Gwiezdne Wojny

Wszystko o literaturze zagranicznej

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Gwiezdne Wojny

Postautor: eddie » pt 26.03.2004 8:55

Nie wiem czy to dobrze trafilem ale kto podzieli sie zemna na temat ksiazek z GW a mianowicie chodzi mi o dziecinstwo Obi Wan Kenobiego i serii tych ksiazek
Brzask rozrywa cię!
Uwalnia zło...
Wijesz się jak wąż...bo czeka ktoś, przed kim...
...starasz się...
...uciec?
Awatar użytkownika
eddie
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 25.03.2004 20:30
Lokalizacja: Mrągowo

Postautor: Lilly » ndz 28.03.2004 0:59

A to wyszla taka seria :?: Heh... juz dawno nie w temacie jestem. Kiedys kolekcjonowalam ksiazkowa serie GW, ale to bylo dawno. Mam ponad 20 ksiazek, z czego przeczytalam moze kilka (wstyd :oops: ), jednak po prostu jakos mi sie znudzilo sf w pewnym momencie - przestawilam sie na fantasy :wink:

Pamietam, ze w tamtych latach cala seria liczyla sobie okolo 70 pozycji; teraz pewnie juz setke przekroczyla 8) No i najwczesniejsza - chronologicznie - czesc jaka udalo mi sie zdobyc, to bylo cos o przygodach Obi Wana tuz przed I epozodem - niestety nie pamietam tytulu, a ze jest to sobie u mnie w domu - tym czestochowskim - wiec nie mam za bardzo jak teraz sprawdzic.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: RagingPhantom » ndz 28.03.2004 20:15

Nie dane było mi przeczytanie chociażby jednej pozycji SW, jednak sądząc po ich ilości, na kolana nie powalają.
Famed is my name in all realms, destruction follows me... and threat. Beware of the Evil, i will slain them.
Awatar użytkownika
RagingPhantom
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz 28.03.2004 18:57
Lokalizacja: Plains of Despair

Postautor: Jander » ndz 28.03.2004 21:04

Czytałem 3 książki ze świata SW.
Dwie z dzieciństwa Kenobiego, jedną po starej trylogii.
Te z dzieciństwa Obiego były do przeczytania chyba tylko z powodu Qui Gonn-Jina. Kiedyś SW to było ekstra, teraz to tylko cień przeszłości.
A ta trzecia książka była naprawdę dobra - "Wektor Pierwszy" R.A. Salvatore . Nie ma tu żadnego zagrożenia ze strony ciemnej strony mocy, Luke nie jest wszechmocny, a bohaterowie nie są nieśmiertelni. Niebezpieczeństwo nieznanego jest ogromne. Naprawdę polecam Wektor Pierwszy.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice


Wróć do Literatura zagraniczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości