Tytuł drugiego dodatku do Arkony

Forum polskiego systemu RPG opartego na mitologii i wierzeniach pogańskich Słowian.

Jaki proponujesz tytuł IIego dodatku?

O ludach zemi naszej/ Ludy ziemi naszej (w poście zaznacz, którą formę wolisz)
0
Brak głosów
Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu.
6
67%
Dzieci bogów
3
33%
Kiedy ziemia naszą była
0
Brak głosów
Inne... Twoja propozycja
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

Tytuł drugiego dodatku do Arkony

Postautor: Jakub Cieślak » czw 12.01.2006 10:38

Czekam na Wasze głosy i posty. Głosujemy, dodajemy posta z krótką informacją o wybranym tytule. W przypadku pierwszej propozycji, w poście należy podać, która forma tytułu Wam bardziej odpowiada. W przypadku zaznaczenia "inne... Twoja propozycja" należy w poście podać proponowany tytuł.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Jakub Cieślak » czw 12.01.2006 10:39

Pozwolę sobie zabrać pierwszy głos.
Dzieci bogów

Bo krótko, zwięźle i na temat.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Donatius » czw 12.01.2006 10:45

Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu

Oryginalny tytul, lekko tejemniczy i mistyczny
Ordo Templi Boreis- Polska Komandoria Fratres Militiae Templi
Awatar użytkownika
Donatius
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: Leuś » sob 14.01.2006 10:48

Ja też głosuję na "Rzecz...".
Ewentualnie zagłosowałabym na formę ciut skróconą, jeśli ta jest komuś za długa, czyli "rzecz o kamieniu, liściu i piórze".
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Kazawar Wurdsten » ndz 15.01.2006 11:22

"Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu" wydaje się ok. Chociaż wiły tu mogą czuć się pominięte. Na upartego mogą uznać, że te "liście i pióra" to o nich.
W tym tytule zresztą każda rasa, albo i każda postać znajdzie swoje własne kombinacje symboli i ich interpretacje.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 15.01.2006 12:08

Rozumiem, że jednak Twój głos poszedł na Dzieci Bogów, Kazawarze? Z czystej przyzwoitości, czy z jakiegoś innego powodu? No chyba, że zagłosował ktoś inny, kto się do tego nie przyznał.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Kazawar Wurdsten » ndz 15.01.2006 12:27

Eee. Głos oddałem na "Rzecz..." ale właśnie widzę, że nie został on uwzględniony.
No nieważne. Jak coś to pamiętajmy o tym dodatkowym głosie na "Rzecz..."
O'le!
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Brzozomir » ndz 15.01.2006 12:38

ja głosowałem na dzieci bogów ;)
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » ndz 15.01.2006 15:58

Dzieci Bogów, jakoś klimatyczniej brzmi :)
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Bloody » wt 13.06.2006 23:34

A ja apeluje o nazwie dodatku "Dzieci bogów", ja dosłownie nie wiem jak się mam zwracać wzgledem "Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu", ta nazwa ejst zbyt długa, zbyt trudna do zapamiętania na raz. W "Rzeczy o kamieniu, liściu, piórze i mieczu" chodzi o łatwe rozpowszechnienie, a o wiele łatwoiejsze ejst napisanie o "Dzieciach bogów" aniżeli "Rzeczy o kamieniu, liściu, piórze i mieczu".
Zapytałem o to jedną z osób ze strychu, związaną z umieszczeniem "Wiecu Opolan", oto jej odpowiedź.

Moim tylko osobistym zdaniem , rzecz o kamieniu lisciu...nie pasuje, nie oddaje tego ze ma to byc o rasach.
Dzieci Bogow juz jest znacznie bardziej trafiony, ale w zasadzie to ma dosyc szerokie znaczenie, dlatego ja bym wybral druuga opcje
tylko lekko zmienioną:
Dzieci Pradawnych Bogów
Pierwotnych cos co by oddawalo słowianski klimat

Warto się nad tym zastanowić, jak dla mnie "Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu" jest nazwą zbyt mało komercyjną, osobie niepowiązanej trudno się będzie domyślić o co biega. Żeby rzecz załapać trzeba by przeczytac cały dodatek a i wtedy nie do końca on cos powie bo ten miecz nie abrdzo jakoś pasuje. A komu się będzie chciało całość czytać by załapać o co biega z tytułem? Tytuł ma przyciągnąć uwagę, a nie zniechęcić skomplikowaniem.

Wzgledem preferowanej rpzez was nazwy pokaże wam typowy dialog.

MG do jednego z graczy: Włąśnie udało mi się zdobyć "Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu.
Gracz: :?:

Osobiście zapowiadając dodatek musiałem pisać "Drugi dodatek" co już było straszliwym błędem komercyjnym, gdyby była jakaś prosta nazwa to zdążyła by się rozpowszechnić, a tak mowa jest o drugim dodatku.... :(

PS. ( dopisane po rozmyślaniu podczas robienia kolacji ) "Rzecz o kamieniu, liściu...", jest zbyt długie. "Dzieci bogów" zbyt ogólnikowe, "Dzieci pradawnych bogów" jak dla mnie też jest trochę za długie i tu mam propozycję polaćzenia tych dwóch nazw: "Dzieci prabogów" :).
Co sądzicie o tej nazwie?
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Jakub Cieślak » śr 14.06.2006 21:20

Też mam obiekcje co do najpopularniejszej nazwy. To nie jest nazwa łatwo wpadająca w pamięć, dobra do posługiwania się nią w rozmowach. Jest za długa, rozwlekła... Proponuję taki kompromis- Drugie miejsce "Dzieci Bogów" jako tytuł główny, "Rzecz o kamieniu..." jako podtytuł.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Bloody » śr 14.06.2006 22:06

Słuchajcie doświadczonego człowieka administratora forum :). Dać dzieci bogów, albo jak sugerowałem Dzieci prabogów. Poniżej rzecz o kamieniu, liściu.., a przed każdą rasą pisać "Rzecz o kamieniu. Przed stolemami, o liściu rpzed dziwozonami itd.
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Kazawar Wurdsten » śr 14.06.2006 23:00

Możemy spokojnie zrezygnować z "Rzeczy..." na rzecz komercji.
Zastanawiam sie tylko czy przypadkiem zatracenie klimatu starych dokumentów jakie cechowały właśnie takie tytuły nie stanie się utraceniem penego rodzaju torzsamości czy poprostu indywidualności na rzecz (co za cholerne słowo) fasfoodów typu Dzieci bogów albo PRAbogów (dla tych co wolą cheesburgera od hamburgera)
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » śr 14.06.2006 23:14

To jak z kinem, ja lubię oglądać filmmy ambitne, aczkolwiek do kina chodze tylko na kino akcji i jak spojrzeć na całokształt to więcej osób tak robi ;).
Zresztą Kazawar, sam mnie mianowałeś agentem reklamowym, zatem teraz po prostu mi zaufaj :). Ja nie ptorafię rozeklamować nazwy "Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu" :? . Nie bądź jak Janas, nie bój się ryzykować zmian ;)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » czw 15.06.2006 12:00

Stoję po stronie Kazawara odnośnie rezygnacji na rzecz komercji.
Poza tym, co by szkodzilo napisać:

"Rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu.
Rasy świata Arkony"

lub

Ludy świata Arkony"

czy też

Dodatek II
O Rasach"

Jako podtytuł wyjaśniający? Już by każdy używał w rozmowach tego co trzeba, idę o zakład.
:P
Róbcie jak chcecie... ale moim zdaniem można to zrobić lepiej.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » czw 15.06.2006 12:25

Rasy świata Arkony"

lub

Ludy świata Arkony"

czy też

Dodatek II
O Rasach"

Bez zapisywania lub kilkakrotmego powtarzania na pamięć, nie ma szans by ktoś to zapamiętał. Chesz iśc dumnie z podniesiąną głowa nie kłaniając sie komercji, pewnie ze można, ale odbędzie się to w nielicznym gronie. Zresztą "o mieczu" to i tak nie pasuje do wił. Ewentualnie jak chcecie to mogę wam oddać pałeczkę "agenta reklamy".
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » czw 15.06.2006 13:54

Bo miecz odnosi się do ludzi, a nie do wiłów!

Bloody, źle się zrozumieliśmy. Ja powiedziałam, róbcie jak uważacie. A uważacie, że te dzieci bogów to dobry tytuł, prawda? no to już... przecież tytuł to najmniejszy problem, można go zmienić w każdej chwili.

Przy odrzuceniu "dzieci bogów" nie kierowałam się żadną śmieszną dumą, tylko tym, że tytuł ten, zwyczajnie i subiektywnie, nie podoba mi się i nie spodoba, i tyle.

Nie zamierzałam Ci podcinać skrzydeł ani odbierać żadnych pałeczek, których zresztą nie uznaję - wydawało mi się, że jesteśmy tu wszyscy równi. Więc nie trać entuzjazmu, nie łam się i do dzieła. Niech już będą sobie i dzieci bogów, bo do sobótki już tylko trochę ponad tydzień, więc mam pytanie o to, jak daleko jesteśmy.

Dziwi mnie tylko, czemu nagle zaczęło się jednak mówić o marketingu skoro niedawno odniosłam tutaj wrażenie, że marketing to rzecz drugorzędna... Ogólnie rzecz biorąc, drażni mnie taka niekonsekwencja, bo przez nią nie wiem czy w coś się zaangażować czy nie, i czy mogę w czymś pomóc czy nie. I co z tego że chcę, w takim razie :(
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » czw 15.06.2006 15:03

Chcemy jednego, by Arkona żyła. I by miec dodatki pomocnicze podczas prowadzenia sesji :). Sorry za nacisk, ale tę nazwę trzeba było zmienić. "Dzieci prabogów" chyba wypadaja tutaj najlepiej i taki tytuł sugeruje dać. Co do tego jak daleko jesteśmy, to chyba na sobótke sie nie uda, to takie dziwne wrażenie jak rpzed meczem z Niemcami :?
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » czw 15.06.2006 15:28

Mecz z Niemcami z tego co wiem należy do przeszłości.
Dodatek do Arkony - nie.
Już nie chodzi tylko o moje postanowienie odnośnie moich rozdziałów, ale także o to, że na forach, które odwiedzałeś, powiadamiałeś, że dodatek wyjdzie na sobótkę. Musimy zdążyć.

...Jakubie? Jak to wygląda?
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » czw 15.06.2006 15:51

Jesli sie nie qwyrobimy to napsize o tym, zapowiadając przy okazji tytuł drugiego dodatku ;)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Kazawar Wurdsten » czw 15.06.2006 22:53

Lea, dzieki za tchnięcie wiarą.
Bloody, można zrezygnowac z miecza. Niech zostanie tylo pióro, kamień, itd. Naiwny chłopie jesteś bardziej niż myślałem. Ile ty masz lat?
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » czw 15.06.2006 23:46

Naiwny, ale w którym przypadku? W kwestii odpuszczenia sobie miecza z kolei brak czegoś co symbolizuje wiły, zresztą nawet jakby coś było to nie zmienię zdania. Tytuł musi być krótki i ma temat, długie nazwy kończą bezimiennie. No chyba ze dodatek chcesz robić dla siebie to nie czyni to wtedy różnicy.
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Kazawar Wurdsten » pt 16.06.2006 6:15

Chcę by dodatek był dla wszystkich, by był popularny, by robił dobre wrażenie jako całość i w szczegółach, by rozwijał świat Arkony o wątki ciekawe i nowe, grywalne, by ludzie go sobie podsyłali pocztą i rozdawali na płytkach, by stał się przyczynkiem do spopularyzowania miłości do słowiańskich korzeni swej ziemi wśród ludzi w tym kraju, tych najmłodszych ludzi, by ta miłość ciągnęła za sobą rozum i dumę.
To o naiwności to było do mnie samego chyba. Już się nie wypowiadam o tytule. Bloody sorki jeśli Cie uraziłem.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » pt 16.06.2006 9:48

"Dzieci prabogów - czyli rzecz o kamieniu, liściu, piórze i mieczu"

Czy taki tytuł pasuje, niby jeszcze dłuższy, ale da się skrócić do prostego:
- Mam dzieci prabogów ;)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Kazawar Wurdsten » pt 16.06.2006 10:17

Pasuje
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Leuś » pt 16.06.2006 14:32

Pasuje.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Jakub Cieślak » pn 19.06.2006 7:48

Zaraz, zaraz, hola, hola, co się tak rospędziliście?! Kilka rzeczy mi się nie podoba.
- Kto tu w ogóle mówi o komercji, marketingu, jak my tu robimy w zasadzie fanowski dodatek wychodzący tylko w internecie? Ludkowie, no zejdźcie na ziemie...
- Terminu żadnego nie podawajcie, zwyczajnie nie ma to sensu. Pracujemy spokojnie, dopieszczamy maluszka, nie spieszymy się na żadne sobótki, itp. Robię korektę wciąż. Nie ma prawie w ogóle żadnych ilustracji do dodatku. Sporo jeszcze przed nami. Podawanie w takim momencie terminu to w zasadzie pisanie: "ok tego i tego dnia, zamiast dodatku zastaniecie komunikat o kolejnej dacie premiery dodatku".
- Wypływa nagle nowy tytuł "Dzieci Prabogów", choć w plebiscycie były tylko "Dzieci Bogów". No ani to zachowanie eleganckie, ani profesjonalne. Czasu mamy tyle, żeby jeszcze może dokładniej to omówić i rozpisać nowy plebiscyt z nową nazwą. Dopracujmy to, a nie, że wybieramy jedno, potem bierzemy drugie, ale przerabiamy na trzecie. Nie zachowujmy się jak dzieci. Można zrobić dokładnie odwrotnie z tymi tytułami- niech będzie jako pierwsze "Rzecz..." a jako podtytuł "Dziecie jakiekolwiek". A to, kto i jak będzie sobie dodatek nazywać, to już jego prywatna sprawa. Wybór ma.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Bloody » pn 19.06.2006 17:13

Ja tam w rysowaniu za dobry nie ejstem, po za tym nie mam skanera i musze z wszytkim jeździc do qmpla. Co do nazwy to już chyba wszystko powiedziałem co chciałem.
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » pn 19.06.2006 18:19

Mi też się nie podoba kilka rzeczy, choć założę się że innych.
O komercji i marketingu co, nie wolno rozmawiać? Wolno :P Ewentualnie przeniesiemy się do "arkonowego offtopa", hehe. To czy i jak poważny fanowski dodatek wyjdzie, zależy od woli i ambicji jego autorów, nie? Nie jest przestępstwem chcieć lepiej i nie ma potrzeby celowo spłycać...

Z tym podawaniem terminów, to obawiam się, że za późno <chowa drużynową wiłę za plecami>.
Ilustracji jest trochę mniej niż być powinno, co nie znaczy że nie ma ich prawie wcale, trzeba widzieć rzeczy pozytywnie. Zobaczę czy uda mi się cokolwiek nasmarować z brakujących rzeczy. Zaraz teraz już siadam i biorę ołówki (ale mam antynatchnienie...).

Tytuł nie był nikomu podawany z tego co wiem i możemy go zmieniać ile nam się żywnie podoba, to się chyba nie wiąże z żadnymi problemami ani czasożernością, wstukać inne 5-10 słów na klawiaturze...
Póki co tytuł ma dwa warianty, "Dzieci prabogów czyli rzecz..." i "Rzecz... czyli dzieci prabogów", każdy się wypowiedział, jestem za tym żeby rzucić kością. Niech wił rzuci, może ma farta;) Jaki plebiscyt, proszę Cię...

Jakub Cieślak pisze:Pracujemy spokojnie, dopieszczamy maluszka, nie spieszymy się na żadne sobótki, itp. Robię korektę wciąż.

Niech każdy mówi za siebie, ja próbuję być konsekwentna, dodatek jest zapowiedziany, więc nie jest już tylko prywatną czy forumową zabaweczką, a jest czymś, na co czekają fani Arkony...

"Pracowaliśmy spokojnie" przez rok, "dopieszczaliśmy" teksty przez rok, były walki, kompromisy i przeciąganie liny, a nieraz przeciąganie struny :) . Ja tego śpieszeniem się nie nazwę nigdy, no to słowo jakoś mi nie pasuje.
Że nie spieszymy się na żadne sobótki - dobrze wiedzieć.
Co do korekty, trzy razy pytałam czy nie mogłabym jakoś pomóc. Poszłoby sprawniej.
Dwa, odnośnie korekty, jeśli zdążyła już objąć jakiś mój tekst, chciałabym zobaczyć szczegóły.

Trzymajcie kciuki żeby mi cokolwiek z rysunków wyszło, bo dziś jakoś wybitnie nie wierzę w siebie...
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pn 19.06.2006 19:37

Niech wił rzuci, może ma farta;)

Ty chyba nie liczysz na uczciwość wił :), mogę od razu powiedzieć że wyszło pozytywnie dla wiły nim nastapił rzut :P.

A co do rysowania to trzymie kciuki, może sam coś spróbuje, ale ja bardziej odrysowuje z czegoś ( nie na zasadzie kalki ) i ewentualnie coś poprawie lub dorobię. Niestety czasy jak cokolwiek szkicowałem to było...9 lat temu :?
w dodatku to była manga :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » pn 19.06.2006 20:11

aaargh! znowu! i który to już raz! chciałam narysować stolema a wyszła wiła! jak Ty te kciuki trzymasz, hę? Wiadomo, wił trzyma kciuki, to wiły wychodzą :P :)
Co do uczciwości wiłów, cieszę się z wykonanego rzutu i decyzji w sprawie tematu do dodatku :wink:

Hej, jak odrysowujesz to weź jakiegoś odrosta i odrysuj, a potem dorób mu skrzydła i gra - ja nie pamiętam jak wyglądały skrzydła i na tym stanęłam.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pn 19.06.2006 20:52

Jedyne z czego na chwilę obecną mógłbym odrysować to od tej valkirii ;)
Co do ciebie Lea to do wił przydało by sie kilka kolorowych rysunków z kwiatami lub spadającymi płatkami w święto Kupały, jako kobieta powinnaś nie mieć z czyms takim problemu ;)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Jakub Cieślak » pn 19.06.2006 22:32

Leuś pisze:Mi też się nie podoba kilka rzeczy, choć założę się że innych.
O komercji i marketingu co, nie wolno rozmawiać? Wolno :P Ewentualnie przeniesiemy się do "arkonowego offtopa", hehe.

A ja coś zabraniałem? No bo mi się nie wydaje... :D A gadajcie se, tyle, że to gadanie o czymś innym, niż my się zajmujemy.
Leuś pisze:Póki co tytuł ma dwa warianty, "Dzieci prabogów czyli rzecz..." i "Rzecz... czyli dzieci prabogów", każdy się wypowiedział, jestem za tym żeby rzucić kością. Niech wił rzuci, może ma farta;) Jaki plebiscyt, proszę Cię...

No spokojnie, chodzi mi o to, żeby nie było żadnych żali autorów propozycji, które były w plebiscycie. Pozatym powinniśmy być uczciwi wobec samych siebie. Chcę mieć zgodę większości w tej sprawie, a nie, że wszyscy godzimy się na "mniejsze zło". Pośpiechu nie ma, więc nie musimy się natychmiast decydować.

Leuś pisze:Niech każdy mówi za siebie, ja próbuję być konsekwentna, dodatek jest zapowiedziany, więc nie jest już tylko prywatną czy forumową zabaweczką, a jest czymś, na co czekają fani Arkony...

Bez megalomanii :D, nie ten format popularności, żebyśmy mieli tu tłumy szturmujące bramy naszych domostw.
Leuś pisze:"Pracowaliśmy spokojnie" przez rok, "dopieszczaliśmy" teksty przez rok, były walki, kompromisy i przeciąganie liny, a nieraz przeciąganie struny :) . Ja tego śpieszeniem się nie nazwę nigdy, no to słowo jakoś mi nie pasuje.
Że nie spieszymy się na żadne sobótki - dobrze wiedzieć.
Co do korekty, trzy razy pytałam czy nie mogłabym jakoś pomóc. Poszłoby sprawniej.
Dwa, odnośnie korekty, jeśli zdążyła już objąć jakiś mój tekst, chciałabym zobaczyć szczegóły.

Skończyłem dziś użeranie się z własnym dyplomem na grafice, zatem mogę w pełni skupić się nad Arkoną. Rozdzielić zadania i obowiązki. Mój plan przedstawię na dniach. Zaangażuję, przynajmniej spróbuję zaangażować ludzi z literackiego działu katedry. Sam w wolnych chwilach czytam teksty (kończę Stolemy), wyłapuję błędy, stawiam znaki zapytania przy niejasnych tematach. Też przedstawię to niebawem. Co do Twojej oferty- być może się przyda pomoc, ale wolałbym tu uniknąć sytuacji, że autor/współautor danego tekstu bierze się za jego korektę. Niech spojrzy na to ktoś inny, nie znający tekstu, niech oceni go w pełni obiektywnie. To daje najlepsze efekty. Dajcie mi to na spokojnie ogarnąć i powiem, co i jak. Pośpiech jest tu nie na miejscu.
Leuś pisze:Trzymajcie kciuki żeby mi cokolwiek z rysunków wyszło, bo dziś jakoś wybitnie nie wierzę w siebie...

Ja o to samo proszę.

I przepraszam za ten męski "Leuś powiedział"- nie moja wina...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Leuś » wt 20.06.2006 18:10

To było bez megalomanii... bo nawet jeśli chodzi o jednego pojedynczego odbiorcę, ja mam zasady. Koniec tematu. Po prostu znowu zmierzyłam ludzi nie tą miarką.

Udało mi się wczoraj zrobić dwa szkice. To czy któryś się spodoba, to inna sprawa... :( Ale postaram się naprodukować ich więcej, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, że coś będzie dobrego. Dziś dopiero wróciłam, ale jeśli mamy przed sobą jeszcze 3 lata to na pewno zdążę. Jest stolemia głowa i wiła jedna. I krzaci sierp. Ale to akurat się wytnie :roll:

Prośba o kciuki aktualna...
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Kazawar Wurdsten » śr 11.10.2006 8:32

Temat przeniesiony z tajnego forum "Arkona za zasłoną". Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Wróć do Arkona