Moge sobie z kims zagrac? Niekoniecznie PBEM!!!

Forum poświęcone fanom tego typu rozgrywek. Można tu ogłosić zapisy na sesje lub poszukać już prowadzonych rozgrywek.

Moge sobie z kims zagrac? Niekoniecznie PBEM!!!

Postautor: Cypek » sob 05.07.2003 18:34

Jestem tu nowy i slyszalem, ze przez net jest organizowanych duzo sesji rpg, ja osobiscie jestem poczatkujacy, poniewaz nikt z moich kumpli nie wie w ogole co to znaczy PRAWDZIWE RPG! Mialem marzenie, zeby znalezc dobrego Mistrza Gry, dobrych graczy i usiasc z nimi, a oni pomogliby mi sie zaglebic w ten magiczny swiat ;( Podstawy grania w rpg znam, a jak cos, to wszystko wyjdzie w praniu, co nie??? Moze mi ktos pomoc??? Prosilbym tylko o termin (jak najszybciej, moze byc nawet zaraz i tak non stop tera siedze w necie!!!), i o jakas dobra i wyrozumiala ekipe! Interesuje sie fantasy, czytam wiele ksiazek i opowiadan i bardzo chcialbym sie dolaczyc do jakiejs sesji :( Wszyscy kiedys byliscie poczatkujacy, a ja jestem pewien, ze bym sie z czasem rozkrecil! W razie czego najlepiej odpowiedzcie na tym forum, a jak cos to macie email i gg!!! ZA WSZYSTKO Z GORY SERDECZNIE DZIEKUJE!!! POMOZCIE MI SPELNIC MARZENIA!!!
Cypek
Pustelnik
Pustelnik

PBEM

Postautor: Heimdall Ragnarok » czw 25.12.2003 18:38

Jeżeli chcesz pograć przez net (nie PBEM tylko przez Forum) to wejdź na http://members.lycos.co.uk/onlyikar/index.php
Awatar użytkownika
Heimdall Ragnarok
Wojownik
Wojownik

Wróć do PBEM