PBEM - Chcę się dołączyć

Forum poświęcone fanom tego typu rozgrywek. Można tu ogłosić zapisy na sesje lub poszukać już prowadzonych rozgrywek.

PBEM - Chcę się dołączyć

Postautor: Zaufany » ndz 22.08.2004 19:03

Chciałbym się dołączyć do jakiejś polskiej RPG PBEM. Szukałem trochę, ale nie znalazłem. Niestety jestem pod tym względem prawie laikiem. Ale opowiadać umiem i szybko się uczę.

System jest mi obojętny, bo i tak będzie mi trzeba podstawowe zasady wytłumaczyć... Mogę napisać kilka tysięcy słów historii (kartka książki ma zazwyczaj 250-350 słów) dla mojej postaci, aby udowodnić, że potrafię opowiadać, niech mi tylko ktoś powie, w jakich realiach.
Zaufany
Pustelnik
Pustelnik

Re: PBEM - Chcę się dołączyć

Postautor: Karher » pn 23.08.2004 8:50

Skeiruj sie na strone ----> www.pbem.com.pl <---- i najlepiej na forum bo wiekszosc linkow nie dziala na forum znajdziesz sporo osob ktore reklamuja swoje PBEM , PBGG , PBF a jezeli nie znajdziesz zadnej odpowiadajacej Ci gry napisze ze poszukujesz dobrego PBEM o tych wymaganiach i zostaw swoj numer kontaktowy najlepiej GG
Karher
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: małgoś » pt 01.10.2004 2:17

Właśnie przejęłam prowadzenie PBMa (Nawiedzony Dom), w którym biorę udział jako gracz (MG stracił dostęp do netu, a tym samym możliwość regularnego kontaktu z graczami). Jako że nie przepadam za równoczesnym prowadzeniem gry i własnej postaci, bardzo chętnie się podzielę i oddam postać. Będzie można zmienić jej wszystko, oprócz, oczywiście, wyglądu zewnętrznego :)

Informacje dla ewentualnych chętnych:
Akcja gry dzieje się w czasach współczesnych, w domu rzekomo nawiedzanym przez duchy, w którym można spędzić noc. Dla śmiałka, który wytrzyma do świtu, firma organizująca całe przedsięwzięcie ma nagrodę z kilkoma zerami. Obecnie w domu przebywa kilka osób różnej płci i zawodów, wieczór dopiero się zaczyna i właśnie wszyscy szykują się powoli do zjedzenia kolacji...
[z powodu kilku przeszkód rozgrywka nie posuwała się do tej pory zbyt szybko]
Postać jest młodą kobietą, którą do Nawiedzonego Domu przyciągnęła nie tylko ciekawość...

To na razie tyle. Zainteresowanym szczegóły podam na privie lub mailowo.
Awatar użytkownika
małgoś
Lady
Lady

Wróć do PBEM