NeurOSThima

Forum poświęcone systemom SF, jak np. Neuroshima, Shadowrun czy Cyberpunk.

NeurOSThima

Postautor: Gvynbleid » wt 13.04.2004 12:33

Mowa oczywiście o muzyczce na sesję w postnuclearkach, sprawa z jednej strony banalna, aczkolwiek z drugiej, pomimo swej prostoty bardzo ważna.
Jaką muzyczkę preferujecie, jakie klimaty, zespoły, ścieżki et cetera, et consortes :?:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: -WasyL- » wt 13.04.2004 16:06

Ja tak samo z reszta jak moj MG preferuje glownie muze bez wokalu na sesji zarowno fantasy jak i wszystkich odmian SciFi... do postnuklearnych swiatow nadaja sie sciezki z falloutow i niektore utworki zespolu Logic Bomb ale wszystko zalezy od klimatow jakie sa potrzebne na danej sesji czasami podczas pobytu w jakims zapuszczonym barze mozna puscic muzyke country lub moze cos z repertuaru M.Dietrich (sorr jak sie walnolem w pisowni)
W tym momencie skieruje do was pewne pytanie ,a mianowicie :
jaka muze preferujecie z wokalem czy bez ??(oczywiscie w systemach futurystycznych)
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz

Postautor: Gvynbleid » wt 13.04.2004 17:02

Fallouty pasują wręcz idealnie, z tych niewokalnych polecam jeszcze sundtrack z Terminatora 2.
W wyścigach lub w trakcie walki często wrzucam kawałki Prodigy, albo jakiś Tech-metal (Polecam Gravity Kills). Ponadto do wyścigów wręcz stworzone są utwory Roba Zombie ("Scum of the Earth", "Oragula"), szybkość i ogień :twisted:

Wokal nie przeszkadza mi na sesji ale w mniej "specjalizowanych sesjach" (takich nie wymagających jakichś konkretnych profesji typu kierowca) raczej wrzucam coś niewokalnego.

Polecam muzyczkę z oficjalnej strony Neuroshimy, całkiem znośna, chociaż moim zdaniem pasuje raczej do Ctuluth (HiFi, Kubo do was piję ), natomiast jak ktoś prowadzi sesje trochę mroczniej to do systemów futurystycznych też pasuje.

http://neuroshima.valkiria.net/dane/Catatonic_fears.mp3

http://neuroshima.valkiria.net/dane/Col ... eality.mp3

http://neuroshima.valkiria.net/dane/Solitude.mp3

Just download
Ostatnio zmieniony ndz 16.05.2004 20:18 przez Gvynbleid, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: Alganothorn » śr 14.04.2004 8:21

nie mam preferencji w kwestii wokal - brak wokalu, wszystko kwestia samej muzyki i klimatu sesji...
ostatnio grałem w punka przy Vangelisie i Enigmie, było bardzo zacnie
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha

Postautor: -WasyL- » pn 17.05.2004 15:28

Niedawno podczas grania w Painkillera uslyszalem jeden utworek(opera) ktory calkiem niezle pasuje do klimatow Postnuclear i fartownie okazalo sie ze jest on do latwego sciagniecia ze stronki( http://www.painkillergame.com/index2.php ) bez potrzeby konwertowania plikow z plytki. Utworek niezle pasuje do walki poniewaz po za nia powinno byc cos raczej spokojniejszego ale w koncu klimat PK znacznie sie rozni od np. Neuroshimy
Jest tam jeszcze jeden utwor(prison) niezly do wyscigow lub szybkiej wymiany ognia miedzy pojazdami ale to raczej dla tych ktorzy nie lubia robic wyscigow w klimatach 2fast 2furious :P
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz

Postautor: Kaka » czw 24.06.2004 20:43

PRZEPRASZMA PRZERPASZ !! że pisze to tu taj ale nie wiecie kto może sprzedać neuroshime jak już to prosze powiedxzc cos tutaj albo mi na emila przysallc kaka0@vp.pl
w tom przez następne 2 tygodnie mnie nie będzie
Awatar użytkownika
Kaka
Wojownik
Wojownik

Postautor: Hifidelic » pt 27.08.2004 0:37

Doskonałym ostem do klimatów pustkowi w Neuro jest moim zdaniem muzyka Synaesthesii z płyty "Desideratum".
Płyta jest tak zrównoważona i klimatyczna, że nie trzeba nic przewijać, wybierać kawałków itd. Puszczasz, leci i jest dobrze :D
Dodam tylko, że jest to album podwójny.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!

Wróć do Systemy futurystyczne