Oczekujemy...

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Jakub Cieślak » pt 08.05.2009 7:47

No to dziś Star Trek debiutuje w kinach, a ja niestety będę w odległych zakątkach polskich... Ech. Zatem pewno w niedzielę/ poniedziałek dopiero skonfrontuję moje/ nasze oczekiwania z tym, co zobaczę na ekranie. Generalnie różne zagraniczne recenzje nastawiają mnie optymistycznie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » czw 14.05.2009 23:00

Wystawiłem filmowi 8/10 w odpowiednim temacie. Spełnił moje oczekiwania. Solidne kino. Teraz czekam na Zbawienie Terminatorka. Sporo zapowiedzi daje dużo do myślenia. Film zapowiada się nieźle.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lord Turkey » ndz 31.05.2009 13:13

Star Treka nie widziałem, rodzinka i znajomi nie dali się nakłonić do pójścia do kina - wszyscy mają alergię na jednoczęściowe kostiumy i niektóre zachowania bohaterów pierwszych sezonów :wink: . Ja żadnym fanem nie jestem, a na samotne oglądanie nie starczyło mi zapału.

Oczekuję najnowszego Terminatora, który może okazać się najlepszą odsłoną serii (a zapowiedziane są kolejne filmy) i na Transformery 2 - trailery zachwycają.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pn 01.06.2009 7:27

No cóż, ja mam po prostu duży sentyment do star treka, ale absolutnie rozumiem Twój problem. Nowe transformery oczywiście i mnie interesują, ale wcale nie jestem taki pewien, czy to będzie coś strawnego. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, a Bay już udowodnił, że mu takie powtórne kąpiele raczej szkodzą.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lord Turkey » wt 30.06.2009 11:32

Był ktoś już na Transformerach? Boję się, że niedługo znikną z ekranów, a ja nie zdążę ich zobaczyć :?
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości