L O S T

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Vampdey » sob 26.05.2007 10:14

Ja jestem zachwycony trzecim sezonem, w całym serialu nie doszło do czegoś, co by mnie bardzo boleśnie zawiodło, więc wierzę, że x-files z tego nie zrobią ;).

Ciekawe czy 4 serię zaczną od tego, jak doszło do wydostania się z wyspy, czy tez skupią sie na powrocie Jacka na nią.


IMO przyjmujesz całkiem błędne założenia, Romulusie :). IMO czwarty sezon będzie taki sam jak poprzednie - pewnie nie wydostaną się z wyspy tak szybko. Others jeszcze namieszają, okręt Naomi wiezie złych kolesi o przykrych intencjach - będzie jeszcze sporo się działo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » wt 29.05.2007 23:18

Trzeci sezon zakończył się zgrabnie, ktoś wyciągnął wnioski i postanowił nie szaleć pod względem "odkrywania tajemnic". Zdecydowano się na nową perspektywę fabularną, która może nakręcić troszkę fanów lostów. Jestem zadowolony z finału.
Trochę mi się nie zgadza wątek z flash-forwardu. Dlaczego Jack wspomina swojego ojca w niektórych scenach jako kogoś, kto żyje?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » śr 30.05.2007 15:07

Moim zdaniem to nie było dosłowne...
"Idzie na górę po mojego ojca, jeśli jest mniej pijany niż ja, to możecie mnie wywalić" - może to taka przenośnia z tą "górą". Za tym obstawiam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Yedyny » pn 04.06.2007 15:02

Obejrzalem LOSTów od pierwszego odcinka do tego z explozja (chyba ostatni ktoregos sezonu).Film jako calosc -ogolnie mowiac- zaciekawil mnie, ale wylacznie po obejrzeniu KILKU pierwszych czesci, pozniej zaczal sie typowy serial brazylijski, kazdy z kazdym, watki milosne i moralne oraz inne badziewie.Ciekawie, lecz za nudno, poza tym dlużyzny............. nic dziwnego, ze usmiercili tyle osob! Was to nie zastanawia?
Jedyne, co mi sie podobalo w calosci to to, iz niemal wszystkie postacie sa w jakis sposob powiazane.Gdybym mial go komus polecic - ogladaj, jezeli nic innego nie ma aqrat w TV.
Awatar użytkownika
Yedyny
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Postautor: KoZZ » pn 04.06.2007 20:51

A mógłbyś podać coś lepszego co leci "akurat" w telewizji??? Przeglądam program i ciężko mi jest znaleźć cokolwiek :?
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Jakub Cieślak » wt 05.06.2007 5:39

Kozz, spokojnie, nie wszystkim przypadnie do gustu to samo. Jeszcze się taki nie urodził, co zrobił coś, co się wszystkim podobało. :) Serial ma niezłą dramaturgię, a to rzadkość ostatnio w telewizji naszej. Może akurat kolega Yedyny ma dostęp do jakiejś innej telewizji- na przykład amerykańskiej. A może kolega Yedyny woli Herosów. Tak czy siak, kochać Lostów nie musi, więcej miejsca dla nas. :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jander » wt 05.06.2007 21:27

Powrót na wyspę? Śmierdzi Prisonem...
Ale mam nadzieję, że wyjaśnią skąd wziął się posąg na koniec II sezonu? :wink:
A z ojcem Jacka to nie wiadomo - trup zniknął, a Jack go bodajże widział. Mikhaila zmartwychwstało to może i jego też, w końcu tylko zapił się na śmierć.
Kate jest z Sawyerem, a w trumnie leżała Juliet.
Ale to tam takie dywagacje :]
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Jakub Cieślak » czw 07.06.2007 9:45

Jander pisze:Kate jest z Sawyerem, a w trumnie leżała Juliet.


Nie jestem pewien, ale chyba była mowa o mężczyźnie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: romulus » czw 07.06.2007 12:03

Zakładając, że odcinek z Jacobem to nie zmyłka, uprawnione chyba będzie stwierdzenie, że ci Obcy, którzy płyną na wyspę, to nikt inny, tylko "spadkobiercy", czy też pozostali uczestnicy Projektu Dharma. Skoro Benji ich tak zgrabnie wybił z tubylcami zostając przy okazji przywódcą - to czas na rewanż. Jeśli to nie zmyłka, oczywiście.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Jakub Cieślak » czw 07.06.2007 21:28

O, to zgrabna teoretyjka. Bardzo mi się podoba.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » czw 07.06.2007 21:38

No tak. Spoilery potwierdzają, że "Bad guys" z okrętu Naomi to Dharma wracająca na wyspę, aby zrobić porządek :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Tigana » pn 23.07.2007 12:12

Lepiej późno niż wcale - o III serii.
Ogólnie serial trzyma pozion, chociaż w kilku miejscach poziom bzdur na cm/kw celuloidu jest zabójczy. No to po kolei
a) niedodobało mi sie uśmiercenie Eko - można było z niego jeszcze coś wyciągnąć, śmierć Charliego też beznadziejna - w sumie samobójstwo - tak jakby się poddał przepowiedni Desmonda - głupie
b) "Blondyna" od Jacka - paskuda, taka zimna ryba, Kate o wiele fajniejsza, mogliby tamtą uśmiercic, szkoda, ze nie wprowadzono na stałe jakiejś innej postaci
c) udane zakończenie wątku z ojcem Locka - jedna tajemnica mniej
d) Michaił - prawdziwa "Wańka- Wstańka" - porażony, przyszpilony, a jednak żyje, tylkoz tym granatem w morzu to już była bzudra do sześcianu. Ciekawe jak go uśmiercą na dobre.
e) Drażni mnie postępowanie scenarzystów - "Blondyna" dużo wie, ale nic nie powie , bo by ją zabili - naciągane
f) w dalszym ciągu tak naprawdę nie wiemy nic ani o Darmie, ani o "tubylcach" , a jak mają coś wyjaśnić to zaciemniają wprowadzając nowe postaci - Jacob, wzmianka o świątyni,
g) ostatni flash z JAckiem też bardziej gmatwa niż wyjaśnia - ja zrozumiałem, ze mimo wszystko jego ojciec żyje, a w trumnie chyba mężczyzna był (takie odczucie)
h) Desmond i jego kobita - też nic nie wiadomo, niby szuka, jest na falach stacji Zwierciadło, a nic nie wie - dziwne, no ijeszcze spawa bunkrów - jeśli Ben znał ich położenie to dlaczego nie zdobyli bunkru z Desmondem ? Zapomnieli ?
IV sezon
Na pewno wraca "Darma", podejrzewam, ze na pokładzie będzie Miachael i jego syn. Akcja będzie dziać się w 3 miejscach - Lock i tubylcy, Jack i Ben oraz Sawyer i s-ka - podejrzewam, ze oni za szybko się nie zejdą z grupą Jacka. Być moze będzie też zrobiony taki wybieg, że akcja będzie toczyć się teraz a Jack będzie fruwał i odwiedzał znajomych z Wyspy a prawdę o wydarzeniach poznamy z flashy. Co wy na to ?

A propo flashy pojawiła się plota w Sieci, że teraz nie będzie flashback tylko flashforward
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: romulus » wt 24.07.2007 12:35

Uważam, że z ojcem Jacka to nic nie znaczący szczegół. Facet po powrocie do domu był lekko rozchwiany, na lekach, ogólnie w jakiejś depresji cięzkiej. mogło mu się coś walnąć.

Co do trumny. Myslałem, że to Sawyer, ale mi nie pasi to. Kate z kimś jest, albo ktoś ją kontroluje (albo jedno i drugie), może to Sawyer. W trumnie obstawiam albo Locka albo Bena (a czemu nie? Kate miała powód żeby nie przyjść na pogrzeb, a swięty Jack... wiadomo... święty). Trzy serie, milion mozliwych odpowiedzi.

Ci "tubylcy" to wcale nie tubylcy. Jakieś przełożenie na świat mieli: organizację, kasę, wpływy by wszystko utajniać, podobnie jak Dharma.

Wyjdzie na walkę ostateczną: mistyka kontra rozum pewnie między Dharmą a tubylcami z Benjim na czele.

Czy to prawda że IV seria dopiero w lutym?
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Tigana » wt 24.07.2007 12:52

romulus pisze:Czy to prawda że IV seria dopiero w lutym?

Ponoć styczeń. A w trumnie ponoć miała być "Flądra" Juliet - to by też sporo wyjaśniało. Z niej zresztą też jest niezły ptaszek - przecież jej partnerem był gościu zabity przez Marie Lusie - szybko się pocieszyła Jackiem.
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Lord Turkey » ndz 02.09.2007 12:25

W zeszły czwartek mieliśmy okazję obejrzeć odcinek "powtórkowy", zaś od przyszłego tygodnia czekają nas nowe odcinki Zagubionych :P

To frajda dla tych, którzy nie oglądali sezonu 3 za pośrednictwem innych mediów :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.09.2007 17:08

Takich jak AXN? Jedynka dopiero startuje z trzecią serią? Wow... Biedni ci, którzy uzależnieni są od TVP(iS)... :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lord Turkey » wt 04.09.2007 14:21

Oczekiwanie tylko wzmaga apetyt! (przynajmniej czasami). Nie chce mi się inwestować w AXN to muszę czekać :wink: .
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lilly » sob 22.09.2007 21:00

Oglądałam ostatni odcinek 2 razy - nic nie rozumiem :P No ale wydaje mi się, że to chyba o to chodzi. Chociaż śmieszy mnie pewna już perspektywa kolejnych sezonów, no bo jeśli się wydostali z wyspy to co, wrzucą ich tam z powrotem? No chyba, że się nie wydostali...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: romulus » czw 27.09.2007 11:01

Czy ktoś może wie, kiedy rusza 4 seria? Miała być ponoć w lutym, ale ostatnio nie odświeżałem strony serialu ani żadnych kącików dla maniaków
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: romulus » śr 05.12.2007 12:30

Wskutek strajku scenarzystów oddalają się plany ujrzenia 4 serii LOST w całości jeszcze w 2008 r.
Ukończonych jest na razie 8 epizodów. Powrócą "starzy" bohaterowie: spoiler - Michael i Libby (jakim cudem skoro umarła, może w flashbackach). 8 epizod ma się zakończyć efektownym cliffhangerem. W ogóle pierwsze 8 epizodów ma znacząco popchnąć akcję do przodu. Niewiadomo czy ABC puści najpierw 8 epizodów i przerwie sezon na tym (prawdopodobne: kasa brzeczy). Mozliwe jest też połączenie dalszych epizodów 4 serii z serią 5 (też prawdopodobne). Spoiler: Będą też flashforwardy Saida po opuszczeniu wyspy.

Nadal niewiele wiadomo, chyba że mam przeterminowane info. Zaczerpnąłem z amerykańskiego forum, sprawdziłem na polskim. Mniej więcej wszystko się zgadza.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: romulus » śr 02.01.2008 15:39

Nowe trailery do 4 serii LOST pozwalają przypuszczać, że już w tym sezonie kilkoro bohaterów opuści wyspę. Aczkolwiek nie jest to na razie oczywiste.
Ale i tak będzie się działo - więc zapewnienia twórców, że pierwszych 8 odcinków, które są już przygotowane, znacząco popchną akcję do przodu - to nie były chyba czcze przechwałki.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Lilly » czw 24.01.2008 14:39

Mnie finał poprzedniego sezonu póki co wyleczył z LOSTa. To znaczy pewnie z ciekawości obejrzę kolejny, ale już jakoś bez entuzjazmu. LOST niestety ostatnio cierpiał na przerost formy nad treścią...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: romulus » czw 24.01.2008 18:13

Zobaczymy. Początek już 31 stycznia. I od razu podwójny odcinek. Początek nieszablonowy i szykuje się sporo niespodzianek. Do diabła z nowymi bohaterami, Bena i tak nie przebiją. Ale trailery są ciekawe - ale takie też miały być. Z uwagi na skrócenie sezonu mają u mnie kredyt zaufania.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Lilly » czw 24.01.2008 18:32

romulus pisze:Z uwagi na skrócenie sezonu mają u mnie kredyt zaufania.

A to nie czasem przez strajk scenarzystów w Stanach?
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: romulus » czw 24.01.2008 18:49

Kolejne sezony i tak miały być krótsze, po 16 epizodów. A co do 4 to na razie na oficjalnej stronie nie znalazłem potwierdzenia, co dalej. Czy zakończą po już nakręconym 8 epizodzie, czy dokręcą resztę, czy też połączą kolejne 8 czwartego sezonu z 5. Możliwości kilka.

Strajk chyba się już "skłania" ku końcowi. Jakiś jeden związek podpisał porozumienie z UA Toma Criuse'a. Czytałem na amerykanskich portalach, że wytwórnie się łamią bo straty idą już w grube setki milionów dolarów. Stawiam 1 grosz, ze do Oscarów osiągną porozumienie.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: romulus » sob 02.02.2008 17:47

Pierwszy odcinek 4 sezonu jest niezły. Nie ma sensu spoilerować. Nikt zresztą się pewnie nie spodziewa, że już w pierwszym odcinku nowego sezonu wszystko się wyjaśni :) A snucie dywagacji po jednym epizodzie w przypadku tego serialu to nieporozumienie :)

Ale liczę na Jacoba :wink: może w tym sezonie "wypłynie".

Dużo się dzieje, wiadomo już, że wyspę opuści finalnie 6 osób. To tyle, aby nie zdradzać więcej.

Ogólnie nie powala premiera 4 sezonu na kolana, ale ten odcinek to jak na razie "stary", dobry LOST.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Jakub Cieślak » sob 02.02.2008 22:26

Widać, że intrygę można też ciągnąć w ramach flashforwardów. Zaiste sympatycznie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lilly » ndz 03.02.2008 21:21

No dobra, dałam się spaczyć i obejrzałam pierwszy odcinek ... pewnie tylko dlatego, że jestem chora i nie mam co robić. Powiedzmy, że mnie zaintrygował - ale jeszcze nie zniwelował mojego niezadowolenia z finału 3ciego sezonu :P
I nadal mam to nieodparte wrażenie ... "ileż można". W sumie to jest trochę dziwne, bo lubię tasiemcowate seriale, ale na przykład taki StarGate cały czas w jakiś sposób ewoluował a LOST wydaje mi się stać w miejscu. No owszem, teraz zamiast reminiscencji mamy sceny dziejące się w przyszłości (przynajmniej tak się wydaje). Ale to już na prawdę nie robi na mnie takiego wrażenia jak wcześniej - raczej mnie drażni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 03.02.2008 22:42

To raczej kwestia typu: rewolucja-ewolucja. W SG była rewolucja, w LOSTach wszystko bardzo powoli ewoluuje. Ma to swoje uroki, ma to swoje znaczenie. Trudno tak naprawdę zestawiać te dwa światy, bo to zupełnie inny gatunek SF. SG też by mogło skorzystać na podglądaniu LOSTów- choćby poziom realizatorski mogliby podciągnąć (Atlantis już wygląda jak jakiś teatr telewizji).
Pomysłodawcy LOSTów są ofiarami własnego sukcesu. Gdzie by nie zmierzać z rozwiązaniami to i tak efekt będzie rozczarowujący. Świeży smak zachowaliby kończąc całość na jednym sezonie i skupiając się na konkretnej linii wydarzeń.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » ndz 03.02.2008 23:27

Odcinek przyzwoity, ale mógł być dużo lepszy.
Brakowało mi jakiegoś silnego akcentu otwierającego: spodziewałem się, że zamiast retrospekcji będą sceny z przyszłości, więc widok Huga wysiadającego z samochodu nie był wielkim zakończeniem. Tymczasem w drugim sezonie w scenie otwierającej zobaczyliśmy wnętrze bunkra, a w trzecim prawdziwą wioskę Innych. Oba te motywy robiły duże wrażenie, tym razem tego nie było. Czyli ten element poniżej oczekiwań.

Za dużo płaczu i nudnych łzawych scen w akompaniamencie fortepianu - też minus, no ale fanki-czytelniczki Bravo też trzeba utrzymać przed telewizorem.

Ogółem sceny z przyszłości Huga to powtórka z odcinka "Dave" - i to już jak najbardziej plus, bo Hugo to świetna postać, a jak doda się trochę obłędu i zamieszania to już w ogóle jest fajnie :P. No i chatka Jacoba...

Zauważyłem, że odcinkowi towarzyszył klimat zbliżającego się rozwiązania, końca - kontakt nawiązany, wiadomo, że 6 osób opuści wyspę, znamy sceny z przyszłości dwóch, czyli wiadomo jest, że mimo komplikacji, jest już "bliżej niż dalej".

No i chce się poznać ciąg dalszy :P

PS. W sumie wypadało by się przyczepić do bzdury jaką jest przeżycie Naomi, zrobienie fałszywego tropu i ucieczka, ale to rzeczy na które już nie ma sensu zwracać uwagi...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Wotan » śr 06.02.2008 11:50

powrocil LOST i powrocila nieskonczona abstrakcja i nielogicznosc... Ogladam dla marnowania czasu prawde mowiac, ale wciaz ogladam.

Odcinek 1 sezonu 4tego rozczarowuje... szybka akcja niby jest, ale ilosc absurdu na minute jest dosc duza nawet jak na losta... Dziewczyna z nozem w plecach najpier lezy i sie wykrwawia przez 3 godziny a potem przez kolejne 3 zastawia falszywe tropy w dzungli. Retrospekcje Hugo zawsze powodowaly u mnie odruch wymiotny i tak bylo rowniez w tym przypadku. Choc tym razem to wyspa wydaje sie byc retrospekcja - co jest zabiegiem pozytywnym. O i pan policjant na komisariacie wspomnial o Annie Lucii - to duzy plus odcinka. Powinni o niej jakis flashback wmontowac w ta scene.

Czekam na kolejny odcinek z nadzieja ze to tylko denny poczatek, tak jak i sezon 3 byl do polowy nudny jak flaki z olejem, dopiero potem sie rozkrecil.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Vampdey » śr 06.02.2008 15:53

Zabierzcie stąd tą marudę...


:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: romulus » śr 06.02.2008 19:55

No co ty? :D
Dobry malkontent nie jest zły :)
Mimo że jestem fanem serialu, to po trzecim sezonie nie przekonują mnie już zapewnienia twórców, że to tak wszystko zostało obmyślone na tyle sezonów. Bullshit! W 3 sezonie widać jak wiele odcinków było po prostu zapchajdziurami. Dlatego pozytywnie przyjąłem zapowiedź skrócenia sezonów do 16 odcinków i zakończenia serialu na 6 sezonie. Ale i tak wydaje mi się, że to będzie za długo. Komercha, panie, komercha... Ale czy można mieć im to za złe? Przecież to tv show a nie teatr telewizji. Nie każdą stację stać na ryzyko (bądź na odwagę) "robienia" seriali jak HBO.

Z jednym się z Wotanem zgadzam: uśmiercenie Any to był cios poniżej pasa

To była taka fajna dziewucha, idealna przeciwwaga dla mdłej Kate (Jack!!!, oh!!!, Jack!!!)
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Vampdey » pt 08.02.2008 18:55

4x02 jest rewelacyjne! :D
Właśnie obejrzałem: wszystko się plącze, jest dużo tajemnic i akcji. A im bardziej Lost jest tajemniczy i poplątany IMO tym lepiej ;)
Cztery nowe postacie, każda zapowiada się całkiem dobrze.

Cholera, trzeba czekać do następnego piątku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: romulus » ndz 10.02.2008 21:56

Zgadzam się. Drugi epizod jest świetny. Zapowiedzi chyba nie były gołosłowne: każdy popycha akcję do przodu.

A swoją droga wiedziałem, że ten sukinkot Ben jeszcze rozwinie skrzydła, he he....

SPOILERY
Zastanawia mnie ten symbol, który Charlotte odkryła w trakcie wykopalisk w Afryce. Bo w zasadzie nie miałem wątpliwości, że przysyła ich na wyspę Dharma, która "wraca po swoje" i po głowę Bena. Ale ten symbol sugeruje chyba, że to nie był jedyny projekt. Zwłaszcza że został odkryty przy wykopanym w Afryce niedźwiedziu polarnym. skręca to w trochę dziwne rejony, ale mi nie przeszkadza na razie.

Pewnie nie ma co liczyć, ze pokażą więcej niż 8 epizodów przez ten cholerny strajk.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości