Autorskie systemy SF

Forum poświęcone systemom SF, jak np. Neuroshima, Shadowrun czy Cyberpunk.

Autorskie systemy SF

Postautor: -WasyL- » czw 10.06.2004 22:05

Niedawno po jednej z sesji NS doszlismy z kumplami do jednego wniosku "moze by tak troche zmienic swiat po swojemu na kilka sesji" ale potem wpadlem na inny pomysl ,po co wywazac otware drzwi jest przeciez sporo fajnych systemow autorskich ktore daja wlasnie to co trzeba a jezeli ich autrorzy sie napracowali zeby cos stworzyc dlaczego by z tego nie skorzystac przeciez nie robia tego sami dla siebie...
Po tym zaczolem szukac jakiegos fajnego systemu SF lub postapocaliptic ktory bylby naprawde godny uwagi ,zakladam tez ten topic ,moze wy znacie jakies systemy autorskie ktore sprawdziliscie lub aktualnie w nie gracie (Mozna tez tu wpisywac pomysly na rozne systemy tego typu lub to co byscie chcieli zobaczyc lub wyprobowac)

Ja przejzalem juz kilkanascie stron i kilka systemow zwrocilo moja uwage swoja innowacyjnocia lub po prostu dobrym podejsciem do sprawy...
Sa to m.in Pandemonium ktore jest caly czas w budowie ale juz zapowiada sie niezle i system ktory wlasnie chce bardziej zglebic Rex Genetica - mile polaczenie klimatow cyberpunkowych z retro Science-fiction
:robot: Zachecam was byscie wy tez podzielili sie tym co wiecie na ten temat ,ewentualnie zarzucili linka itp.
http://www.pandemoniumrpg.republika.pl/projekt.htm
http://www.rexgenetica.republika.pl/
- oto linki do powyzszych systemow

greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz

Postautor: Kaka » czw 24.06.2004 20:37

Ja mam jeden system autorski futurystyczny tylko nie wiem gdzie go opublikować??
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: -WasyL- » sob 26.06.2004 7:47

Na publikacji to ja sie akurat malo znam ale wydaje mi sie ze powinienes pomyslec o malym rozreklamowaniu go... np. zalozyc jakis topic na forum w ktorym go krotko opiszesz i dac linka do jego strony(to jest podstawa przy publikacji takich rzeczy jezeli jej nie masz to powinienes sie o to postarac) na poczatek najleprze sa jakies darmowe domeny dopuki system nie zacznie sie na swoj sposob rozwijac.
Przy takich zeczach liczy sie jakosc wykonania i checi na wstepie dobrze jest dac ludziom do przetestowania niech napisza co uwazaja za mocna strone a co za slaba - to dotyczy przedewszystkim mechaniki. (czasami warto tez wziac kogos do pomocy)

greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz

Postautor: Kaka » ndz 11.07.2004 10:51

Ale ja nie umim tworzyć stron internetowych i nie wiem kto by chiła taki system w tym jest problem
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Zuhar » pn 26.07.2004 10:45

O ile mam to znośny ciężar (tak do 0,5 MB) to podeślij do mnie. Jeśli jest cięższe, to napisz, a ja pomyślę jak to podrzucić do Downloadów Katedry. Ponoć (tak stoi w stopce redakcyjnej) zajmuje się systemami autorskimi. Jak ktoś nie wierzy nich odwiedzi stosowny dział: Aleję Fantasy (http://aleja.fantasy.prv.pl).

[edit] ortografia
Ostatnio zmieniony pn 26.07.2004 19:40 przez Zuhar, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy

Postautor: Kaka » pn 26.07.2004 15:19

dzieki za propzycja Zuhar ale nie wiem zastanowie sie, jak będe na swiom kompie to zoabacze, popraie cos tam i pozmoeniam i może..... Ale on raczej nie ma wicej nic 0,5 mb.
Pozdrowiania z Kotlinu kłodzkiej :P
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Wróć do Systemy futurystyczne