Spotkanie na Wolinie?

Forum polskiego systemu RPG opartego na mitologii i wierzeniach pogańskich Słowian.

Spotkanie na Wolinie?

Postautor: Kazawar Wurdsten » śr 19.07.2006 15:46

Hej Arkonowcy. 4-6 sierpnia jest festiwal Słowian i Wikingów na Wolinie. Ktoś się wybiera poza mną? Może jakieś spotkanie forumowiczów zorganizujemy?
No to jak Wam bardziej pasuje: piątek, sobota, czy niedziela?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » śr 19.07.2006 23:15

Miło by było, niestety Wolin jest dla mnie zbyt daleko, to prawie cała Polska :(. Niemniej życze udanej zabawy.
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Kazawar Wurdsten » wt 25.07.2006 9:30

A ja już zacząłem obmyślać sesyjkę na tą okazję.
Jeśli ktoś się zdecyduje to po zwiedzeniu Wolina zapraszam dwie-trzy osoby, do siebie do Stargardu. Mam pojazd, więc jakoś w 1,5 godzinki później będziemy pili kawkę grając w Arkonę. Potem nocleg też oferuję.
Z góry zaznaczam, że podczas sesji zawsze jeden gracz ma zadanie głaskania psa Biszopa:

Obrazek

To jak z takim fantastycznym planem?
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » pt 11.08.2006 11:32

Plan dobry odległość zła...
Ja jak zwykle będę na Goblikonie 18-20 sierpnia, wątpię by ktoś z was tam dojechał bo to w Raciborzu, ale jakby coś to ja tam będę i planuję wziąść udział w turnieju o puchar mistrza gry. Mam cichą nadzieję dostać się do strafy medalowej, no ale pozyjemy zobaczymy, mozecie mi życzyć powodzenia i 3mać kciuki za mnie :)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » pt 11.08.2006 18:59

Odległość bardzo zależy od woli. Ale nie żałuj nieobecności, bo w tym roku bardzo padało :( W piątek uświadczyliśmy godzinkę słońca, ale poza tym padało bez przerwy, wyspa zamieniła się w kałużę błota, aż uczestnicy szukali innych miejsc na nocowanie.
My z Garedem będziemy powtarzać ten wypad, bo naprawdę było co oglądać, tyle że przez pogodę część odłożyli, okroili a rzeczy niektóre pochowali żeby nie nasiąkały. Mimo to podobało nam się. Z minusów festiwalu można by wymienić fakt, że kupcy stosują europejskie ceny z nastawieniem na klientów z niemiec - widzielismy np czapki skórzane za 600zł... jak za zakupy historyczne to nie tamtędy, osobiście polecam Gniew albo Malbork (nie tylko rzemieślników! :) )
Dla zdecydowanych jeszcze nic straconego, w drugiej połowie września jest w Biskupinie festyn archeologiczny (plan), w tym roku akurat pod hasłem "rzymianie i barbarzyńcy", będą pokazy wikińskie, coś o truso fakt że czasy wcześniejsze, ale lud ten sam :wink: Byliśmy jak był festyn celtycki i moim zdaniem był bardzo ciekawy.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pt 11.08.2006 23:55

Co jenadk nie oznacza że jak cos blisko to nie zwiększa procentowej szansy na przybycie na ową imprezę. Co do Biskupina to zaiste kusi i nawet to przeglądałem z myślą przejchania się na to. No ale ja mam taką straszliwa przypadłość, ze samemu to mi sie nawet do marketa nie chce jechać, a co dopiero do Biskupina...
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Gared » ndz 13.08.2006 8:19

Trzeba walczyć ze swoimi wadami :P W Biskupinie byliśmy z Leą dwa lata temu i było całkiem fajnie - poza tym zmobilizuj kogoś ze swojej RPG-ekipy i jecha, jechać.
Wilkołaki są obłudne... Ale nie tak jak szefostwo w pracy...
Gared
Najemnik
Najemnik

Postautor: Bloody » ndz 13.08.2006 10:57

Sęk w tym ze próbowałem, to usłyszałem ze szkoda kasy. Ale jeśli wy tam będziecie to można by pomyśleć :). Którego to mówicie ze było i ile dni trwało?
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Gared » wt 15.08.2006 20:28

Czy będziemy to nie wiemy prawdę mówiąc - jeśli zaś będziemy to należy liczyć któryś weekend. Z pamięci to festyn trwa coś od połowy września do końca tegoż miesiąca. Howgh ;)
Wilkołaki są obłudne... Ale nie tak jak szefostwo w pracy...
Gared
Najemnik
Najemnik

Wróć do Arkona