Strona 1 z 1

Grzegorz Gajek

Post: śr 07.08.2013 15:38
autor: Greg
26.07 br., podczas Krakonu, miała miejsce premiera mojej nowej powieści, "Ciemnej strony księżyca". Mam nadzieję, że wybaczycie mi delikatną prywatę, ale chciałem się podzielić z Wami tą informacją i, oczywiście, zachęcić do sięgnięcia po książkę. Oto opis z tylnej okładki:

Empireum to najdalej wysunięty punkt znanego wszechświata. Ta niezwykła planeta od wieków pobudza wyobraźnię. Mają na niej miejsce wydarzenia cudowne i straszne. Pielgrzymi szukają tam objawień, nasłuchują głosu Boga. Gdy jednak dochodzi do serii zagadkowych wypadków, cesarz zamyka prowadzący na nią szlak i wysyła ekspedycję, której celem jest zgłębienie tajemnicy.

Czworo ludzi – ksiądz, poeta, naukowiec i żołnierz – wyrusza na poszukiwanie odpowiedzi, ale każdy z nich zadaje inne pytania.


Wybierz się w tajemniczą ekspedycję kosmiczną z Grzegorzem Gajkiem. Autorem, który doskonale żongluje klasycznymi konwencjami, układa je niczym idealnie dopasowane do siebie puzzle. Chcesz dowiedzieć się, co może powstać z połączenia space opery, powieści grozy i elementów clerical fiction?


Powieść można nabyć w sklepie internetowym wydawnictwa Studio Truso. Podaję linka:

http://studiotruso.pl/shop/fantastyka/c ... -ksiezyca/

Zapraszam również na mojego bloga, gdzie będą pojawiały się fragmenty, informacje o recenzjach (dla tych, którzy się wahają) itp. Adres to po prostu http://gajekgreg.pl/

Re: Grzegorz Gajek

Post: śr 25.09.2013 9:28
autor: Greg
Jeśli chcielibyście pozyskać egzemplarz "Ciemnej strony księżyca", ale z kasą krucho, to zachęcam do wzięcia udziału w prostym konkursie, w którym moja książka jest jedną z nagród:

http://efantastyka.pl/node/15164

A korzystając z okazji, pozwolę też sobie wrzucić tutaj dwa fragmenty recenzji oraz linki do ich pełnych wersji;].

Dariusz Barczewski, Qfant: Z pewnością nie jest to książka jedna z wielu, ale raczej wyprawa tuż poza literacki horyzont zdarzeń. Satysfakcjonująca i zapadająca w pamięć.

http://www.qfant.pl/review/grzegorz-gaj ... -ksiezyca/

Kamila Dzienisz, Efantastyka: Rozwój wydarzeń był naprawdę nieprzewidywalny i… zaskakujący. Na pewno całą historię można nazwać bardzo nietypową i alegoryczną. Tak, to ostatnie słowo to odpowiedni opis dla tej książki. Absolutnie nie jest ona jednoznaczna i przewidywalna. Jest po prostu niezwyczajna.

http://www.efantastyka.pl/art_ciemna-st ... gorz-gajek