Arkonowy offtopic

Forum polskiego systemu RPG opartego na mitologii i wierzeniach pogańskich Słowian.

Postautor: Brzozomir » sob 21.01.2006 0:55

Tweety na pw kiedystam pisze:Po pierwsze jak nie palisz i nie pijesz i nie jesteś studentem(tożsame) i nie mieszkasz w jakiejś zapadłej dziurze to pojdż sobie do ksiegarni i kup "anatomie dla plastykow" "swiatło i cień" oraz "jak rysować postać" przeczytaj, zrozum i zacznij rysować.
To tyle.

hehe a teraz co. Piję. Palę. nie jestem studentem i jakas róznica jest? niewiem po co on to pisał ;p
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » sob 21.01.2006 5:58

Pierwsze podejście z wiłem ajkby nie bardzo :D
Ten drugi jednak jest spoko, tylko coś z oczu źle patrzy, pewnie zaraz coś napsoci :twisted: .

Lea, ja cie najwyżej natre śniegiem, tak dla zartu, tak po Strzybogowemu :twisted:
Excitate vos somnus non eat....
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Brzozomir » sob 21.01.2006 11:07

en drugi jednak jest spoko, tylko coś z oczu źle patrzy, pewnie zaraz coś napsoci .

I własnie o to chodziło :D
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » sob 21.01.2006 16:09

Ogólnie dobrze ci idzie, teraz możesz narysować dziwożone jak udaje rusałke, najlepiej wersja bez tej zwiewnej białej sukni 8)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » sob 21.01.2006 17:10

Tylko małe dziwożony udawały rusałki... Jeśli chcemy by nasz dodatek ściągali pedofile to zawsze jest to jakiś sposób na nabicie licznika odbiorców :twisted:
Chociaż osobiście wolałabym coś z innej beczki. Czemu wszyscy wojowie na przykład są zakuci po zęby na obrazkach? Może woja w zwiewnej sukni? Gejów jest więcej, więc skuteczniejszy sposób:P
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » sob 21.01.2006 17:53

Rusałki przypominają dzieci tylko w niwi, zresztą tutaj dla odmiany może być dorosła dziwożka :wink:
A co do prośby Lei to róbcie co chcecie tylko nie obrzydzajcie tym forum :?
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Brzozomir » sob 21.01.2006 18:14

że tak powiem ...

WĄ!

nie będe wam nic takiego rysował...
pedofile, pedały,

brzmi jak wymienianie słów w jakies pukowej piosence ;ff
nie żebym punku nie lubił.
o jak się naucze powerhordów, to wymyśle nowy rodzaj punku. slavic punk.
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Leuś » sob 21.01.2006 20:21

...ja tylko tak nieśmiało sprostuję, że zamawiałam kiedyś stolemy... :) tak tylko piszę, żeby było na wierzchu i przypominało :wink:
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Gared » ndz 22.01.2006 9:26

Bloody pisze:Lea, ja cie najwyżej natre śniegiem, tak dla zartu, tak po Strzybogowemu :twisted:

Ojojoj nie radze, nie radze, inkwizycja już szykuje palnik i obcęgi :evil:

:wink:
Wilkołaki są obłudne... Ale nie tak jak szefostwo w pracy...
Gared
Najemnik
Najemnik

Postautor: Bloody » ndz 22.01.2006 13:55

Gared pisze:
Bloody pisze:Lea, ja cie najwyżej natre śniegiem, tak dla zartu, tak po Strzybogowemu :twisted:

Ojojoj nie radze, nie radze, inkwizycja już szykuje palnik i obcęgi :evil:

:wink:

Nie musisz mi pomagać, dam sobie rade sam :lol:

;)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Gared » ndz 22.01.2006 16:28

Alez przyjacielu, zupełnie źle mnie zrozumiałeś. Ja będę Lei bronił ;)
Gared
Najemnik
Najemnik

Postautor: Leuś » ndz 22.01.2006 22:14

Bloody pisze:dam sobie rade sam :lol:
;)

jak to mawia mój znajomy w odniesieniu do naszych rodziców, jesteś uroczo naiwną istotą... :wink:
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pn 23.01.2006 4:43

No teraz to mnie zdenerwowaliście, za parę jakom Strzybóg zsyłam na wasz kraj kilka dni tępiego mrozu, tak rzekłem :twisted:
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Gared » pn 23.01.2006 13:10

Przeżyliśmy wybory, to mróz tez przeżyjemy :P
Gared
Najemnik
Najemnik

Postautor: Brzozomir » pn 23.01.2006 17:23

najlepiej być politykiem, i to z mandatem, bo Ci mają gorąco w te dni.
bo teraz jest
Czwarta Rzesza pospolita ;p
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Gared » pn 23.01.2006 18:27

Ech byc Mistrzem Gry w sejmie... <rozmazony uśmiech>
Gared
Najemnik
Najemnik

Postautor: Leuś » wt 23.05.2006 20:02

swoją drogą, Arkona jako martwy od kilku lat temat i trupiasty system ma się chyba nie najgorzej... :twisted: No chyba, że wypowiadają się tu sami nekromanci-hobbyści.

Więcej postów liczy sobie jak narazie tylko Film, Warhoł, Warzone i Offtopicownia.

Pozdrawiam tych, co zaglądają mimo niebycia nekromantami.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » wt 23.05.2006 20:58

A jakby zsumować arkone za zasłoną ze tematem samej arkony to by było tego naprawde sporo. Toretycznie moderator powinien nakręcać tematy danego działu, niestety ilośc odwiedzających nie ejst za duża, choc niekiedy ejstem mile zaskoczony gdy ktoś z po za naszego kręgu odezwie się tutaj.
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Bloody » czw 25.05.2006 22:43

http://aerosmith.gega.rz.pl/new.html

Noc świętojańska, jak najbardziej słowiańska :).
Mysle czy by sobie nie kupić tę 2 zł, tak na szczęście :roll:
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » pt 26.05.2006 20:12

woo, jakie ładniste! :wink: ciekawe, nigdy nie widziałam kolorowej monety - to demo czy naprawde tak wygląda? A w planach rycerz z XV w...
Z przegapionych Gniezno, Szlak Bursztynowy, Zamek w Malborku, Kolędnicy, Dyngus, Dożynki, Konny Wojownik z Czasów Pierwszych Piastów, Kalisz... tyle fajnych! To czemu do mnie trafiają tylko świstaki, wojny i województwa? :( Spisek z zachodu jakiś chyba.
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pt 26.05.2006 21:55

Są takie kolorowe, nie pamiętam jak to się tam nazywało, mój wujek zbiera monety i zawsze jak u ans gosci to mu otwieram tą strone.
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Bloody » wt 30.05.2006 18:00

Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » wt 30.05.2006 20:28

o mamo! :D Klawy. Moi sąsiedzi mają całe podwórze krasnali, ale takiego jeszcze nie... Muszę im wysłać anonimem wydruk :)
Ty... tylko nie pokazuj tego naszemu krzatowi... On już i tak jest dziwny.

I pomyśleć, że nie miałam pomysłu na trzeci archetyp... :P
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Bloody » pt 09.06.2006 22:51

Mam dośc Polski, zaczynam pisać dodatek o Niemcach bo im też kibicuje, Lechitie się zdepcze by w rpzyszłosci wstydu nie rpzynosili i nie grali jak szmaciarze. Ogólnie załapałem doła przez te buraki :(
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Brzozomir » ndz 11.06.2006 20:51

haha a ja mam wszytskie takie 2zł od początku bez dwóch :D jednej zarąbiście żadkiej z defektem i jednej co teraz by kosztowała kolekcjonersko koło 80 zł ;P. A noc śwjańską mam. :D

ja tam anglikom będe kibicowac jeżeli Polska nie przejdzie.
Ostatnio zmieniony śr 14.06.2006 17:07 przez Brzozomir, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Brzozomir
Rycerz
Rycerz

Postautor: Kazawar Wurdsten » śr 14.06.2006 15:17

E. Nieładnie. Bloody, widzę, że jesteś typem co z wygranymi trzyma. Wiesz jak takich "Polaków" traktowała Polska Podziemna za okupacji?

Lekcja ortografii dla Brzozomira:
*dobrze: "Polska"
*źle: "polska"

Sytuacja, jaką mamy aktualnie zasługuje na okrzyk "biją naszych", a nie "biją tych co byli nasi, ale teraz to juz nie nasi bo ich biją".
Ten drugi okrzyk jest gorszy bo dłuższy i nie nadaje się na demonstracje.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » śr 14.06.2006 19:26

A tam nieładnie, jakbyś miał w sobie 3/4 krwi niemieckiej to też byś moze sercem za Niemcami był :P. W sumie i tak będę Polsce kibicował, ale tutaj porażkę łątwiej zniosę bo tak czy siak dla mnie wygra swojak :)
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Bloody » śr 14.06.2006 22:07

A jednak mi smutno... :(
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Bloody » czw 24.08.2006 0:54

Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? :?
Juz od kilku dni dosłownie zastój w Arkonie i to totalny. Fakt ze osobiście nie mam nic ciekawego do powiedzenia w tymże temacie, ale nastąpiła u mnie pewna zmiana w RPG, na swój sposób powiązana z moja obecnościa na forum Arkony.
No cóż, przerzucam się na inny system i od czwartku studiuję podręcznik ( w weekend miałem przerwę bo mnie nie było :P ) i w najbliższym czasie zacznę prowadzić pierwsze sesje. Owy system to Monastyr, twór Polski, tak samo jak Arkona choc może lekki wróg Arkony bo w końcu to jego pojawienie spowodowała utratę pewnej rzeszy fanów czy też klientów, choć nie ten system to inny by to zrobił. Uzariel w sumie zniknął przez Monastyr, przynajmniej an początku, jak będzie u mnie to nie mam pojęcia. Pożegnalna sesja Arkony z moją drużyną będzie gdzieś na czasie, sesja kończąca 2,5 letnią kampanię :P. A potem juz Monastyr, choć nie wiadomo jak to wyjdzie. Kiedyś może się wróci ejszcze do Arkony za jakis czas ale to kiedyś. Oczywiscie nie znaczy to ze nie będę tu zaglądał, dyskutował etc. w tej kwesti niewiele się zmieni, tylko ze znowu nie będę w temacie to raz, a dwa na pewno mój wkład będzie mniejszy bo ajkby nie spojrzeć częśc moich pomysłów to sesyjne przygody lub po sesyjne przemyślenia ;). Dodatek o chrześcijanach mam mniej więcej w głowie, tylko czekam aż w końcu ukończony zostanie dodatek o rasach. Inna rzecz ze będe tu tez zaglądał przez wzgląd nie tylko na sentyment do systemu co do osób na forum czyli do was. jakby nie spojrzec miło mi się z wami gawędziło, dyskutowało czy też kłóciło :P.
No dobra to chyba wszystko co chciałem powiedzieć, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Jakub Cieślak » czw 24.08.2006 8:22

No to szkodek duży... Liczę, że jednak sporo Twojej uwagi pozostanie przy nas. Jeżeli chodzi o zastój na Arkonie, cóż- za dużo nas nie ma. Trudno, żeby te kilka osób non stop produkowało nowe pomysły, dodatki, teksty, itp, itd. Mam nadzieję jednak, że jakiś ruch się utrzyma. Liczę, że jak w końcu nauczę się porządnego składania grafiki w html, ruszy strona Arkony i ruch się poprawi. Dodatek to wciąż temat niezamknięty- musiałem odłożyć redakcję tekstów na rzecz kilku spraw innych- w tym życiowych, stąd milczę od jakiegoś czasu w tym temacie. Przepraszam Was za to gorąco. Niemniej nie zamierzam się poddawać.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Kazawar Wurdsten » czw 24.08.2006 13:34

Bloody grać/prowadzić nie musisz by z nami forumować. Ty od razu takie "do widzenia" nam piszesz...

Jakub, czemu nie komuś tego składania nie przekażesz? Mi się wydaje, że można dodatek złożyć w wordzie w dwa dni, przerzucić całość do pdfa i gotowe. Zastój na forum jest częściowo chyba spowodowany oczekiwaniem na ten dodatek. Nie ma sensu w imię super jakości odkładać sprawy o dłuugie miesiące.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

Postautor: Bloody » czw 24.08.2006 21:17

A bo ja lubię sentymentalne zakończenia :P. Po za tym wolałem o tym wspomnieć niż tak jak w przypadku innych osób powoli znikąć nie wiedząc dlaczego. W sobotę prowadzę ostatnia sesje drużynie a potem juz zacztynamy Monastyr. Z drugiej strony sam Monastyr może natchnie mnie kilkoma pomysłami do strony chrześcijańskiej. Zgadzam się także z Kazawarem zę dodatek nie musi być piękny, jak będzie mało obrazków etc to nic wielkeigo się nie stanie, walnąć ładne tło i tez moze być :) W przypadku tematu wił jakies wzorki kwiatowe czy cos masa takich rzeczy na necie ;)
Swoją droga i tak musze dobić do 1000 postów :P
Awatar użytkownika
Bloody
Lord
Lord

Postautor: Leuś » sob 26.08.2006 10:26

Oj tam, mam nadzieję dobijesz jeszcze i do 10000, mimo pożegnań;) Zatem się nie żegnamy.

Może jest kilka osób tylko to fakt, ale pomysłów nie brakuje. Uzbierało się ich na dodatek który czeka na wypuszczenie, i na następny dodatek, o chrześcijanach, który czeka na rozpoczęcie tylko, no i mini-pseudo-dodateczek o ziołach, gusłach, miksturach i sprawach mistycznych, nad którym zaczynam myśleć ostatnio.

Co do końćzenia obecnego dodatku, chyba już się wypowiadałam. Moje zdanie jest podobne do powyższych, da się go łatwo zrobić w wordzie i zamienić na pdf, osobiście nie wiem po co ma się używać do tego nie wiem jakich narzędzi których nauka pochałania dużo czasu i nerwów. To tak jakby ogródek przekopywać koparką... :roll:
i lu telitha...
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady

Postautor: Jakub Cieślak » sob 26.08.2006 10:41

Naukę mam już za sobą, stąd chcę wykorzystać posiadaną wiedzę w słusznych celach, jeżeli można to zrobić porządnie i elegancko. Przykro mi, ale Worda można używać co najwyżej do składania samego tekstu i sprawdzania pisowni. Jakiekolwiek dodawanie grafik, czy próby przemieszczania i zabaw z dużymi ilościami tekstu powodują co najwyżej frustrację...
Leuś, dostałaś już ode mnie Stolemy, mam nadzieję.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Kazawar Wurdsten » sob 26.08.2006 22:26

Jakubie, mylisz się bardzo.
Walczyłem z kilkusetstronnicowymi dokumentami w wordzie i były w nich rysunki, tabele, wykresy i inne wodotryski. Nie miałem z tym większych problemów.
Poza tym z niektórych bajerów edytorskich można spokojnie zrezygnować na rzecz ukazania się dodatku w jakimkolwiek sensownym terminie.
Błędy? Będą i trudno. Na forum odbędzie sie wytykanie ich i wydamy wersję poprawioną.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Rycerz
Rycerz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Arkona