L O S T

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Jakub Cieślak » śr 11.04.2007 19:10

14stkę spuściłem do klozetu. Równocześnie producenci spuścili do klozetu kolejną ciekawą parę aktorów, którzy mogli wprowadzić trochę nowego klimatu do historii. Dostali niestety idiotyczne flashbacki i średni odcinek, w którym zdechli (chyba...). A jak ich jednak wskrzeszą to i tak robota spieprzona, bo przecież idiotyczna ta ich historia.

UWAGA SPOILERKI odnośnie 15stki.








Za to 15stka niezła, trochę uroczego humoru Sawyer vs. Hugo, momenty dramatyczne niezłe, choć flashback z serii "wszyscy się znają, czyli kto kogo już wcześniej spotkał, bądź czyim krewnym jest" już mnie nie bawił. No i znowu scenarzyści uciekają. Tym razem uciekają z wioski, która sama prosiła się o jakieś rozwinięcie fabularne: skąd ona tam, po co ona tam? Czyli należy rozumieć, że Inni znowu będą tajemniczymi innymi, o których będzie się mówić, ale niewiele się ich będzie oglądać? No zobaczymy, co tam wymyślą.
Fajnie, że dym wrócił, ciekawe, czemu zbłyskał laski? W końcu mogliby coś rozwikłać odnośnie jego przeznaczenia i pochodzenia.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » czw 12.04.2007 15:09

2x14 - nie wiem co aż tak Ci nie pasowało, Jakubie :). Naprawdę bardzo przyjemna bajeczka - bo że bajeczka to trzeba przyznać otwarcie.

Właśnie obejrzałem 2x16 - chyba najlepszy odcinek trzeciego sezonu do tej pory. Rewelacja, czuje się zmiażdżony.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » sob 14.04.2007 8:56

No o 14stce nie ma co wspominać. Ponieważ jest 16stka!
I tu naprawdę jestem mile zaskoczony. Jeszcze wolę potwierdzić swoje wrażenie i jutro obejżeć odcinek z niewiastą. Wczoraj byłem w świetnym humorze i to może rzutowało na odbiór odcinka. Mimo wszystko pierwsze wrażenie jest takie, że ten odcinek wrócił mi wiarę w pomysłowość twórców, którzy w końcu co nieco wyjaśnili, odsłonili woalkę i stworzyli przynajmniej pozór, że panują nad tą historią i mają jako taki zarys jej zaplanowany na dłuższą metę.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: KoZZ » sob 14.04.2007 10:49

Muszę nadrobić zaległości w oglądaniu, bo jestem dopiero na 13 odcinku :( Wszystko leży na dysku, tylko nie mogę zmusić się do obejrzenia... No, ale jak odcinek 16 miażdży, to może jakoś się przemogę.
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Jander » sob 14.04.2007 10:58

Twórcy utwierdzili mnie w przekonaniu, że Juliet będzie, jaka będzie, przez parę następnych odcinków próbowali mnie przekonać, że będzie dokładnie odwrotnie. Trochę to przewidywalne, ale przyznaję, że gra psychologiczna jest świetna. Czekam na następne.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: KoZZ » pn 23.04.2007 16:29

I to miało być zmiażdżenie??? Mnie niestety nic nie zmiażdżyło w odcinku 16, a miało być tak mięknie :cry:

Dużo bardziej podobał mi się odcinek 14 :D Bardzo przyjemny odcinek z bardzo przyjemnym zakończeniem :twisted:
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Jander » sob 28.04.2007 11:49

Końcówka 18 miażdży po prostu.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: romulus » ndz 29.04.2007 9:49

Wymiękłem, holender, okazując słabość charakteru. Obejrzałem ciurkiem niemal od odcinka 8 do 16. Cholerni Amerykańce, znają się na tym co robią. Mistrzostwo świata. Spodziewałem się znudzenia ciągłymi tajemnicami i woltami. A tu proszę, teraz mam zamiar być na bieżąco. I nie mogę przestać myśleć o tym, jak zakończą 3 serię. Kiedy dowiedziałem się, że w planach jest 5 serii, byłem przekonany że zarżną tą kurę ze złotymi jajami. A teraz jestem pewien, że pomysłów im spokojnie starczy na kolejne 2. I oby 5 była ostatnią i nic nie wyjaśniała.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Jakub Cieślak » pn 30.04.2007 7:46

Ostatni odcinek to taki typowy "middlepisode". Trochę się dzieje, ale nic nowego, głównie kontynuowane stare wątki. Ja tam nie zmiękłem, nie spociłem się i nie popuściłem. A końcówka? No spoko, niech się autorzy serialu uspokoją z niesamowitymi "zaskakującymi" wiadomościami, bo im znowu pary zabraknie na finał sezonu i stanie się to, co w dwójce, czyli ogólny festiwal zaskoczeń, które w ten sposób podane po prostu irytowały.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » pt 04.05.2007 11:22


I to miało być zmiażdżenie??? Mnie niestety nic nie zmiażdżyło w odcinku 16, a miało być tak mięknie Crying or Very sad


Ja w 3x16 poczułem się zmiażdżony napływem informacji o Dharmie - twórcy udowodnili, że wszystko mają pomyślane, potrafią zaskoczyć i w ogóle. Odcinek oglądałem od pierwszej do ostatniej bez znudzenia, z ostrym zainteresowaniem - a rzadko ostatnio były takie, w których nie irytowała rozlazłość retrospekcji.


Ostatni odcinek to taki typowy "middlepisode". Trochę się dzieje, ale nic nowego, głównie kontynuowane stare wątki. Ja tam nie zmiękłem, nie spociłem się i nie popuściłem. A końcówka?


3x18? True, true. Mogli zredukować dłużyzny w tym odcinku i upakować trochę jakiś nowych rewelacji (no i retrospekcjami naszego koreańskiego małżeństwa już za przeproszeniem rzygam). Odcinek ratuje końcówka - no mocna, no....


Ale to wszystko nie zma znaczenia! :). Wczoraj obejrzałem 3x19 i komuś dałbym za niego Oskara. Mało informacji - jednynie kilka nowych poszlak o Dharmie - ale nastrój i działania bohaterów niesamowite. Rozmowa Sawyera z ojciem Locke'a to jedna z najlepszych scen jakie była w tym serialu.
Ostatnio zmieniony pt 04.05.2007 12:30 przez Vampdey, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » pt 04.05.2007 12:17

3x19 (Vampdey, zmień sobie cyferki, bo drugi sezon już dawno za nami ;)) to taki przysłowiowy "rozpierdalacz". Naprawdę zgęstniało powietrze i człowiek czeka spocony na kolejne epizody kończące sezon trzeci. Poziom bzdurności w normie. :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: KoZZ » pt 04.05.2007 16:55

19 może nie "rozpierdalacz", ale sytuacja zagęszcza się przed końcówką sezonu. (jeszcze tylko trzy odcinki i przerwa zdaje się aż do stycznia 2008 :cry:) Narazie nie mogę się doczekać kolejnego odcinku, którego zapowiedz jest wyjątkowo ciekawa:

#20 - The Man Behind the Curtain

Ben begrudgingly introduces Locke to the island's secrets, including mysterious Jacob; Juliet's secret goes public. Flashbacks show Ben's history on the island.

Może wreszcie czegoś się dowiemy :twisted:
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Jakub Cieślak » pt 04.05.2007 17:33

Taak, pożyjemy zobaczymy. W końcu coś sobie muszą zostawić na 4ty sezon...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » sob 05.05.2007 19:15

Nie tylko czwarty, ale i piąty :).
Odcinków ma być 108 ponoć. Finałowy odcinek trzeciego sezonu będzie siedemdziesiąty, czyli zostanie 38 ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Wotan » sob 05.05.2007 19:31

czy juz wspominalem ze w ostatnim odcinku pojawi sie Chuck Norris?
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: romulus » sob 05.05.2007 21:22

Ale może rzucą światełko na postać Wielkiego Szefa, czyli Alvara Hanso, bo Ben alias Henry Gale from Minnesota, to jedynie taki przedstawiciel regionalny. Zatem Wielki Szef pewnie ma jeszcze większy umysł :)
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Jakub Cieślak » sob 05.05.2007 21:49

Wielki Szef pokona Chucka Norrisa. :) Tak naprawdę trudno powiedzieć, czy dla fabuły istotne są wątki Hanso Foundation, czy Innych, czy Zagubionych, czy samej Wyspy, więc trudno insynuować, co będzie zwieńczeniem treści tego serialu.
Ja jestem świadom poziomu wybujałej fantazji twórców serialu Lost, podejrzewam też, że większość z kolegów też nie ma problemu z postrzeganiem rzeczywistości. Zatem Wotan- nie musisz nas informować, że woda jest mokra i Bill Gates jest zły. Serial ten już dla Ciebie nie ma żadnego sensu (a konkretnie jednej postaci...), więc nie ma też sensu, żebyś nas powiadamiał o tym. :) Nie bądź trollem forumowym i zajmij się kręceniem własnego filmu! :) Albo rozkręcaniem dyskusji w bardziej konstruktywnej formie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » pn 07.05.2007 12:23

nie no Jakubie nie atakuj mnie tak:-) obiecuje poprawe. Juz nawet zaczalem ogladac znow LOSTa aby podzielic sie z wami moja konstruktywna krytyka. Jestem troche nie na czasie ale wczoraj w nocy obejrzalem epizod 14, ktory w zasadzie nic nowego nie wniosl do akcji poza dziwna historyjka o parze zlodzieji diamentow.
Plus taki ze mnie to rozsmieszylo - a juz koniec, gdy zostali zakopani zywcem jest w sumie bardzo udany, powialo czarnym humorem ala bardzo stary i dziwaczny serial "Opowiesci z Krypty" :D

minus niestety to Nikki Fernandez - nazwisko sugeruje latynoskie pochodzenie postaci i nawet tak wyglada z hiszpanska na poczatku, ale problem jest gdy zaczyna mowic - bo to co mnie naprawde kreci w tych kobietach to ich akcent. Tu tego brak, wiec niestety minus. Poza tym odcinek zaliczam do udanych, wlasnie przez jego abstrakcje i czarny humor. Oni na tej wyspie to juz sie musza naprawde nudzic.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » pn 07.05.2007 12:34

Taki, pani Nikki F. nie wykazała się zbytnio talentem aktorskim. Zapewne i producenci w porę się zorientowali i postanowili załatwić temat za jednym odcinkiem.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » czw 10.05.2007 19:20

3x20.
Ten serial sprawia, że mózg mi się gotuje. Przedstawienie wojny Dharmy z "agresorami", zdrada Bena (to niezły skurwysyn jednak jest) i wielka schiza jaką była chatka Jacoba...
Świetny klimat odcinka, gmatwająca się historia, wszystko niszczy.

1. Czemu Richard na przestrzeni 30 lat nie zestarzał się ani trochę? Nieudolność twórców, czy celowy zabieg?
2. Czy L. przeżyje?
3. Kim byli pierwsi mieszkańcy wyspy?
4. Czym do cholery jest Jacob?

Szkoda, że nadchodzące będą się raczej rozgrywały na plaży, bo wątek Others&Locke jest na obecną chwilę trzy razy lepszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: KoZZ » czw 10.05.2007 20:51

Vampdey pisze:4. Czym do cholery jest Jacob?
Z ciekawszych teorii jakie wyczytałem w sieci, Jacob to:
:arrow: Locke z przyszłości
:arrow: Brat bliźniak Locke'a:D
:arrow: Desmond
Oczywiście wszystko to jest wyssane z palca, ale nigdy nie wiadomo co przyszło do głowy twórcom.

Dla tych co nie przeglądają stron o Lost, smutna informacja:
Dzisiaj w gazecie USA Today pojawił się artykuł informujący Nas o zakończeniu serialu LOST w 2010 roku. Wszystkie trzy czekające na Nas sezony będą skrócone to 16 odcinków każdy. Czwarty sezon zostanie wyemitowany dopiero na początku lutego 2008 roku, który potrwa do maja. Już teraz dla jednych jest to moment rozczarowania, że koniec serialu zbliża się wielkimi krokami, mimo, że już zapowiadano wcześniej o jego zakończeniu. A dla drugich ulgą, że producenci nie wyprodukują drugiej „Mody na sukces”. Producenci widocznie potrzebują czasu na ułożenie odpowiedniego scenariusza, z końcowymi kulminacyjnymi wątkami aż do finału finałów. Widocznie wcześniej zadawane im licznie pytania typu: ”Wymyślacie to na poczekaniu?” dały im wiele do zrozumienia.
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Vampdey » czw 10.05.2007 21:17

Myślę, że to nie prawda ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » pt 11.05.2007 21:56

Aaaaaa, jak mogli?!?!?!
Ten odcinek ma najlepsze flashbacki, wgniata w fotel kilkoma świetnymi scenami i ma naprawdę solidną dramaturgię. Historia Bena zaczyna śmierdzieć Psychozą Hitchcocka. (Może Jackob to mama Bena? ;)) Locke z kulką- nie podoba mi się to, trąci tanim suspensem, ale i wkurza, bo jak dla mnie to najciekawsza postać od początku serialu. Jak pan Quinn pójdzie do kasy, to ja przestaję zasysać ten serial.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jander » pt 11.05.2007 22:05

O tym, że czwarty sezon w 2008 roku to raczej na pewno prawda. Ma być w sumie 108 odcinków.
19 i 20 jeszcze przede mną :]
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Vampdey » pt 11.05.2007 22:08

Locke nie umrze (no przynajmniej na razie :P), tego możemy być pewni. 1. Spoilery mówią o jego ważnej roli w finale sezonu 2. Quinn jest wymieniony na liście aktorów grających w nadchodzących sezonach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: KoZZ » pt 11.05.2007 22:54

Wiadomo, że Locke nie umrze. A zresztą nawet jakby umarł, to w czym problem wskrzesić go? :twisted:
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Wotan » pn 14.05.2007 6:58

odcinek 19 byl calkiem niezly, poza tym mimo tego ze serial podniosl sie lekko z marazmu, bo sezon 3 poki co byl wrecz tragiczny. Pare rzeczy, ktore mnie irytuja:

1) Jack i Juliette - denerwujace postacie, Juliet jest brzydka i falszywa, powinni zniknac z serialu:-)
2) Co to za caly skomplikowany watek z kobietami, ktore umieraja jak sa w ciazy - zupelnie jak matka Bena, ale on nie byl wcale urodzony na wyspie, moze wiec to jego wina? Poza tym kto w ogole chcialby miec dzieci? Czyzby Dharma initiative nie zaopatrywala nikogo w gumki? Bez sensu.
3) a nagle ten watek z Jacobem, to jakas mocna zrzynka z miasteczka Twin Peaks z ta chata w lesie i w ogole. Scenarzysci ulatwili sobie zadanie, wszystko beda mogli sobie tlumaczyc Jacobem, ktory nie istnieje, ale co sie dziwic, podobnym zjawiskiem spolecznym jest religia ;-)

a plusy to:
Naomi jest ladna. Wyglada jakby do tego helikoptera wlazla prosto nie ze statku ratowniczego, ale z wybiegu na pokazie mody - moze tak wlasnie bylo? Moze Jacob jest znanym projektantem mody, ktory sie znudzil zyciem i postanowil zniknac? Cos jak nasz Arkadius ?
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: romulus » pn 14.05.2007 8:25

W Dzienniku w zeszłym tygodniu znalazłem potwierdzenie, że serial będzie liczył 6 serii. A skrócenie sezonu wynika ze spadającej popularności serialu. Co dobre nie może długo trwać i należało się tego spodziewać. Archiwum X też wystrzeliło jak burza, a potem już było gorzej.

Dobrze że upadł pomysł z pełnometrażową fabułą. Sukcesu by nie odniósł przy takim nagromadzeniu tajemnic w serialu. Co wymyśliliby na fabułe? Jakąś dziką wairiację z cliffhangerem na końcu?

Producenci zapowiadają za to, że finał będzie wstrząsający, więc już chyba mają pojęcie jak to się skończy i na poczekaniu nie wymyślają. Ale kto ich tam wie...

Mam nadzieję, że nie dopowiedzą wszystkich wątków i zagmatwają wszystko jeszcze bardziej. Bo kiedy odkryją naprawdę wszystkie karty, może się okazac że mizeria wyszła nic więcej. A tak mają szansę na miano kultowego. Swoją drogą powinni go efektownie zakończyć wcześniej. U szczytu popularności. Wszystkim naprawdę by to wyszło na dobre: i aktorom (popularność), i tworcom (inwencja), wreszcie stacji (zyski z oglądalności). 4 seria byłaby optymalna jako zakończenie. Trzeba będzie jeszcze zmęczyć jednak 3 kolejne. Na szczęście skrócone.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Jakub Cieślak » pn 14.05.2007 10:02

Też bym optował za zakończeniem zabawy na 4tym sezonie, wyjdzie to wszystkim na zdrowie. Super by było, gdyby 4ty sezon był sezonem powolnego zamykania wątków. Mnożenie tajemnic i wymyślanie kolejnych zjawisk już mnie nie bawi, zupełnie rozmywają się sprawy z pierwszych epizodów.
Ale mam jedno zastrzeżenie- Wotan, sezon 3ci jest wg mnie dwa razy lepszy od sezonu 2giego. Zejdź w końcu na ziemię i zacznij oglądać ten serial bez pomocy pryzmatu wątków Anny Lucii. :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » pn 14.05.2007 18:50

ale ja juz zapomnialem o AL

przyszlo mi do glowy... byc moze Jacob byl projektantem odziezy ciazowej, co mialoby zwiazek z umieralnoscia kobiet na wyspie...
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » pn 14.05.2007 21:51

Ty bierzesz jakieś narkotyki? :)
Bo nie wiem, skąd czerpiesz swoje pomysły i te teorie...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » pn 14.05.2007 21:55

Wotanek w ogóle trochę bredzi o tym tragicznym poziomie trzeciego sezonu. Jak chcesz, to od razu powiedz o całym serialu, że jest beznadziejny, bo w tej chwili się to nie wiem, czy sezon 3 nie jest najlepszy ;)...
Z małymi wyjątkami od 8 odcinka wszystkie kolejne epizody są coraz lepsze :P. Dwa ostatnie (czyli ten z Sawyerem i Sawyerem :P i ten o Jacobie) to chyba dwa najlepsze w całym serialu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Wotan » pn 14.05.2007 22:29

nie powiem, ze caly serial jest beznadziejny bo pierwszy sezon naprawde bardzo mi sie podobal, byl ladnie sklejony, inteligentnie napisany, pelen swiezosci, potem wszystko zaczelo sie sypac a biedni widzowie nie dowidza, ze sa obiektem okrutnej manipulacji ze strony scenarzystow serialu, ktorzy chyba co weekend siedza popijajac piwko i rechoczac ze smiechu czego to fani serialu nie wymysla, jakiego sensu sie w tym wszystkim doszukuja, jakie zakonczenia przewiduja...

co do narkotykow, to biore tylko kofeine w duzych ilosciach
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Vampdey » pt 25.05.2007 13:31

Co sądzicie o finale?
Mocny. Stężenie trupów wyższe niż w we wszystkich poprzednich odcinkach sezonu łącznie.
Ciekawy motyw z flashami Jacka, wskazują na to, że nasi bohaterowie wydostaną się z wyspy. Jackowi się nie powiedzie w normalnym życiu...

Teraz czekanie na czwarty sezon - rozumiem, że zamieszanie wydłużające serial wywołają "bad guys" z okrętu Naomi? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: romulus » sob 26.05.2007 9:57

Ciekawe czy 4 serię zaczną od tego, jak doszło do wydostania się z wyspy, czy tez skupią sie na powrocie Jacka na nią. W sumie wiedząc, że i tak sie z niej wydostał nudnawo już będzie sledzić jak do tego doszło. Ale byłby problem jak toczyć równolegle wątek wyspiarzy: musieliby wrzucić telewidzów w srodek niezrozumiałej akcji.

Skoro taki hiroł po ucieczce stamtąd leciutko się stoczył musiało to być dosyć moralnie dwuznaczne dla świętego Jacka. Znaczy zdradził ich wszystkich. On uciekł reszta została więźniami Obcych pewnie.

Pożyjemy, zobaczymy - niestety. Szkoda że ogólnodostępne telewizje amerykańskie nie biora przykładu z HBO. Tam żywot serialu zalezy ściśle od jego popularności. I zazwyczaj kończą dane dziełko u jej szczytu. Stąd większość tych seriali to perełki i ozdoby domowych kolekcji. LOST na to nie ma szans, ale chciałbym się mylić. Spadająca popularność popchnie ich w absurdy, tak jak w X-files.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2052
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości