seriale

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Re: seriale

Postautor: Fidel-F2 » pn 01.06.2020 12:28

Całkowicie się zgadzam, mam podobne odczucia.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Książę
Książę

Postautor: Fidel-F2 » ndz 28.06.2020 23:18

Skandal w angielskim stylu

Hugh Grant gra członka angielskiego parlamentu, który popadł w romans z niezbyt stabilnym młodzieńcem, dzięki czemu ściąga na siebie masę kłopotów. Serial opowiada o prawdziwych wydarzeniach. Estetycznie przyzwoity, ładnie zachowana scenografia. Narracyjnie lekko szwankuje. Humor niby ma tę, w sumie nudnawą, fabułkę ożywić, jednak w efekcie otrzymujemy rodzaj parodii w której przeważająca grupa bohaterów zachowuje się jak upośledzeni pomyleńcy. Ale dość fajnie się to ogląda, coś jak kabaret parodystów.

7/10
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Książę
Książę

Postautor: nosiwoda » pn 06.07.2020 14:14

Prawda? Dla mnie najśmieszniejsze (w sensie tragikomicznym) było to, że postać grana przez Whishawa pod koniec swej epopei nadal nie miała karty ubezpieczenia. Po tym wszystkim. To było bardzo brytyjskie, bardzo montypythonowskie.

Za to Dark w trzeciej serii chyba jednak zaczyna przeskakiwać rekina. Za dużo pompatycznie brzmiących stwierdzeń, straszne lewą ręką przez prawe ramię. Ale nadal się to dobrze ogląda.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę

Postautor: Fidel-F2 » czw 23.07.2020 8:19

Polecam Quiz, o domniemanym oszustwie w angielskich Milionerach. Trzy odcinki, dobrze wchodzi, choć żona głównego bohatera zrobiła na mnie bardzo antypatyczne wrażenie.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Książę
Książę

Poprzednia

Wróć do Film