Krzaty

Forum polskiego systemu RPG opartego na mitologii i wierzeniach pogańskich Słowian.

Postautor: Gared » śr 03.05.2006 17:11

Ja oszukałem? Ja? Kiedy??
Wilkołaki są obłudne... Ale nie tak jak szefostwo w pracy...
Gared
Najemnik
Najemnik

Postautor: Leuś » śr 03.05.2006 18:52

Hihi :) Uderz w stół...
Odsyłam do posta w Kaczych Dołach http://forum.nast.pl/viewtopic.php?t=4384&sid=387e2768d318f3d3815cf4ba995a2557
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » czw 04.05.2006 0:12

Tez w sumie sie zastanawiałem skąd ten wyraz twarzy :roll: . Kazawar, co do niego to gadałem z nim na gg i powiedział ze zagląda na forum ale nie udziela się. Z sesjami to i ja mam klape, bo gracze średnio są chętni do gry, a w dodatku jest jeden gracz któy nie lubi Arkony i delikatnie mówiąc dołki podemna kopie. Zresztą na samym pcozątku jak zacząłem prowadzić Arkone to próbował mnie wywalić z pozycji MG i system Arkony. Teraz za wielkiego wyboru nie ma, bo tylko ja prowadzę, ale systemu nie gra, zreszta ja też nie chce go jako gracza. Nigdy nie potrafił się wczuć a Arkonę, jest zbyt zarażony kulturą zachodnią ( elfy, krasnoludy i D&D ). Krzatów nie będę czytał, ale obiecuję przeczytać stolemy. Bo ejstem pewnien że będę znowu miec uwagi. Od twojej strony tylko prosze o mała korektę względu ubierania się wił, czyli tego tekstu który napisałaś. Resztę postaram się zrobić sam, choć z piosenkami wił to chyba nie dam rade. Jestem tu cholernie odosobniony chwilowo w zamiłowaniu do Arkony :(. A porządna Arkonowa sesja ostatnio miała miejsce na pcozątku listopada :? . W kazdym razie pdorawiam, mam nadzieję ze dokończymy dodatek rpzed sobótką i przyciągniemy uwagę kilku zaginionych arkonowiczów...
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » ndz 21.05.2006 17:31

Zaktualizowane krzaty (kosmetyka tylko).

:arrow: http://www.lea.interkar.pl/krzaty.pdf

Pytania nadal aktualne, choć im bliżej zamknięcia dodatku, tym mniej otwarta jestem na sugestie i pomysły co by dopisać... Ale aktualne, więc gdyby znalazł się ktoś, kto przeczytałby oraz miał w związku z tym jakąś uwagę, słucham.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

dodałam fragment

Postautor: Leuś » ndz 28.05.2006 19:00

Krzaci Kronikarz (autor: Gared)

Aby być kronikarzem, należy mieć umiejętność czytania i pisania (i nie porzucać tej nauki, gdy jest na niskim poziomie).
Kronikarstwo to zajęcie dla bardziej skrupulatnych krzatów, lubiących zapomnieć się w snuciu opowieści i spisywaniu dziejów. Krzacich kronikarzy napotkać można w przeróżnych miejscach. Szukają oni stron, w których coś się dzieje i jest co uwieczniać. Nie tylko jednak, bowiem często ślęczą również w bibliotece lub innym zaciszu, spisując wspomnienia, pamiętniki czy zasłyszane historie.
Można ich znaleźć nawet u władców lub w świątyniach, gdzie dzielą się swą wiedzą, nieraz służą rada i doświadczeniem, albo kroniki wydarzeń prowadzą. Czasem dbają o księgi grup kupieckich lub władyków, albo pomagają dowódcom opracowywać taktyki, skwapliwie opisując dzieje, które stają się ich udziałem.
Nie jest rzeczą niespotykaną, że krzat jakiś zostanie skuszony zasłyszanymi historiami o obcych czynach i sławie, o dalekich stronach lub nieznanych potworach, albo rzadkich zwierzętach, i wyruszy w świat. Często wtedy dołącza do innych, np. do widzącego, grupy muzykantów czy do jakiejś ludzkiej wyprawy, by towarzyszyć jej w przygodach i utrwalać czyny w księgach.

Proponowane talenty: Wiedza, Charyzma.

:arrow: http://www.lea.interkar.pl/krzaty.pdf
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pt 11.08.2006 23:40

Kronikarz ejst fajny klimatyczny, ale rpzyznam szczerze ze czytając archetypy krzatów strasznie mi brakuje opisu jakiegoś specjalisty od mikstru, wiem ze niby od tego jest guślarz, ale ja bym krzata widział bardziej pod katem typowego alchemika aniżeli guślarza. Przy czym nie powiem żałuję ze dopiero teraz wziąłem się za przeczytanie tego.
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Jakub Cieślak » sob 16.09.2006 11:27

Tekst przesłany mi mejlem już sprawdzony. Niebawem wysyłam do zatwierdzenia zmian.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Kazawar Wurdsten » śr 11.10.2006 8:40

Temat przeniesiony z tajnego forum "Arkona za zasłoną". Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Poprzednia

Wróć do Arkona