PBEM

Forum poświęcone fanom tego typu rozgrywek. Można tu ogłosić zapisy na sesje lub poszukać już prowadzonych rozgrywek.

PBEM

Postautor: Zarathos » czw 20.05.2004 12:27

O czym ja to chcialem ... aaaa PBEM. Jezli sa chetni do pbema (prawdziwego, mailowego a nie pbf czy cus takiego) to jestem gotow poprowadzic. Zaznaczam z gory - to bedzie opisowka, bez kosci (podreczniki moga byc, ostateczie zawsze warto wiedziec co sie zabija :D . Chetni plis tutaj, jak sie zbierze duzo w rozsadnym czasie to ottwieram liste na yahoo i mozemy grac. I wybierzcie tez system, ale jakis popularny i w miare mozliwosci fantasy bo cyberpunka nie trawie. Jezli bede go znal - poprowadze, ejzeli nie, wybierzecie inny.

A, i najwazniejsza zasada - minimum 2 (DWA) posty tygodniowo od gracza
Vorlon tav utna chog
Zarathos
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: małgoś » ndz 23.05.2004 0:38

na mailowego to ja bym siem ewentualnie pisała. system obojętny, jeśli ktoś mi zasady wytłumaczy przystępnie ;)
Awatar użytkownika
małgoś
Lady
Lady

Postautor: Adryt » pt 02.06.2006 21:58

Pisze się dostosuje się do klimatów futurystycznych, dark oraz a'la D&D czyli tak zwane średniowiecze. Spokojnie będę pisał przynajmniej jeden mail dziennie.
To jest podpis....to naprawdę dobry podpis....
Adryt
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: You-rek » pn 05.06.2006 21:59

Jak są jeszce jakies miejsca, to ja równiez sie pisze. Najchętniej nw jakiś system Wod'a ale przeciwko systemom fantasy typu D&D tez nie mam nic.
Awatar użytkownika
You-rek
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: badboy00 » śr 07.06.2006 22:59

I ja rowniez sglaszam swoja chęc przystapienia jesli tylko mozna :P moze cos w klimatach Warcraft'a, D&D lub Młotka wojennego???Ke?:)
badboy00
Pustelnik
Pustelnik

Wróć do PBEM