L O S T

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Vampdey » pn 08.05.2006 14:47

W finale zobaczymy Desmonda, ponoć ma być naprawdę dużo atrakcji i niespodzianek :).

Poza tym, że 3 sezon będzie - oczywiste, to wiadomo od dawna :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lilly » pn 08.05.2006 15:01

-WasyL- pisze:Ale nie zdziwil bym sie tez jakby autorzy urwali serial z tymi wszystkimi pytaniami pozostawionymi bez odpowiedzi, tak wbrew konwencjom... :wink:

Nie, nie, nie...
To by bylo zle :twisted: ... jeszcze bardziej irytujace niz sam fakt nie wyjasniania tego wszystkiego i zmuszania do czekania na kolejny sezon :P Ja akurat jeszcze znosze to niezle, bo lubie niekonczace sie zagadki, ale pamiatam, ile osob sie wkurzylo po obejrzeniu ostatniego odcinak LOST z sezonu 1... Mysle, ze gdyby nie bylo sezonu 2 po tym, to niestety serial by pozostawil taka duza dziure po sobie, ktora moglaby przycmic to, czym ten serial tak bardzo zachwycil ludzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Wotan » pn 08.05.2006 16:57

Lilly pisze:Mysle, ze gdyby nie bylo sezonu 2 po tym, to niestety serial by pozostawil taka duza dziure po sobie, ktora moglaby przycmic to, czym ten serial tak bardzo zachwycil ludzi.


czy trochę przypadkiem nie przesadzasz? Dziurę po sobie? To tylko film jest. Nie ma znaczenia jak się skończy i kiedy - mnie podobał się właściwie pierwszy sezon, potem już trochę przestało mnie obchodzić co będzie dalej bo autorom wcale nie zależy na wyjaśnieniu zagadek tylko na ich powielaniu. Dla mnie ten serial może skończyć się jakkolwiek, pozostawić cokolwiek - ;-) Don't care
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Lilly » pn 08.05.2006 19:05

Wotan pisze:
Lilly pisze:Mysle, ze gdyby nie bylo sezonu 2 po tym, to niestety serial by pozostawil taka duza dziure po sobie, ktora moglaby przycmic to, czym ten serial tak bardzo zachwycil ludzi.


czy trochę przypadkiem nie przesadzasz? Dziurę po sobie? To tylko film jest. Nie ma znaczenia jak się skończy i kiedy...

Coz... znam wielu ludzi, ktorym jednak chyba troche zalezy. Nie pytaj sie mnie dlaczego, bo ja sama nie potrafie wyjasnic, dlaczego dane rzeczy dzialaja na mnie tak czy inaczej - jedyne, co moge stwierdzic, ze tak jest. Dla mnie osobiscie zakonczenia filmow i seriali to bardzo istotny element, bo pozostawiaja najsilniejsze wrazenie... najczesciej. Dopiero pozniej czlowiek zaczyna sie zastanawiac nad tym, co bylo wczesniej.
A poza tym lubie tasiemce :D Dlatego, ja sie nie zloscilam, ze LOST ma kontynuacje - a naprawde ludzie potrafili byc zli... oczywiscie w zakresie, w jakim mozna byc zlym na serial ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Jakub Cieślak » wt 09.05.2006 6:50

Ja mam takie mieszane uczucia. Raz, że chciałbym, żeby LOST trwał i trwał, bo bardzo lubię niektórych zagubionych i ich relacje. Dwa, że obawiam się, że trwanie i rozwlekanie fabuły LOST może podąrzać tylko w złym kierunku- albo ogólnego znudzenia, albo przekombinowania.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lilly » wt 09.05.2006 10:15

Jakub Cieślak pisze:Ja mam takie mieszane uczucia. Raz, że chciałbym, żeby LOST trwał i trwał, bo bardzo lubię niektórych zagubionych i ich relacje. Dwa, że obawiam się, że trwanie i rozwlekanie fabuły LOST może podąrzać tylko w złym kierunku- albo ogólnego znudzenia, albo przekombinowania.

Dokładnie tak samo to odbieram. W sumie troche dał mi do myślenia początek drugiego sezonu, który po bardzo udanym pierwszym po prostu nie zachwycił... na szczęście później wszystko się jakoś rozkręciło. Natomiast, pokazuje to jednak, że LOSTowi spadki formy mogą się zdarzyć i nigdy nie wiadomo, co z tego wyniknie...
Wiem, że może to jest śmieszne trochę, ale jakoś tak jestem przywiązana do tego serialu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Vampdey » czw 11.05.2006 19:32

2x21 srednio mi podszedł. niby wątek z znakiem zapytania ważny i sporo nowości jest, ale jakoś nudne mi sie to wydało. Nie rozumiem dlaczego Eko jest zdeterminowany wpisywać kod, skoro John otwarcie powiedzial że to nie ma sensu.

Zauważyliście, że ojciec "zmartwychwstałej" dziewczyny z retrospekcji Eko, który otwarcie sie przyznał do bycia oszustem, to medium z retrospekcji Claire? :D

Swoją drogą: przedstawiono listę aktorów z odcinka finałowego, będzie i Walt, i Desmond, i Alex (córka Danielle) i brodacz ("Zeke") i żołnierz amerykański z retrospekcji Sayida, ten dowódca :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » pt 12.05.2006 11:20

Mi sie odcinek podobał nawet bardzo.

Aczkolwiek gdybym mógł zaprezentowac wykresik mojej opini na temat inteligencji zagubionych spadłby on już poniżej zera.

Jasne Ana-Lucia, ktora byla policjantką siedzi sobie na kanapie z dziura w klacie. Zapewne wypuściła Henrego, dała mu pistolet i powiedziala 'dawaj ziom'.

Nawet wersja,ze sama tam dopełzła jest mało prawdopodobna.

No i inteligencja Jacka kiedy Libby przed śmiercią mówi 'Michael'. Yeah. Szczyt inteligencji :P

Ale ja sie czepiam...

Na szczescie Mr.Eko nadrabia za zachowanie Michaela bo juz naprawde balem sie, ze zostane jakimś rasistą :P

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Wotan » pt 12.05.2006 11:29

watek Pana Eko i Locka - calkiem fajny i podobal mi sie. Reszta to po prostu nuuuuda.

Co do Henry'ego i Michaela - ja wiedzialem ze tak bedzie :-) ja wiedzialem.

copyright by Grzegorz Halama Oklasky
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Hifidelic » pn 15.05.2006 9:32

Miałem tylko nadzieję, że w trakcie odcinka mr. Eko powie:
"czas na wyrąb" ;)
Siekiera bardzo do niego pasuje... Może lepszy byłby nawet topór strażacki a'la Lśnienie Kubricka :D
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Avathar » czw 18.05.2006 17:46

Nienawidze Michaela :D

Niech wszyscy umieraja tylko Sawyer, Locke, Eko i Sayid (przypunktował u mnie za ten odcinek, mimo iz pojawia sie na sekunde :D).

Ciekawe jak to sie skonczy.

Za tydzien dwie godziny ogladania.

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Jakub Cieślak » czw 18.05.2006 21:27

21 bardzo mi narobił smaku. Oj bardzo! Idą w dobrym kierunku konkretnej paranoji i mieszania. Tygrysy to lubią :D
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » czw 18.05.2006 22:29

ja też nienawidze Michaela

zabił Anne L, cieć jeden! Zabił mój sens patrzenia na ten serial :D
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » pt 19.05.2006 19:43

No cóż, W. nie lubiłeś Ani Luci, ja z kolei jej żałuję. Uważałem tą postać za ciekawą, Rodriguezowa mi nie przeszkadzała. Jedynie nie cierpiałem pary= Boone i Shannon, ale oni na szczęście już w piachu. A Micheal w nowej wersji jest niezły, wreszcie ktoś tam miesza i wreszcie robi się na powrót porządna paranoja. Ales gutes!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: bejzkik » wt 23.05.2006 17:05

21 - rozczarowywujacy

czekam na jakis swiezy powiew w tym serialu (pomijajac fakt ze powinien sie skonczyc juz)


czy kogos oprocz mnie wnerwia ta murzynka w tipi w obozie innych?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Vampdey » śr 24.05.2006 17:58

Dziś w nocy premiera odcinka 2x23. Dwie godziny finałowego odcinka, argghh :D

Jak widzicie przyszłość serialu?
Powinno być więcej niż trzy sezony?
Bejzkik i Wotan zapewne powiedzą, że powinno być łącznie półtora sezonu, ale cii :P

Świetnie by bylo jakby autorzy podali coś, co przerwie rutynę: już teraz wszyscy są święcie przekonani, ze za wszystkim stoi tajemnicza korporacja, Othersi to najpewniej naukowcy, zapewne ucharakteryzowani... Coś, żeby powrócil klimat niepewności i tajemnicy pierwszego sezonu..
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » śr 24.05.2006 19:19

jo tylko zeby nie wymyslili jakiegos kompletnego absurdu.

np. odnalezienie McDonalda z nastepnym filmem instruktażowym.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lilly » pt 26.05.2006 10:27

Przyznam szczerze, ze chyba jednak dobrze by bylo dla tego serialu jakby sie jednak juz powoli konczyl.Obawiam sie jednak, ze to nie nastapi w tym sezonie, bo skoro zostal juz tylko jeden odcinek, to za duzo rzeczy jest niewyjasnionych i raczej watpie, zeby sie wyjasnily w najblizszym odcinku.

Wiecie, tak sie zastanawialam ostatnio nad tym serialem i doszlam do wniosku, ze jemu przydaloby sie jednak lekkie przyspieszenie akcji. Bo niestety, w niektorych momentach to tak sie strasznie wlecze...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Grzeniu » pt 26.05.2006 12:16

Lilly bardzo mnie ucieszyl twoj post :D Nareszcie przyznalas mi racje 8)
Wiedzialem ze kwestia czasu jest abyscie dostrzegli ze w tym serialu dzieje sie tak niewiele ze sezon powinien miec 12 odcinkow :D

(ten post jest pisany nie calkiem powaznie-nie bierzcie doslownie tego co napisalem, a napewno nie chce znowu dyskutowac-ustalone bylo ze dyskusja skonczona)
Grzeniu
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pt 27.06.2003 10:55

Postautor: Lilly » pt 26.05.2006 12:30

Grzeniu pisze:Lilly bardzo mnie ucieszyl twoj post :D Nareszcie przyznalas mi racje 8)
Wiedzialem ze kwestia czasu jest abyscie dostrzegli ze w tym serialu dzieje sie tak niewiele ze sezon powinien miec 12 odcinkow :D

To nie jest tyle kwestia czasu, ale kwestia "sezonu". Bo o ile tempo serialu w pierwszy sezonie po prostu trzymalo w napieciu, to utrzymnie podobnego w sezonie drugim niestety juz troche meczy. Nadal bardzo mi sie podoba fabula serialu, jednak wolalabym, zeby na tym etapie pewne rzeczy wyjasnialy sie troche szybciej...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Avathar » pt 26.05.2006 19:23

Cóż finał...

Odcinek jak odcinek.

O wszystkim i o niczym. Ani mnie nie zachwycił, ani specjalnie nie znudził.
Bardzo dobry odcinek - ale nie finał.

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » sob 27.05.2006 14:49

Dziwne to było.
W sumie jest okej, ale cholernie denerwuje mnie perspektywa czekania do września żeby dowiedzieć się, czy John, Eko i Desmond żyją. Co zamierzają Othersi zrobić z Kate, Jackiem i Sawyerem? Co Pen zrobi, żeby znaleść Desmonda? Czy Michael z Waltem zostaną uratowani?

Ech. Fajny motyw ze stopą posągu - Kolos z Rodos? Takie było moje pierwsze skojarzenie, potem dopiero wraz z słowami Sayida zauważyłem, ile palców ma stopa :). Wreszcie jakaś zagadka, która nie dotyczy korporacji.

Po pierwszym obejrzeniu miałem mieszane uczucia, po drugim dużo bardziej mi sie spodobało.

Jak ocenić drugi sezon? Chyba można tak samo jak pierwszy...
Trzeci będe o tyle lepszy, że nie będzie mnie już irytował ten klawisz ;).
A jak trzeci będzie na dotychczasowym poziomie i twórcy będą mieli dalej dobre pomysły to mogą skończyć i w czwartym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » sob 27.05.2006 15:10

Ragnar Tornquist (rezyser The Longest Journey i Dreamfall) mowi,ze producenci Losta wiedza jak to wszystko sie skonczy w przeciwienstwie do twrocow X-Files :P

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: bejzkik » ndz 28.05.2006 14:19

nic sie nie wyjasnilo i nic sie nie wyjasni

jesli mam brac pod uwage fakt ze z obsady zwolnili tylko anne lucie i wlascicielke jachtu to wszsytko bedzie po staremu

mysle ze po tym jak desmond wsiadl do samochodu po wyjsciu z wiezienia kompletnie suchy to przedmioty w bunkrze nawet nie beda poobijane
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Wotan » ndz 28.05.2006 15:55

Jakub Cieślak pisze:No cóż, W. nie lubiłeś Ani Luci,


Ja nie lubiłem? Ja tylko dla niej LOSTa ogladałem :-)
Aczkolwiek po długim namyśle jest jeszcze jeden powód dla którego móglbym patrzeć na ten serial - jest francuski i nazywa się Alex.

Co do ostatniego odcinka - no miał ciekawe momenty, choć przyznam, że jakoś totalnie mnie nie rozwalił - a twórcy w wywiadach oczywiście chwalili się że zakończenie będzie tak spektakularne, że szczęki pogubimy. Odcinek dobry, trzymający czasem w napięciu, ale nic poza tym - teraz mała przerwa i zobaczymy jaki będzie sezon III, bo sezon II był zdecydowanie gorszy od pierwszego jako całość moim zdaniem. (poza pojawieniem się Anny Luci, ale to że ją zaszczelił głupek popsuło mi przyjemność oglądania)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Avathar » ndz 28.05.2006 20:10

Obejrzałem finał jeszcze raz i... podobał mi sie.

Podoba mi sie kierunek, w którym dąży serial. Coś nowego, jakaś zmiana. W necie wyczytałem, że III sezon bedzie głównie o The Others. Świetnie.

Gdybym mial oglądac III sezony takie jak I to by mnie kurwica strzeliła.

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » ndz 28.05.2006 20:49

Avi, nie. Wszystko idzie w tym kierunku, który mnie interesuje mniej: wszystko staje się klarowne, wszystko jest elementem układanki: Korporacja, naukowcy, eksperymenty.

Pierwszy sezon był najlepszy, bo tam nic nie było pewne, wszystko było tajemnicze i mistyczne.

Dla mnie najlepszym wariantem by było, gdyby oprócz drażenia wątku Innych działy się rzeczy niezrozumiałe i oderwane od sprawy Dharmy: jak np. stopa posągu w ostatnim odcinku.

Jeżeli trzeci sezon będzie tylko o Innych (według mnie naukowcach Dharmy) wszystko będzie zmierzać do końca już przewidywalnego, a serial zostanie całkiem obdarty z klimatu tajemniczości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 28.05.2006 20:55

Vampdey pisze:Pierwszy sezon był najlepszy, bo tam nic nie było pewne, wszystko było tajemnicze i mistyczne.


Nie wiem dlaczego ale jestem przekonany, że gdyby cały czas wszystko byłoby tak jak w pierwszym sezonie teraz zrzędziłbyś (tak jak masz to w zwyczaju) jakie to wszystko jest bez sensu, ze same pytanie i zero odpowiedzi i w ogóóóóóóóóóle.

Niech ten serial ewouluje.

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 28.05.2006 22:08

A ja mam o tyle lepiej, że jeszcze nie widziałem finału sezonu nr 2. Jestem po 2x22 i jestem z niego zadowolony. A także jestem zadowolony z kierunku, jakim wydają się podąrzać realizatorzy serialu. Oczywiście, zaczynam czasem mieć obawę, że rozgryzam proponowane konwencje i wyłapuję niektóre zagrywki, nim zostaną ujawnione. Jednak wciąż autorzy są o krok przede mną i wciąż potrafią mnie wykiwać i dać mi psztyczka w nos. Sądzę, że podobnie macie, koledzy. He?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: bejzkik » pn 29.05.2006 8:46

klopot w tym ze film wydaje sie nie miec dopracowanego scenariusza tylko zakreslone motwy. sa pewne cele tore maja przed soba producenci ale nie ma jasnej drogi, stad te zwolnienia, stad te inteligentne chmur niedziwiedzie i konie

i tak niestety bedzie. te niedopracowania i zarzucone motywy bedziemy postrzegac jako otoczke tajemniczosci
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 04.06.2006 21:10

Nie sądzę, aby tak było, producenci i pomysłodawcy serialu mają określone ramy, w których cała akcja jest zamknięta. Oczywiście, jest duża ilość wątków, które są porzucane, albo niepotrzebnie generowane, ale nie ma to wpływu na główną oś. Niemniej jednak, po obejrzeniu finału sezonu drugiego jestem zwyczajnie poirytowany. Generalnie ten serial ma swoją moc w ciekawym opowiadaniu o ciekawych indywiduach i całkiem ciekawej interakcji między postaciami. A finał sezonu drugiego po prostu jest pod tym względem do du.... Ani mnie nie podniecają "rewelacje" całej mitologii wyspy (bo są podane banalnie i prosto w twarz, bez żadnej finezji), ani nie działa w tym odcinku "magia" między postaciami. Jedynie pojawienie się Henry Gale'a jest emocjonujące. Reszta była równie "ekscytująca" jak jakiś wyicnek z "Dynastii".
Liczę na powrót JJ Abramsa, który poleciał chałturzyć z Tomem Cruisem w 3 niemożliwej misji. Potrzebuję klimatu odcinków, w których najważniejsza jest akcja pomiędzy postaciami. No i do cholery! Gdzie się podział humor?! To najlepszy katalizator dla całej tej fabuły rodem z sajens fikszyn.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: bejzkik » ndz 04.06.2006 22:30

nie wspominaj o mitrzy jeszcze mnie trzesie


a ja jednak dalej bede ryzykowal stwierdzenie ze scenariusz tego serialu jest na tyle plynny ze stac sie moze wszystko
oczywiscie koniec jest okreslony ale kto dozyje to juz kwestia bardziej sondazy niz planow
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Lilly » pn 05.06.2006 7:30

Vampdey pisze:Ech. Fajny motyw ze stopą posągu - Kolos z Rodos? Takie było moje pierwsze skojarzenie, potem dopiero wraz z słowami Sayida zauważyłem, ile palców ma stopa :)

Hmm... a mnie sie skojarzylo ze statua wolnosci :lol:

No ale tak poza tym, to musze powiedziec, ze zakonczenie 2 sezonu podobalo mi sie bardziej niz 1. Moze tez to kwestia tego, ze po prostu wiedzialam, ze tak naprawde nic sie nie wyjasni. Ciesze sie jednak z decyzji Locka, bo mysmy przez caly sezon mowili "wezcie wy nie wciskajcie tego guzika" :P

No i w ogole to mnie chodzi po glownie, ze to wszystko jest przez Walta :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Yoko » czw 20.07.2006 16:06

Serial jest genialny, od początku do samego końca. Zaskakuje widza. Najlepszy serial jaki oglądałam.
To czego się nie pamięta, nigdy się nie zdarzyło
Yoko
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: czw 20.07.2006 15:29
Lokalizacja: z Nieznanych Rejonów Galaktyki

Postautor: Jakub Cieślak » czw 20.07.2006 20:10

Miło widzieć nową twarz w tym dziale, witamy!
A serial "Lost" koleżanka ocenia bezkrytycznie, jak widzę. Żadnych zastrzeżeń? Nawet do końcówki drugiego sezonu?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości