Uwagi drobne

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Postautor: RaF » ndz 18.05.2003 20:41

muahahahahahaha :D :D :D :D ty, rzeczywiscie :D nie wiedzialem ze ten skrypt az tak mnie lubi ;) z drugiej strony to nie widzę, żeby w ogóle to sortował, tzn. czy daje się rosnąco czy malejąco i tak jest identycznie... ale to raczej błąd w skrypcie, niezależny od nas
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

ale wyciągnąłeś

Postautor: Lubek » ndz 18.05.2003 20:52

No dobrze, ale wspominałem o tym już w kwietniu... ;)


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » ndz 18.05.2003 21:12

to żaden bug, to celowa promocja pewnej osoby
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » ndz 18.05.2003 21:20

wiedziałem że ktoś się przyczepi... ciekawe czemu Algi mnie nie dziwi :P
i dementuję pogłoski jakobym miał z tym incydentem cokolwiek wspólnego (chyba, że skoro to ja zainstalowałem skrypt, może myśli że jestem jego ojcem i celowo mnie wyróżnia? :P)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » czw 05.06.2003 18:52

Na moim koncie w Katedrze w jednym miesjcu pisze: Nie jesteś subskrybentem newslettera Ja owego newslettera znalezc nie umialem. Czy on w ogole istnieje?
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Avathar » wt 17.06.2003 18:45

Chce uprzejmie donieść , iż podczas potwierdzania wykonania wszelakich akcji ( Twoja wiadomość została zapisana/usnięta) zawsze znika (nie można wyświetlic) wiekszość ikonek z prawego górnego rogu forum.
Błąd ten wystepuje w stylu Solaris.
Dodaje Screena
http://mojobrazek2.republika.pl/error.jpg

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Tullaris » wt 17.06.2003 18:49

pytanie może wydać się troche dziwne ale musze je zadać :)
jak się zmienia style forum ???
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: RaF » wt 17.06.2003 19:36

Avi - to raczej wina po części skryptu i serwera, siła wyższa :?
Tullaris - wchodzisz do profilu, tam masz Profil: [i tutaj rozwijaną listę, wybierz jaki chcesz]
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hops » wt 17.06.2003 19:37

Profile -->> Czwarta rybryka od dołu [rozwijana lista wyboru].
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lubek » śr 18.06.2003 10:04

No wreszcie pojawiły się te nowe style :)... Teraz jeszcze poczekamy kolejnych kilka tygodni na propozycje rang i mody proponowane przez Ryana... Ale - jak to mówia - 'cerpliwość cnotą (j)est' ;)


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » śr 18.06.2003 10:30

lubek, prezentujesz optymizm - wydaje Ci się, że tych kilka tygodni wystarczy? ja się ucieszę, jeśli to będzie po tych wakacjach...
;-)
nie to, żebym nie miał wiary w nasze władze, ale jak popatrzą, że słoneczko świeci, albo sesyjka w plenerze wieczorkiem, to i zapał do grzebania przy systemach może osłabnąć znacznie...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » śr 18.06.2003 10:39

Alganothorn:
No tak - te wakacje będą trwały kilka tygodni ;). Ale nie jest tak źle - przypomniało się RaFowi raz czy dwa i proszę - nowe style. Jak dobrze pójdzie, to już niedługo będą te mody (powtórzę jeszcze: 'których instalacja to podobno 15 minut' :P)

Pytanie drobne:
Czy nie można zmienić rangi palladyn na templariusz albo coś takiego? IMO ta druga nie brzmi tak cnotliwie ;)


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » śr 18.06.2003 10:45

jestem za nazwą templariusz, jeśli zgodzisz sie na taki sam finał swojej działalności jak rycerze zakonni...;-)
z 'cnotliwością' poczekaj na...Lorda ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » śr 18.06.2003 10:50

Masz na myśli zniesienie mnie z woli Filipa IV Pięknego (przez sobór vienneśki, jeśli mnie pamięc nie myli ;))? Whoa...
Na lorda jeszcze poczekam i pewnie poproszę adminów o zamienienie pierwszej litery mojego nicka na L ;).


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » śr 18.06.2003 10:58

'kręci' Cię magia skrótów typu 'MM' i 'BB' ? teraz będzie 'LL'...
;-)
nie chodzi mi nawet o to, żebyś kończył za sprawą soborów i władców Francji, raczej o formę...jeśli Cie to pociesza, będziesz mógł w takiej sytuacji rzucić przepowiednię o dużej mocy sprawczej...proponuje coś altruistycznego w typie: 'i bezrobocia nie będzie', albo 'a katedra będzie najczęściej odwiedzanym portalem w sieci'...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » śr 18.06.2003 16:12

Jeżeli o mody chodzi, to w zasadzie Chomski coś tam się na ten temat wypowiadał, ze swojej strony żadnych instalować nie mam zamiaru, bo i ich przydatność mnie nie przekonuje. Co do rang, to najprawdopodobniej je nieco pozmieniamy i pójdziemy ścieżką szlachectwa, żeby uniknąć tych wszystkich utyskiwań "a ja to chcę być magiem, a nie kurde rycerzem!" :P Tak więc pewnego dnia proszę się nie zdziwić, kiedy nagle zmieni się wasza pozycja społeczna ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » wt 24.06.2003 16:34

Hmmm a czy nie dało by się przenieść Cmentarzyska na sam dół forum?
Chyba że ma tak być pomiędzy, żeby ludzie sobie mogli je poczytać :?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » wt 24.06.2003 17:56

wiesz Lechu, jest na dole katedry - pod nim tylko hostowane...
w ten sposób jeszcze wyraźniejsz jest odseparowanie się 'rdzenia' katedry od hostowanych elementów...;-)
one są pod cmentarzyskiem...prawie horror...
;-) ;-) ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » śr 25.06.2003 14:09

Hmmm jeśli tak na to patrzeć, to fakt, niech już będą tam gdzie są :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » czw 03.07.2003 13:45

No tak sobie myśle...skoro powstało cmentarzysko to może umieścicie tam forum C!F ( o ile jeszcze gdzieś jest ;p ).

Pozdrawiam !
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » czw 03.07.2003 14:10

Avuś, forum C!F zostało (jak myślę) usunięte, ponieważ z jakiś tam przyczym host Katedry się skończył. Natomiast cmętarzystko obejmuje fora, które umarły śmiercią naturalną (i być może powrócą)... Raczej nie ma sensu przywracania C!F...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » czw 03.07.2003 16:04

Vampdey pisze:Avuś, forum C!F zostało (jak myślę) usunięte, ponieważ z jakiś tam przyczym host Katedry się skończył. Natomiast cmętarzystko obejmuje fora, które umarły śmiercią naturalną (i być może powrócą)... Raczej nie ma sensu przywracania C!F...

Vampuś !!
Jeżeli masz racje to poprosze RaFa o wytłumaczenie mi jak to zrobił ,że forum znikło a posty zostały w licznikach... ?? No ??

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » czw 03.07.2003 16:10

Eeeh, Avuś, postów ci nie ubyło choć powinno a ty sie jeszcze czepiasz :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pt 04.07.2003 8:00

a ja mam pytanie nieco nawiązujące:
ile for hostowanych było, ale wypadło?
może będzie jakaś lista - w sumie mnie to interesuje, nie będę ukrywał
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » ndz 06.07.2003 16:36

Nawiązując do posta Algiego, wypadło jak dotąd bodajże jedno (C!F właśnie). Zagrożone wypadnięciem są dwa kolejne.
Co do forum C!F zostało ono do dyspozycji adminów i nie będzie przywrócone. Cmentarzysko obejmuje tylko fora KF, a nie hostowane.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » ndz 06.07.2003 17:16

czy będzie jakaś informacja jakie to fora?
podejżewam, że chodzi o df3...
eeech, jeśli to właśnie to forum, to nawet rozumiem, ale szkoda, w sumie dzięki temu się tu znalazłem (że na forum katedry ;-) )
pozdrawiam
ps. więc jak, jest szansa na jakieś zestawienie ywpadających? chwilowo jest jedno, ale jak się zrobi tego więcej...oby nie :-(
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » ndz 06.07.2003 19:05

Dla zainteresowanych, fora te to Wieża Aldura i Children of Bodom. DF3 najpewniej zostanie zawieszone kiedy wystartuje DF4.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » ndz 06.07.2003 19:37

wielkie dzięki RaF;
ponawiam pytanie: będzie gdzieś informacja na temat wszystkich for hostowanych, które 'spadły'? najlepszym miejscem byłaby chyba administracja - krótkie posty, że spadło to i to, albo jeden, ale modyfikowany poprzez dodawanie nowych do listy
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » ndz 06.07.2003 23:24

No coś takiego rzeczywiście mogłoby być, nie widzę przeciwwskazań. W ogóle ostatnio miałem mało czasu na zajmowanie się forum, a chciałem zrobić na nim małe porządki. Prawdopodobnie wtedy stosowny topic w Administracji się pojawi.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » ndz 06.07.2003 23:31

wielkie dzięki raz jeszcze;
miło wiedzieć, że ktoś się tak troskliwie forum opiekuje...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pn 07.07.2003 0:37

Algi? Taie tylko głupie małe pytanko... A po co Ci to wiedzieć?! :D Nie miało to w żadnym razie zabrzmieć agresywnie, tylko z cholernym zdziwieniem :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 07.07.2003 10:56

standardowym wytłumaczeniem jest, że 'lubię wiedzieć', czyli, że jestem ciekawski
;-)
poza tym dochodzi jeszcze prywata: założyłem, że spadnie forum, dzięki któremu się znalazłem tutaj, czyli DF3...
dodatkowo jeszcze chciałbym wiedzieć ile i jakich for 'przewinęło się' przez katedrę i mieć miejsce, gdzie mogę to sprawdzić
pozdrawiam
ps. nie zabrzmiało agresywnie, nie ma sprawy...:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » czw 09.10.2003 17:20

Pytanka drobne:
1. Kiedy (i czy w ogóle) Tullaris i Vampdey dostaną rangę 'Pretorianin'? Choć może oświadczyli oficjalnie, że takowych nie chcą, a ja nic na ten temat nie wiem ;).
2. Wróce do pytania z czerwca, a mienowicie: kiedy (i czy w ogóle ;)) pojawią się obiecane mody? Ja rozumiem, że Arkona i w ogóle, ale to już 4 miesiące czeka.
Alganothorn pisze:lubek, prezentujesz optymizm - wydaje Ci się, że tych kilka tygodni wystarczy? ja się ucieszę, jeśli to będzie po tych wakacjach...

Taaaaaak...


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Sorden » czw 09.10.2003 18:11

Ja tez mam pytanie... Kiedy bedzie obiecany mod o ktorym pisalem na forum moderatorskim... ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » czw 09.10.2003 19:49

Lubek, dostaje kto chce. Lechu także nie ma Pretorianina, wyjaśnione jest to w topicu Rangi ;)

A ja mam pytanie, które w topicu o lepszym podziale zostało olane :P.
Co z lepszym podziałem? :?:

-bitewniaki/gry figurkowe/gry bitewne
1.Bitewniaki Games Workshop
2.Warzone
3.Chronopia
-Rpg
1. warhammer
2. Zew Cthulhu
3. D&d
4. Świat mroku
5. Arkona
6. Okiem wewnętrznym
7. Pod katedrą
8.ew PBM ale to wogóle powinno sie wywalić
-inne dyskusje
to co obecnie plus karcianki - ow - pod katedrą

Czy nie uważacie, że to zmiejszyło by bałagan, któym są obecnie 'systemy'? Czy nie bylo by lepiej? :P
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron