Która część Władcy Pierścieni jest według Was najlepsza?

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Która według Was jest najlepsza?

Drużyna Pierścienia
15
34%
Dwie Wieże
7
16%
Powrót Króla
22
50%
 
Liczba głosów : 44

Postautor: Yoko » czw 20.07.2006 16:11

Drużyna Pierścienia.... dlaczego????? Bo nie ma tutaj przesytu efektów specjalnych, bardzo fajnie wyreżyserowana (wiem ze wszystkie części reżyserował ten sam koleś - Peter Jakson, ale ta mu wyszła najlepiej).
To czego się nie pamięta, nigdy się nie zdarzyło
Yoko
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: czw 20.07.2006 15:29
Lokalizacja: z Nieznanych Rejonów Galaktyki

Postautor: banner » pt 25.08.2006 15:48

3 część ... nie wiem czemu ... może dlatego że kończy historie i wyjaśnia pewne sprawy ;)
Aerials in the sky when you loose small mind affraid your life. SOAD rządzi !:D
Awatar użytkownika
banner
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: śr 09.08.2006 21:03
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Jakub Cieślak » pt 25.08.2006 17:55

banner pisze:3 część ... nie wiem czemu ... może dlatego że kończy historie i wyjaśnia pewne sprawy ;)


To chyba o książce mówisz, nie o filmie...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pt 25.08.2006 21:12

Jakub Cieślak pisze:To chyba o książce mówisz, nie o filmie...

oj, robisz się bardzo czepliwy na starość JC, jeszcze trochę i będziesz gorszy ode mnie
:D
przecież tam się kilka rzeczy wyjaśnia, np. dlaczego nie lubimy pająków, albo jak zniszczyć Weapon of Mass Destruction...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 25.08.2006 21:57

Nie bój się, daleko mi do mistrzostwa... :)

Trójeczka filmowa wyjaśnia znakomicie, do czego służy "namiestnikowska szczerbinka" w Minas Tirith. I jakie jeszcze ciekawe zastosowania może mieć plac przed pałacem królewskim- jako pas startowy dla płonących namiestników. :) Jednakże nie bądźmy złośliwi. Jest wiele pięknych scen w "Powrocie Króla" i nie uważam, żeby to był zły film, po prostu z trylogii najsłabszy.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » sob 26.08.2006 0:06

Hm, pod pewnymi względami najsłabszy, pod innymi najlepszy. Ja leciałem na Powrocie ostro... Zwłaszcza z morgensternem i z hełmem Nazgula... Trochę kolor oświeltenia Mordoru mi nie leżał. Wolałbym coś w stylu blasku płomieni kuźni... Ale jestem wykrzywiony przez Yezkova.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Poprzednia

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron