Redakcja

Forum polskiego systemu RPG opartego na mitologii i wierzeniach pogańskich Słowian.

Redakcja

Postautor: Fett » ndz 16.10.2005 11:35

Wiele rzeczy się zmienia, idą zmiany na Katedrze. Ja od pewnego czasu nie mam czasu na zajmowanie się ani Katedrą, ani Serwisem Arkony. Dlatego też poszukujemy osób, które chciałyby zająć się stroną, aby ta nie umarła. Zależy nam na stworzeniu redakcji, moze niewielkiej, ale takiej, która miałaby czas zająć się serwisem. Osoby chętne otrzymałyby dostęp do panelu administracyjnego oraz wszystkie możliwości, jakie miałem ja do tej pory. Prosimy chętnych o zgłaszanie się do Jakuba Cieślaka: jakubcieslak@nast.pl . On zajmie się weryfikacja nowych osób.

Pozdrawiam,
Fett
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Paladyn
Paladyn

Postautor: Brzozomir » czw 20.10.2005 22:28

już to pisałem ale gdzieś indziej, ja zaglądam tam regualrnie, brak mi tylko materiałów.
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » ndz 11.06.2006 0:02

Harpuny Wodniaków nie tylko służą im[wodniakom ;)] jako narzędzie do łowienia ryb ale też do obrony.
Harpun Wodniaków jest to coś w podobie oszczepu lub włóczni (jak kto woli) o długości 1-1,5 różnią się grotem, który jest zazębiony z jednej strony. W dodatku mają linę,(grubość ok. 1 cm) dzięki której mogą wyciągnąć harpun z ofiary/przciwnika.
Harpun dzięki zazębinemu grotowi (z jednej strony) szarpią mięśnie przeciwnika lub (jeśli głęboko się wbiją) łamią kości.
Harpuny Wodniaków są lżejsze od oszczepów, często są zrobine z mocnych kości jakiegoś zwierzęcia (najczęściej niedźwiedzia lub tura). Można nimi atakować z bliska i z daleka. Najlepsze w nich jest to, że w przeciwieństwie do oszczepów nie trzeba się przybliżać do przeciwnika, żeby go wyciągnąć i wystarczy na bitwę jeden a nie (jak w przypadku oszczepów) 50.

Obrażenia: 4k3+2
Typ: Jednoręczna
Zasięg: Zmienny (Średni lub przy rzucie 15/30/45*)
Minimalna krzepa:7
Koszt użycia:4
Parowanie:+1
Ciężar:1 kg do 2 kg
Specjalne: Można wyciągnąć broń z ciała przeciwnika na odległość liny.

Umiejętności: (walka)
Harpuny Wodników II(kr+zwb)

*to zależy od długości liny

Eeeee, Brzozomir czyje to dzieło :shock: ? Nie mów ze twoje, bez urazy ale mam wrażenie jakbym czytał tekst Kaki :?
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Brzozomir » ndz 11.06.2006 20:41

to tekst eee... niewiem muszę zobaczyć. powinno być napisane. Nie ma?!
Lech.
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » ndz 11.06.2006 21:08

Można go umieścić w dodatku przy opisie wodniaków, choć trzeba by go cały przerobić bo w obecnej formie po prostu przeraża, zwałszcza to wielokrotne uzywanie w bitwie... :?
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Wróć do Arkona