Zwierzątka w waszych sesjach.

Forum polskiego systemu RPG opartego na mitologii i wierzeniach pogańskich Słowian.

Zwierzątka w waszych sesjach.

Postautor: Bloody » pt 02.06.2006 15:17

NIe wiem jak u was, ale u mnie zwierzątka wszelkiego typu czesto mają zastosowanie w sesjach.
Raz taki kocurek zaczął w nocy charczeć jak oszalały gdy wilkołak był w pobliżu, co powodowało oprócz sygnału ostrzegawczego element wprowadzający minus na morale graczy, bo wiedzieli ze coś się dzieje tylko nie wiedzieli co ;). Dało to całkiem fajny klimat :).
Inna sytuacja to gdy pies wędrujacy z niejakim Mieczysławem w nocy wyczuł leśna jędzę i zaczął ujadać ostrzegając go rpzed niebezpieczeństwem.
Po za zastosowaniami ostrzegawczo klimatycznymi to nieraz stosuje w celach humorystycznych, zwłaszcza wzgledem wiły która zawsze łasi się do wszelkich tego typu zwierzaczków ;).
Ostatnio zmieniony pt 02.06.2006 18:55 przez Bloody, łącznie zmieniany 1 raz
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » pt 02.06.2006 18:36

Nie mam za dużego stażu w emgowaniu, ale powiem, że lubię symbolizm. Zwierzęta są nieraz idealnymi obiektami. Wiecie, przypadkiem pokazać graczowi odlatujący klucz, albo zapasionego domowego kota - to pewnie też jakoś składa się na klimat, choć nie analizowałam sprawy :P
Użytkowych zwierząt na razie w drużynie nie mamy. No, może oprócz tych dwóch mułów do noszenia krzata...
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Wróć do Arkona