Zew Cthulhu umarło?

Forum dyskusyjne poświęcone temu właśnie systemowi.

Moderator: Jakub Cieślak

Postautor: Jakub Cieślak » czw 22.07.2004 19:01

Zmienię nieco temat, bo chcę trochę pomarudzić. Moje łzy wzbudziły wspaniałe grafiki i ciekawe artykuły na Ruinach, które przypomniały mi, że w Cthulhu nie gram już cholernie długo. Na półkach kurzy się nigdy nie użyty zestaw "Orient Ekspresu" i "Serce Grozy". Brak absolutny chętnych do gry w ten system pośród moich znajomych jest dobijający. Jest to dla mnie druzgocące. Zastanawiam się nawet nad sprzedażą tychże rzeczy. Ale tylko w dobre ręce prawdziwego fana ZC. Choć jeszcze nie wiem. Wciąż po cichu liczę, że znajdę graczy i czas na zagranie w te kampanie. Odczuwam niestety, że wchodzę w okres życia, w którym ciężko jest znaleźć czas na takie rozrywki ze znajomymi. Już z Hifim snułem jakieś mgliste fantazje, że wspólnie zagramy. Jednak dziś ogarnia mnie zwątpienie i rozpacz, bo pewnie szanse są co najwyżej marne.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Atum » czw 22.07.2004 20:14

Jakubie nie poddawaj się i za żadne skarby nie sprzedawaj swoich zbiorów.
Potem będziesz miał przynajmniej co pokazywać swoim dzieciom, albo jak w wieku 50 lat nagle najdzie Cię ochota poprowadzenia jakiejś przygody będziesz mógł to zrobić ;).
Awatar użytkownika
Atum
Wojownik
Wojownik

Postautor: jesussan » pt 30.07.2004 14:53

nie jest tak zle... na ostatnim wyjezdzie (wlasnie wrocilem) zagralem 3 dobre sesje w ZC. 'nawrocilem' dwojke mlodych ludzi na jedyna i wlasciwa sciezke Starszych Bogow... ;-) bylo swietnie i ludziom sie podobalo. deklarowali ze zaczynaja na dobre grac w ZC. :-) jak dla mnie swietna wiadomosc - dzieki takim zdarzeniom wiem ze ZC nie umarlo i nie umrze predko. :-)
jesussan
Wojownik
Wojownik

Poprzednia

Wróć do Zew Cthulhu