Scary Movie 3 - Strrrrrrrraszny Film

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Scary Movie 3 - Strrrrrrrraszny Film

Postautor: Avathar » pn 22.03.2004 22:55

Dzisiaj zamiast w szkole, spędziłem czas przemile w naszym uroczym gdyńskim kinie Silver Screen leżącym w Centrum Gemini. Kupiłem bulet za śmieszną sumę 12 zł i ... uśmiałem sie jak nigdy :P Trzecia część Strasznego Filmu jest durniejsza, bardziej idiotyczna i absurdalna niż jakakolwiek inna z durnych komedi :P Głupi i głupszy a nawet SC2 są przy nim błyskiem intelektu... Film śmieszny - nie zabawny ,ale głupi. Jeśli ktoś chce zobaczyc jak sie wyśmiewa (z wyśmienitym skutkiem) hity oraz gwiazdy , serdecznie polecam.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: RagingPhantom » ndz 28.03.2004 20:32

Głupi i i diotyczny pod każdym względem, ale pośmiać się można.
Famed is my name in all realms, destruction follows me... and threat. Beware of the Evil, i will slain them.
Awatar użytkownika
RagingPhantom
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz 28.03.2004 18:57
Lokalizacja: Plains of Despair

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 28.03.2004 20:51

Głupi i idiotyczny- szczera prawda, ale mnie nie rozbawił. Ze dwa razy się uśmiechnąłem (na pewno w momencie założenia kaptura przez białego rappera, miało to coś z ostrej błazenady w starym stylu), ale ogólnie film bez pomysłu i brak mu polotu. Jakiś wymuszony się wydaje.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lilly » ndz 28.03.2004 23:47

Coz... a ja mam o nim dobre zdanie. Trudno mi oceniac, czy byl lepszy, czy gorszy od pozostalych czesci. Chociaz mnie akurat wydawal sie jakos mniej idiotyczny. Poza kapturem kilka motywow w stylu:
:arrow: "nienawidzisz mnie, bo jestem czarny" - slowa tegoz samego bialego rapera :lol:
:arrow: jak panienka bije sie z dziewczyna z telewizora
:arrow: rozmazana twarz kolesia ze zdjecia
bardzo mi sie podobalo...

Nie przecze, ze film byl glupi, ale czasem przydaje sie taki odmuzdzacz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Jakub Cieślak » pn 29.03.2004 0:19

Ja nie mówię, że i mi to odmóżdżające przedstawienie błazenady przeszkadza. Czyż nie takie były komedie trójcy ZAZu: Czy leci z nami pilot? Spokojnie, to tylko awaria, Naga Broń, Hot Shots, Top Secret. Ubawiłem się na nich po pachy, uważam je za arcydzieła. O Boziu, zapominam o Monty Pythonie, o komediach Mela Brooksa! Też mistrzowie głupoty, ale jakże rozkosznie mnie bawili! I niestety Straszny Film jako kontynuator tej tradycji nijak się nie umywa do protoplastów. Pierwsza jako taka, choć strasznie "genitaliczno-gastryczna", druga "miętka", trzecia bez tej gastro-genitalogii, ale i bezpomysłowa.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RagingPhantom » pn 29.03.2004 14:10

Zgadzam się w 100%.

Odnosnie Brooksa - "Historia Świata" ownz :P
Famed is my name in all realms, destruction follows me... and threat. Beware of the Evil, i will slain them.
Awatar użytkownika
RagingPhantom
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz 28.03.2004 18:57
Lokalizacja: Plains of Despair

Postautor: Pampi-rampi » pn 05.04.2004 17:08

RagingPhantom pisze:Głupi i i diotyczny pod każdym względem, ale pośmiać się można.


Tak jest :). Mam niemal ze identyczne zdanie :).
Awatar użytkownika
Pampi-rampi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: pn 05.04.2004 16:32
Lokalizacja: Navarro (:))

Postautor: Atum » ndz 11.04.2004 13:59

Film jest żałosny.
Jak dla mnie jest to pozycja nie mająca nic wspólnego z humorem. Operuje na starych motywach, gagi są wymuszone. Zdecydowanie nie polecam.
Awatar użytkownika
Atum
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: wt 02.12.2003 17:37
Lokalizacja: Jaworzno

Postautor: Zaothong Shamo » wt 27.04.2004 17:37

Scary movie3- strrrrrrrrrrrrrrraszyn film
strrrrrrrrrrraszne gówno za przeproszeniem, te mega durne komedie amerykańskie po prostu doprowadzają mnie do załamania nerwowego, bo co jest śmiesznego w tych wszystkich filmach które od niedawna masowo są produkowane? Jakiś koleś albo kolesiuwa ze swoją ekipą robi coś głupiogo a to wychodzi jeszcze głupiej przy czym powstają także glupie sytuacje a film ku zaskoczeniu wszystkim głupio się kończy <- recepta na sukces filmu komediowego
Dzięki Bogu że narazie w Polsce nie zniżają się do tego poziomu. Tak im dopomóżBóg.
Słowa są tylko zwykłymi dźwiękami
w rzeczywistości nic nie znaczą.
_________________
Miecz jest śmiercionośną bronią. Sztuka władania mieczem jest sztuką zadawania śmierci.
Awatar użytkownika
Zaothong Shamo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz 25.04.2004 17:33

Postautor: Marc_us » pt 30.04.2004 20:14

Zaothong - Po obejrzeniu "Superprodukcji" nie byłbym tego taki pewien ;)

Scary Movie 3 mi się podobał :D

Było kilka świetnych motywów (do wspomnianych przez Lilly dodałbym Leslie Nielsena mówiącego ~"no to tak bardzo się nie różnimy" oraz chyba całą stypę ;) )
Zdecydowanie najlepsza częśc trylogii :D Sądziłem że bedzie to taki sam gniot jak SM2 .. a tu miłe zaskocznie. Chociaż jakimś dziełem to to nie jest ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Marycha » pt 20.06.2008 21:20

Trochę nudne. Poprzednie częœci o wiele lepsze. Najlepsza akcja to powitanie i pożegnanie z kosmitami :).
Marycha
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 65
Rejestracja: pt 20.06.2008 20:39
Lokalizacja: Gniezno

Postautor: Karol Wojciechowski » czw 09.07.2009 12:03

Ja tam strasznego filmu będe bronił. Choć zgodze się z Kubą że do poprzednich filmów ZAZ'u i Pata Profta sie nie umywa to czuć w nim ten ich totalny idiotyzm. A teraz polecam tych samych autorów Superhero :D z jak zwykle świetnym Leslie Nielsenem :D
Karol Wojciechowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: wt 17.10.2006 8:57
Lokalizacja: Redlin


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości