Plebiscyt "Historia zebrana" wiosna 2011

od starożytnej po nowożytną na wszystkie sposoby ;-)

Plebiscyt "Historia zebrana" wiosna 2011

Postautor: przecher » wt 29.03.2011 13:06

Zagłosuj na najlepsze książki historyczne i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i plebiscycie „Historia zebrana” http://historiazebrana.pl. Dla jego uczestników przygotowaliśmy ponad pięćdziesiąt książek historycznych – nagród dla głosujących osób.

Co kwartał wybieramy najlepsze pozycje historyczne z grona tych wydanych w języku polskim. Do końca marca możecie głosować na nominacje, wybierając Waszych faworytów spośród wszystkich wydawnictw zgłoszonych do plebiscytu. W drugim etapie, od 5 do 12 kwietnia głosujemy wyłącznie na nominowane książki, z których najlepsze uzyskają tytuł książki wiosny. W każdej z konkursowych kategorii, oprócz internautów, nagrody przyznawać będzie także eksperckie jury.

Wśród pozycji, które uznacie za najlepsze w ciągu czterech kwartałów, wybrane zostaną najlepsze książki roku. Dla osób biorących udział w Plebiscycie przygotowaliśmy 26 zestawów książek historycznych. Nie przegap takiej okazji do wzbogacenia biblioteczki, serdecznie zapraszamy do udziału!

Strona Plebiscytu:
http://historiazebrana.pl/

Organizatorzy:
Histmag.org - http://histmag.org
Granice.pl - http://granice.pl

Patroni:
Tygodnik Powszechny, Archeologia żywa, Odkrywca, ksiazka.net.pl, dlastudenta.pl, Polski Związek BibliotekZależy nam także na Waszych opiniach na temat ostatnio wydawanych książek historycznych. Prosimy, napiszcie poniżej:

Czym powinna się charakteryzować świetna książka historyczna? Co jest dla Was niedoścignionym wzorem? Jakie pozycje najbardziej Was rozczarowały lub mile zaskoczyły? Jakiej książki najbardziej Wam brakuje?

Wasze uwagi przekażemy wydawcom. Pomoże to kształtować rynek książki historycznej według Waszych opinii i zmienić go na lepsze.
przecher
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 29.03.2011 13:02

Wróć do Historia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość