodzaju przypowieści. Mi się to bardzo podoba :P
"Ziemia i ja - z jednego jesteśmy ducha"-Joseph - wódz Indian Nez Percé

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - Antonione de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Biały Orzeł
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 02.09.2003 17:42
Lokalizacja: Mrągowo/Des Plaines

Postautor: Iorweth » czw 26.08.2004 18:40

Bruno Ferrero...?? Czekaj, czekaj. Już wiem, z czy się mnie to kojarzy! :wink: Katechetka na lekcjach religii czytała to naszej klasie, jeszcze w podstawówce. Było tam takie opowiadanie o tym, że pewnego dnia ludzie zrobili się zieloni. I jednakowi, jakby tego zzielenienia było mało. Nikt się od siebie niczym nie różnił. Dobra rzecz :D
Iorweth
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: czw 29.07.2004 11:17
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Literatura zagraniczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości