Cyber-dodatki

Forum poświęcone systemom SF, jak np. Neuroshima, Shadowrun czy Cyberpunk.

Cyber-dodatki

Postautor: Kaka » pt 16.07.2004 17:04

Ma ktoś może jakies własne dodtaki w stylu cenniki skle trudności samochody itp był bym wdzięczny zo materałi

Za jakiś czas dam skale Trudnoci do najpopularniejszych umiejętności żeby MG nie musiał sie trudzic z ich ustalaniem
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Gvynbleid » wt 20.07.2004 15:24

na oficjalnym forum Neuroshimy jest tego multum łacznie z takim opisem broni że szczena opada, wagami ekwipunku etc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: Kaka » wt 20.07.2004 15:43

musimy to forum jakoś rozwinąc jak widze to tylko my dwaj cos tu piszemy, no i jeszcze wasyl ale to tylko my..
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Alganothorn » śr 21.07.2004 8:23

chodzi o dodatki do konkretnego systemu?
znaczy: ogólnie 'futurystyczne', czy coś konkretniej?
swego czasu szukałem danych o punku i wtedy najlepsze informacje były na stronach...hiszpańskojęzycznych; teraz spokojnie polskie i angielskie mają równie dobre materiały - przynajmniej dla punka
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha

Postautor: Kaka » śr 21.07.2004 10:03

Mi dokładnie chdoziło o cyberpunka bo tak se szukam po necie i jaos nie uie znaleść mam chyba wszystko z tych bardziej popularnych stron i nie wiem co dalej?

I widze że cos sie ruszyła na tym forum, Bardzo sie z tego ciesze
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Alganothorn » śr 21.07.2004 14:39

co masz a czego Ci potrzeba?
pamiętaj o jednym: na początku większość graczy ma do dyspozycji tylko podstawkę i nic poza tym a są w stanie zagrać świetne sesje - nie szukaj za wiele, albo szukaj jedynie konkretnych informacji (typu: konkretne typy pojazdów, broni, wszczepów...) w zależności od potrzeb;
poza tym jeszcze jedno: jeśli ktoś staje się fanatykiem broni i musi mieć jakąś super-mega-wypasioną, zwróć mu uwagę, że może mieć kłopot z dostępnością amunicji...to potrafi zepsuć humor
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha

Postautor: Kaka » śr 21.07.2004 15:25

Od razu mówie:
nudzi mi sie bo jestem chory i chodze po necie i szukam pierdół czytm poraz "enty" cyberpunka i sie tak zasatnawim nad jakimiś dodatkami do CP i własnie dlatego sie pytam
(jutro już mnie nie będzie, bo jade daleko..)
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Hifidelic » sob 24.07.2004 7:19

Poszukaj chromów (większość graczy chwali, mi akurat leżą tak sobie), Morderczej stali, solo of fortune (ponoć jest też fajna dwójka, ale ja nie czytałem) i deep space'a.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!

Postautor: Kaka » pn 26.07.2004 15:21

Wielkie dzęki i w najbliższym czasie mam zamiar kupić jakis dodatek do cybera tylko nie wiem jaki może ktoś mi cos poradzi
Pozdrowienia z Kotliny kłodziekj
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Alganothorn » śr 28.07.2004 8:18

to zależy jaki styl gry preferujesz - np. jeśli dużo walk, dużo strzelania, to musisz mieć o tym informacje - chyba najlepsze byłyby z Solo of Fortune;
to, czego oczekujesz determinuje rodzaj dodatku
:-)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha

Postautor: Kaka » pt 30.07.2004 20:24

Znaczy sie nie wiem bo ma już jeden dla MG "Słuchajcie głąby" i jeszcze o nomadach neoklany i teraz nie wiem :?
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Wróć do Systemy futurystyczne