Uwagi drobne

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Postautor: Lubek » czw 09.10.2003 20:00

1. Tak też przypuszczałem, że jednak świecące gwiazdki preferujecie ;).
2. Osobiście jestem za nowym podziałem (jeśli moja opinia ma tu jakieś znaczenie ;)).

Sorden:
Zdradzisz tajemnicę, o jaki mod chodzi?


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Vampdey » czw 09.10.2003 20:15

Pozwole sobie powiedzieć przed Sordenem, że chodzi o mod do łączenia topiców... Pomysł rzucony był już dawno (bo rzeczywiście rzecz wielce przydatna). Już dawno Raf moda szuka, narazie nic z tego...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pt 10.10.2003 11:08

Vamp:
mi z kolei aktualny podział zupełnie nie przeszkadza, a z kolei tworzenie podziału, w którym w jedną kategorię powchodzą trzy fora wydaje się zbytnim rozdrobnieniem...przynajmniej mi
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » sob 11.10.2003 17:02

Z jednej strony masz Alganothornie rację, jednakże wrzucenie do jednego wora systemów RPG i gier bitwenych na forum poświęconym fantastyce sprawia wrażenie bałaganu. Gdyby chociaż były ułożone obok siebie, np. najpierw systemy bitewne, pod nimi RPG, już lepiej by to wyglądało. A tak na początku mamy bitewniaki, potem RPG, zaplątał się tu też PBEM, karcianki i gry komputerowe, potem bitewniaki i na końcu znów RPG. To tak, jakby umieścić w jednym miejscu Świat Dysku i problemy egzystencjonalne Hessego na forum o literaturze. Rozumiem taki zabieg na forum poświęconym motoryzacji, ale literaturze? Mam nadzieję, że udało mi się jakoś (zrozumiale) wysłowić ;).


Lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Vampdey » sob 11.10.2003 17:10

Masz całkowitą rację Lubek, o to mi dokładnie chodziło :). Obecne 'Systemy' to totalny bałagan...
Czemu nie stworzyć by zakładki dla samych bitewniaków? Trzy subfora to nie najmiej, Algi. Widziałem na innych forach zakładki dla dwóch subforów i to wogóle nie razi! A z pewnością jest to ładniej wyglądające niż obecne 'systemy'...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » sob 11.10.2003 22:20

uważam, że taki podział, jak jest teraz, jest ok, jedyne czego można by dokonać in plus, to 'posprzątanie' - poukładanie wszystkich systemów w odpowiedniej kolejności;
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » śr 22.10.2003 14:51

Po utworzeniu nowego forum figurkowego ponawiam prośbe o zozpatrzenie nowego podziału... cztery fora na zakładkę wystarczą w zupełności, a na systemy patrzeć już nie da sie...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » śr 22.10.2003 14:54

przy powstaniu 4 forum figurkowego popieram propozycje wydzielenia ich i zrobienia porządku na RPG (poukładanie subfor)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hayne » śr 22.10.2003 14:56

TAk, tak wydzielenie i dodanie kolejnego Konfrontacja
Hayne
 

Postautor: Vampdey » śr 22.10.2003 15:00

bitewniaki/gry figurkowe/gry bitewne
1.Bitewniaki Games Workshop
2.Warzone
3.Chronopia
4. VOID i Celtos
5.Warmaster, Epic, Chronopia Empire
6.Confrontation
-Rpg
1. warhammer
2. Zew Cthulhu
3. D&d
4. Świat mroku
5. Arkona
6. Okiem wewnętrznym
7. Pod katedrą
8.ew PBM ale to wogóle powinno sie wywalić
-inne dyskusje
1.Film
2. Literatura
3.Muzyka
4. manga & anime
5. Karcianki
6. komiksy
7.Gry komputerowe (w tym cRPG)
8.philiophia
9.offtopic

To rozwiązanie jest naprawde przejrzystsze, estetyczniejsze...A do tej pory admini nie omijają ten wątek nie wiem czemu :roll:
Ostatnio zmieniony czw 13.11.2003 20:05 przez Vampdey, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » śr 22.10.2003 15:02

brakuje tylko jednego w bitewniakach, ale jest ok
no i literówka w philosophii, ale to taka uwaga z urzędu niejako...
;-)
jest moje poparcie
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hayne » śr 22.10.2003 15:20

To jesce raz przypomne i bardzo prosze o nr. 5 w bitewniakach Konfrontacja. I juz bede cichutko zmykala do dyskutowania gdzie indziej
Hayne
 

Postautor: Ryan O'Connell » czw 23.10.2003 19:54

Zgadzam się. Zgrabne poukładanie całości wyjdzie forum na dobre.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Hayne » czw 23.10.2003 21:30

Ponownie podpisuje sie obiema lapkami - teraz jak chce kogos zaprosic na pokazy Konfrontacji lub turniej - czuje sie troche nieelegancko zamieszczajac te informacje na forach poswieconych innym systemom.
Hayne
 

Postautor: Hayne » czw 23.10.2003 21:32

Ponownie podpisuje sie obiema lapkami - teraz jak chce kogos zaprosic na pokazy Konfrontacji lub turniej - czuje sie troche nieelegancko zamieszczajac te informacje na forach poswieconych innym systemom.
Hayne
 

Postautor: Marc_us » czw 23.10.2003 22:57

Hayne, zrób tak jak Zoltrain (chyba on :roll: ) w sprawie VOID'a. Załóż topik i pozbieraj ludzi by się powpisywali (na grimfanga na pewno możesz liczyć... no chyba że znowu naogląda się fotek :wink: ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Hayne » czw 23.10.2003 23:02

Juz taki jest watek - zalozony przez NIZI'ego - i w sumie sie tam juz kilka osob wpisalo
Hayne
 

Postautor: Marc_us » czw 23.10.2003 23:15

Ah faktycznie... to przez NiZie'go te zamieszanie. Z tego co przeczytałem to katedrowicze ( :lol!: ) mają ten system za wymarły... i uważają że Gildia jest lepsza (nie zaglądam tam więc nie wiem czy mają racje).

Tak w zasadzie to nie wiem komu szkodzi by zrobić te forum i poczekać tydzień by obadać jak sie będzie rozwijało (na pewno lepiej niż kilka tutejszych działów :P )
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Hayne » czw 23.10.2003 23:22

Wymarły? :) chyba raczej dopiero co wschodzaca gwiazda:) W Polsce dopiero oficjalnie od miesiaca - a juz turnieje sa - na Bazyliszek jest juz podobno 15 zgloszen:)
Hayne
 

Postautor: RaF » wt 28.10.2003 0:15

moze i rzeczywiscie mozna by troche poukladac te fora w jakis znosniejszy sposob... pomyslimy :) pewnie pojdziemy na latwizne i damy gotowe (Vama ;))
co do moda to nihil novi. od czasu do czasu przegladalem czy cos sie gdzies nie pojawilo, ale potem dawalem sobie spokoj...
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hayne » wt 28.10.2003 21:05

Kiedy mozna sie spodziewac utworzenia dzialu na forum poswieconego Konfrontacji - juz ludzie zwracaja mi uwage ze zasmiecam ich fora informacjami z nimi nie zwiazanymi.
Hayne
 

Postautor: Marc_us » wt 28.10.2003 22:07

No własnie ... co z ta konfrontacją?

Na forum WZ już chyba kilka wątków Hayne sobie przywłaszczyła ;)
Na GW chyba też :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: RaF » śr 29.10.2003 18:43

Z tego co widzę na wątku o Konfrontacji w Pomysłach i pytaniach, zainteresowanie jest raczej średnie... :? Hayne, zachęć jeszcze ludzi do optowania za tym forum, jak zbierze się jakaś pokaźniejsza ekipa, forum powstanie. To, czy się utrzyma, zależeć będzie już od zainteresowania. Niemniej dobrze by było, gdyby trochę ludzi zgłosiło swoją chęć uczestnictwa na nim.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: war2bone » śr 29.10.2003 19:36

to moze jakas malutka ankieta ? :P
war2bone
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: pt 22.08.2003 21:55
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Hayne » śr 29.10.2003 20:22

RaF pisze:Z tego co widzę na wątku o Konfrontacji w Pomysłach i pytaniach, zainteresowanie jest raczej średnie... :? Hayne, zachęć jeszcze ludzi do optowania za tym forum, jak zbierze się jakaś pokaźniejsza ekipa, forum powstanie. To, czy się utrzyma, zależeć będzie już od zainteresowania. Niemniej dobrze by było, gdyby trochę ludzi zgłosiło swoją chęć uczestnictwa na nim.


Oki troche liczb.

Z dwoch propozycji, ktore pojawily sie w tym samym czasie (prośba o Forum Konfrontacji i prośba o forum Voida i Celtosa) pozytywnie zostala rozpatrzona tylko jedna. Drugą cały czas się motywuje małą popularnością i ciągłym zapraszaniem do dyskusji dlaczego chcemy to forum. Oki, rozumiem - każdy ma swoje upodobania i osobiste preferencje. Ale prosze o chwilę uwagi:

Post proszacy o nowe forum Voida i Celtosa:

288 odslon / 30 odpowiedzi / 12 osob sie wypowiedziało / 1 negatywnie / 2 bez zdania / dziewięc osób zaopiniowało pozytywnie.

Post proszący o nowe forum Konfrontacji:

209 odsłon / 19 odpowiedzi / 11 osób się wypowiedziało / 4 negatywnie / 7 osób pozytywnie

Dotychczasowe posty o Konfrontacji na forum Warzone i WFB:

1. Figurki Rackhama:
423 odsłony / 57 odpowiedzi - wybaczcie nie chciało mi sie juz w tym poscie liczyc osob biorących udział w dyskusji

2. Figurki ładne i nie tylko
858 odsłon / 78 odpowiedzi - tu troche naginam fakty gdyz poczatkowo rozmowa dotyczyla modeli I-Kore, ale szybko rozpoczeto tam dyskusje na temat Rackhama

3. (Forum WFB) Figurki Firmy Rackham
488 odsłon / 60 odpowiedzi

To główne wątki, a do tego należy dodać posty mowiace o Rackhami i jego modelach w innych tematach.

Czy nadal mozna mowic ze dyskusje na temat tego sytemu sa az tak malo poularne na Katedrze?
Hayne
 

Postautor: Zoltrain » śr 29.10.2003 20:53

Popieram utworzenie tego forum - chetnie poogladam i poczytam, bo z wypowiadaniem sie na temat gry, ktorej nie znam bedzie ciezko :)
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » czw 06.11.2003 15:41

a ja chciałbym poprzec vampa...forum PBEM powinno wyladowac na cmentarzysku...ostatni post 15.10.03...niska liczba odwiedzin i tematów oraz postów...ogolnie brak zainteresowania...cmentarzysko jest wlasnie tym bardzo trafnym miejscem gdzie takiego rodzaju fora trzeba składowac...
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Alganothorn » czw 06.11.2003 16:08

ja bym poczekał chwilę Nain z wysyłaniem na cmentarz PBEM'a...
może do 15 b.m.? minie miesiąc, jeśli przez miesiąc nic się nie dzieje, to zaczyna wskazywać na obumieranie forum...
niemniej jednak nie spieszyłbym się zbytnio, może ktoś się zainteresuje - KC miały więcej czasu na reaktywację (nie mylić z rewolucjami ;-) )
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » czw 06.11.2003 20:38

no zastanawiać się nad przesuwaniem for na Cmentarzysko zwykliśmy mniej więcej po 2 miesięcznej nieaktywności, więc trochę jeszcze poczekamy - a potem jakby co, to gzrebiemy :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » czw 06.11.2003 23:16

A kto jest katedralnym grabarzem? Czy macie wakat na tej pozycji? :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marc_us » pt 07.11.2003 1:17

Znaczy się wystarczy by co ~50 dni ktoś napisał posta w dziale by nie trafił na cmentarzysko?

...a dla czego w takim razie trzeba tak się męczyć by dostać nowy dział?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Alganothorn » pt 07.11.2003 9:17

bo w przypadku działu nowopowstającego nie ma 'siły tradycji'...
;-)
a także pewnie dlatego, żeby nie było takiej sytuacji, że ktoś pisze posta co 50 dni...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Marc_us » pt 07.11.2003 14:26

'Siły tradycji' nie ma ale jest 'nowość' i 'siła impetu' :P

Mimo wszystko wygląda to tak, że nowego działu nie chcą dawać bo nie wierzą że co miesiąc pojawi się nowy post. Podczas gdy 'podtrzymywane przy życiu' są działy w których zastój trwa kilka tygodni by pojawiły się 3-4 posty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Hifidelic » pt 07.11.2003 14:32

Ale nawet tamte fora mogą być dla niektórych przydatne... Vide Cthulu forum...
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » pt 07.11.2003 14:34

to akurat, że eutanazja nie jest stosowana pospiesznie powinno Cie cieszyć: kiedy wrócisz z wakacji nie okaże się, że Twoje forum skasowano, bo nikt nic nie napisał przez kilka tygodni
;-)
jest układ politechniczny i jest uniwersytecji: można łatwo sie dostać i łatwo wylecieć, można mieć kłopoty z dostaniem się i nie mieć obaw, że wywala zbyt szybko...tu jest ten drugi
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości