Leslie Nielsen

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Ulubiny film z Lesliem.

Naga Broń (seria)
4
67%
Drakula Wampir bez Zębów
0
Brak głosów
Śćiągany
0
Brak głosów
Spy Hard (szklanką po łapkach)
0
Brak głosów
Airplane! (czy leci z nami pilot)
2
33%
Superhero
0
Brak głosów
Straszny film 3 i 4
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6

Leslie Nielsen

Postautor: Karol Wojciechowski » pt 05.03.2010 12:05

Witam chciałbym poruszyć dyskusje na temat talentu komediowego Lesliego Nielsena, jego ról w filmach i tak wogóle co sądzicie o tym śmiesznym "starszym" człowieku. Dla mnie ten facet jest niesamowity, tak charyzmatyczny i uzdolniony komediowo że wymiękam jak go oglądam. Jego role w takich filmach jak Naga Broń, Czy leci z nami pilot, Straszny film 3, Drakula Wampiry bez zębów czy ostatnio Superhero utwierdziły mnie w przekonaniu że jestem jego bezgranicznym fanem
Karol Wojciechowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: wt 17.10.2006 8:57
Lokalizacja: Redlin

Postautor: charlie_cherry » pt 05.03.2010 16:32

Nielsen to ciekawy przykład aktora, który dopiero właściwie po 60-tce zyskał niesamowitą popularność dzięki zwariowanym komediom. Jak ktoś obejrzał choć kilka komedii z nich, to już nie jest w stanie na poważnie brać "normalnych" filmów z tym aktorem (np. "Zakazaną planetę" ).

Najbardziej lubię Nielsena z "Nagiej Broni", ale bardzo mi się podoba także jego błyskotliwa rola w "Czy leci z nami pilot". No i nie zapominajmy o "Police Squad". Wychodzi mi na to, że najbardziej lubię Nielsena w filmach spółki Zucker-Abrahams-Zucker.
charlie_cherry
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 531
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Postautor: Karol Wojciechowski » pt 12.03.2010 10:44

Przy spółce ZAZ nie należy też zapominać o Patcie Profcie który dzielnie pomagał w warstwie scenariuszowej. Dla mnie nie zapomniana jest też rola Draculi u Mela Brooksa, wampir wg. Nielsena byl tak sugestywnie śmieszny że momentami nie wytrzymywałem.
Karol Wojciechowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: wt 17.10.2006 8:57
Lokalizacja: Redlin

Spoczywaj w spokoju Leslie

Postautor: Karol Wojciechowski » pn 29.11.2010 11:45

Wczoraj odszedł od nas wielki człowiek jakim niewątpliwie był Leslie Nielsen, wielka to strata dla światowej komedii, Leslie był zawsze moim guru komediowym. Dobrze że pozostawił po sobie poczet filmów z których śmiać będą się przyszłe pokolenia. Żegnaj drogi Leslie pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.
Karol Wojciechowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: wt 17.10.2006 8:57
Lokalizacja: Redlin


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości