Przeciw

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Przeciw

Postautor: Klarkash-ton » pn 24.02.2003 18:54

Jestem przeciw tylu hostom. To jest forum tematyczne a nie o wszystkim i o niczym. Za niedlugo pojawi sie tu dzial poswiecony filipince, homoseksualizmie i radiu maryja... no bez przesady. Rozumiem ze Wiedzmin nalezy do Klasu elvis czy jak im tam leci, ale dlaczego maja byc takie hosty, nie majace nic z Katedra wspolnego?

Jestem przeciw chamstwu czlonkow klanu vesele czy jak im tam. Skoro jest to rodzina to niech sobie zalozy swoje wlasne forum gdzie nie bedzie nikogo irytowac swoja prostota.

Jestem przeciw glupim sygnatura. Na to wyglada ze kazdy czlonek klanu wspomnianego juz szybciej ma idiotyczny baner na pol ekranu (mam 17 cali wiec calkiem duzy monitor). Po co to? Tylko spowalnia i powoduje, ze forum jest bardziej nieczytelne. Gdyby siedzieli u siebie nie ma problemu, ale oni sie panosza jak kura po grzedzie.

kto za, kto przeciw ?

ANTI ELVES FRONT
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Thrill » pn 24.02.2003 19:26

Zgadzam się w pełnej rozciągłości z Klarkash-ton[-em/-ym/-om], chociaż nie widzę, nie pojmuję, ba nawet przechodzi to moje pojęcie jeśli chodzi o zlikwidowanie nieistniejącego jeszcze forum Rodziny Radia Maryja [swoją drogą skoro Klarkash-ton wiedział już o takowych planach, gdzieś musiały nastąpić przecieki, niedobrze...]

Do tej pory, a jestem tu dość długo nie uświadczyłem jakiegoś chamstwa czy irytowania ze strony klany vesele, ale skoro Klark jak sam piszesz jest to rodzina, to widzę tu wspólną cechę z RRM, które zaistnieje bez czy z Twoja zgoda... no tak... a taka cecha to już wiele Klark :>

Usadowię się gdzieś.. o tutaj może.. i poprzyglądam się...

Heil Eris! And the Holy 23!
Ha! Pisałem tego posta pól godziny i tak nikt mnie nie wyprzedził ... ;}
Awatar użytkownika
Thrill
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 29.10.2002 0:36

Postautor: Avathar » pn 24.02.2003 22:16

Ja w 100% zgadzam sie z Klarkiem! Nic dodać,nic ująć !!
ANTI ELVES FRONT
Ostatnio zmieniony wt 25.02.2003 14:54 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » wt 25.02.2003 9:08

Ja tesh niby żadnego zamstwa nie doświadczyłem, ale... Forum Children of Bodom oraz Wieży Aldura sensu niema. Może i sens by sie znalazł, gdyby były tam jakiekolwiek posty, a to są ziejące pustką grobowce...
Co jest nieużywane powinno zostać zamknięte. A co do reszty to zgadzam sie z poprzednikami... Niektórymi, poprzednikami, bo trudno sie zgodzic z argumentem poprzednika.... Zresztą sza...
BYŁO MINEŁO
Ostatnio zmieniony czw 27.02.2003 17:39 przez Vampdey, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sorden » wt 25.02.2003 10:32

ANTI ELVES FRONT
,mysle ze krotko i na temat :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: rabbi » wt 25.02.2003 15:14

Czy te fora jakoś ograniczają całe forum, czy to jakoś fizycznie przeszkadza? Bo jak nie, to chyba nie ma powodu tego usuwać. Na phpBB znam się cieniutko :P No mogli by tylko zmienić te bannery.
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Arkon » wt 25.02.2003 16:19

Drodzy użytkownicy : Jeśli pojawiają się jakieś problemy z innymi userami to dajcie znać adminom na PM (czy to dotyczy obraźliwego tematu/posta czy innych przeszkadzających wszystkim rzeczy) Ja osobiście nie zostałem urażony czy obrażony przez KE i prawdę mówiąc nie widziałem złego zachowania z ich strony. Co do podpisów to wystarczyło powiedzieć by to zmienili i natychmiast obrazki zostały usunięte. Odrobina dobrej woli panowie...
Awatar użytkownika
Arkon
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 233
Rejestracja: sob 05.10.2002 8:08

Postautor: Thrill » wt 25.02.2003 16:46

Cicho panie Admin, ;>

Już zdążył powstać Anti Elves Front, przynajmniej coś się dzieje :P


Admin Arkon pisze:Ja osobiście nie zostałem urażony czy obrażony przez KE


Aaaha! Jeszcze nie! :> Ale kto wie co te czarty z 666'em na czele zamierzają. Zresztą znam tego łysego mutanta dość długo, i nie postawiłbym funta kłaków, na to, jakoby jego i jego bandy intencje były czyste... ;F
Dobra wola? Hrehr.. nie wiem jak akurat dobra wola mogłaby się przysłużyć mym planom tutaj. Panuje nuda. 23.
Ostatnio zmieniony wt 25.02.2003 16:50 przez Thrill, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Thrill
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 29.10.2002 0:36

Postautor: Arkon » wt 25.02.2003 16:49

Tak, w celach rozrywkowych Elvs'owska opozycja jest bardzo ciekawa zabawa :)
Do roboty!
Awatar użytkownika
Arkon
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 233
Rejestracja: sob 05.10.2002 8:08

Postautor: Robak » wt 25.02.2003 20:08

hmmmmm

co ja tu widze?!?!? nie wiem na jakiej zasadzie masz czelnosc nas oceniac i przyrownywac do radio maryja ?!?!? Klarkash-ton - ku wyjasnieniu - wiedzmin poprosil o przysluge, aby zostalo nam udzielone kawalek miejsca na tym forum, moderatorstwo wzielo sie z jednego powodu - nie chcemy zbednie zawalac miejsca dlatego poprosilismy aby kazdy z nas mial moda - tylko po to aby sprzatac u Nas. Jezeli jestes w stanie oceniac kogos nie czytajac nawet jego postow, to jestes dla mnie totalnym burakiem - nic nie wartym i pustym zerem, Tyle na Twoj temat. Reszte, ta z poza czlonkowstwa anty - ktore wzielo sie pewnie z powodu strasznego zakompleksienia niektorych czlonkow tego forum pozdrawiam ;)
Obrazek
Robak
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » wt 25.02.2003 21:57

Kiedyś na diablowym Battle.Necie była taka akcja Anty Nowy Klan. Powody były takie same - za dużo nowych przybywało. Koniec końców bardziej ośmieszył jej inicjatorów niż przyniósł jakikolwiek skutek. Ogólnie żałosny.
Ja ze swojej strony nie mam zamiaru likwidować żadnego hostowanego forum, chyba że jego założyciele będą lecieli sobie w kulki lub w ogóle olewali sprawę. Z drugiej strony mogę zapowiedzieć, że będzie uważny dobór ewentualnych kolejnych hostów. A tych na razie raczej nie powinno przybywać.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » wt 25.02.2003 23:50

Tak sobie siedze i myśle...że mam tych Elves gdzieś...ale nie w sensie że nimi gardze tylko że są mi obojętni...i tym krótkim postem informuje , że dopóki żaden człownek klanu Elves mnie wkurzy dopóty nie przejmuje sie nimi.Tym samym wycofuje sie z AEF'u Dziekuje za uwagę.
Ostatnio zmieniony czw 27.02.2003 15:20 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Klarkash-ton » śr 26.02.2003 8:39

Robak co chcesz od radia Maryja? Pozatym nie porownuje Was do tej instytucji, przeczytaj dokladnie co napisalem. Eh, kolejna osoba nie rozumiejaca czytanego tekstu... gdzie ja wspominalem cos o moderatorach?
Co ma zakompleksienie do tego wszystkiego? teraz naprawde mnie rozbawiles :mrgreen: Widze, ze to Ty masz straszne kompleksy. Nie mam co do Ciebie pytan... sam mnie oceniasz, a piszesz zeby tego nie robic...
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Shizm » śr 26.02.2003 9:02

Ja tam nie mam nic przeciwko tym hostom, ani oni do mnie sie czepiaja ani mi w czyms przeszkadzaja.

Ot sa i juz, a zdaza sie ze ktos cos i na innych tematach pisze i wszystko gites. To jest tylko i wylacznie sprawa adminow, komu udostepnia miejsce.

Tyle od mojej osoby; pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Robak » śr 26.02.2003 9:56

hyh, Klarkash-ton

poprostu nie chce mi sie z Toba gadac

EOT
Obrazek
Robak
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » czw 27.02.2003 14:36

PANOWIE PANOWIE PANOWIE!

To co tu dzisiaj przeczytalem - troche z opoznieniem bo mialem wiele pracy... zasmucilo mnie tak bardzo ze gdyby nie postawa RAF`a to bym stwierdzil ze to forum to tylko banda zazdrosnych chamow uwazajacych sie za bogow, a w rzeczywistosci glupich niedojrzalych gnojow.

Klarkash - nie naleze do ludzi zawistnych etc. Jak mogle... JAK MOZESZ OBRAZAC MOICH PRZYJACIOL I JAK MOZESZ OBRAZAC NAS JAKO CIUT INNA SPOLECZNOSC ?????????????? . Przepraszam bardzo ale choc w moich oczach na tym forum nie raz robilez z siebie "dresa z wladza" to teraz juz kompletnie Cie ignoruje.

Thrill - Nie bede komentowal - ale wiedz ze koniec z nasza "przyjaznia" czy nazywaj sobie to jak chcesz bo jakiekolwiek przylaczanie sie do akcji ktora obraza mnie i moich bardzo dobrych znajomych uwazam za karygodne - w moich oczach straciles wszystko!

Sorden i inni - malo was znalem ale dzieki Bogu ze sie wiecej na wasz temat dowiedzialem tak szybko.

Nikt nie mial nic przeciwko forum klanu starcrafta, oraz nawet druzyny zuzlowej... ale macie cos przeciwko AoT ? Paranoja....

Przepraszam ze irytowalem was swoja prostota i chamstwem - jak najszybciej postaramy sie znalezc nowe forum.

Dziekuje za wyrobienie mi zdania na wasz temat prostaki...

Powiem tyle :lol: :lol: :lol: jestescie ZALOSNI!
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Avathar » czw 27.02.2003 15:00

Prostak Team: Klarkash, Avathar,Vampday,Sorden - ktos jeszcze dolacza


No super..to ja Wiedźmin wiem że mojego drugiogo posta nie czytałeś...cóż każdy sam wyrabia swoją opinię a ja przyznałem sie do błędu z mojej strony i widze teraz takie coś...
Każdy kto uważa że jestem:
-tchórzem , który sie wycofał z AEF bo zobaczył że mają duże poparcie nie przeczytają :

"Tylko krowa nie zmienia poglądów"
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Sorden » czw 27.02.2003 15:51

Hmm... Wiecie przeciw czemu jestem przeciwny ?... co mnie akurat irytuje ?....

1.Wiec tak... chodzi mi o moderatorstwo... ale nie pod wzgledem kolorkow !!!
Kiedys zostalo stworzone forum moderatorzy do ktorego mielismy tylko my dostep... spoko.... mielismy tam omawiac zmiany... teraz ten dzial nie ma sensu, bo nagle maja dostep do tego dzialu ludzie ktorzy nie sa zbyt dlugo na forum...

2. Chodzilo mi o sygnatury... Ciesze sie ze zostaly usuniete, jednak wqrwiala mnie olewka niektorych osob na nasze prozby....

3. Co do wypowiedzi Wiedzmina... SAM JESTES PROSTAK... Pomysl... dzlaczego klan budzi nasza niechec... Bycmoze chodzi o posty niektorych klanowiczow ??!!

Hmm... Koniec ! :D
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 16:13

Tak sobie od jakiegoś czasu obserwuję wasze poczynania w tym topicu, ale ponieważ miałem większe zmartwienia na głowie, to i nie mieszałem się do spraw tu poruszanych. I nadal nie będę sie opowiadał po żadnej ze stron. Po pierwsze nigdy nie spotkałem się z rzadnym chamstwem, prostactwem czy innym takim ze strony Elves. Nierozumiem na jakiej podstawie tak się buntujecie przeciwko ich obecności. Sygnaturki? Nich sobie je mają na swoim forum, na ogólnym po prostu wyłącza sie podpis i już. Jeśli nikt z Klanu nie wiedział o tym to wystarczyło wyjasnić że mogą sobie mieć ale niech nie używają ich na ogólnym forum. Innych zarzutów nie mam co do Elves. A ty Klark mógłbyś podać przykłady tego "chamstwa" które tak bardzo cię uraziło, bo ja jakoś się nie mogłem doszukać niczego takiego.

Druga sprawa - niech sobie ci Elves będą - piszą u siebie - jest więcej postów na forum, przyciaga to nowych userów. A poza tym o ile dobrze widze to ostatnio troche postów u nich ubyło. Więc problemu tu nie ma. Piszą u nas - też dobrze, wolicie dalej dyskutować z tymi samymi osobami aż do znudzenia? A tak się zawsze coś dzieje - fakt, taka kłótnia i wasze Fronty to też jakaś atrakcja, ale nie tędy droga. Poza tym Elves bardziej pasują tutaj niż Czopki czy Gwardia. Ale ci jakoś byli do tej pory i nikomu to nie przeszkadzało.

Czy Eleves mają dostęp do forum moderatorów? Chomski jak to jest? Bo mi się wydaje że oni nie są dodani do naszej grupy i nie mogą się tam dostać. Oprócz Wiedzmina

Dlatego klasycznie jak zwykle apeluję o zachowanie spokoju. Chcecie się kłócić? Pomyślcie co wam to da - wiecej postów, więcej atrakcji na forum? To się kłóćcie, ja sobie z chęcią popatrze. Ale na moje poparcie nie liczcie. Jest mi obojętne czy Elves tu są czy nie - a nawet dobrze że są - forum w sumie powinno się rozwijac. Tylko że nie rozwijać przez kłótnie :!:
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Trance » czw 27.02.2003 16:18

ziew jestescie zalosni :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony czw 27.02.2003 16:23 przez Trance, łącznie zmieniany 1 raz
pfffff
Awatar użytkownika
Trance
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 14.02.2003 14:56
Lokalizacja: 100lica

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 16:20

Trance -> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Klark - Sorry, zwracam honor. Nie musisz podawać mi przykładów chamstwa u Elves. Sami się zgłosili :D :D

Co Elves na powyższy post?
EDIT - > Co teraz bawimy się w edytowanie postów? Za późno Trance. ciesz się ze nie nikt oprócz mnie nie widział twoich mądrości.
Ostatnio zmieniony czw 27.02.2003 16:24 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » czw 27.02.2003 16:24

Tadaaaa!
Nie wyzwałem nikogo, może moje zachowanie było nie odpowiednie! Przyznaje, bez zastanowienia w poście dodałem text AEF...
a wiece co ja wam powiem w dupe sobie wsadzcie te zawszone forum ktore zajebiscie wolno dziala i znikaja na nim posty btw z takimi chamami i frajerami jak co poniektorzuy sie jeszcze nie spodkalem ssijcie paly i do wora jak cos to zapraszam do wawy obgadac temat
5171073 moj nr gg ktos chety zapraszam ustawimy sie i pogadamy bo z frajerami inaczej sie nie da

Ale taka argumentacja jak wyżej zobowiązuje mnie do tego jednak:
BYŁO MINEŁO
Powyższy text nalezy to tego osobnika z elvesów, napisał taki post, potem zedytował.
BYŁO MINEŁO
Ostatnio zmieniony czw 27.02.2003 17:38 przez Vampdey, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 16:25

HA! Dzięki Vampdey, zrobiłeś to co ja zapomniałem zrobić, dałeś cytata.
Poczekamy, zobaczymy... robi się ciekawie.
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » czw 27.02.2003 16:30

hmm... i to nas nazywaja prostakami.... heh...
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » czw 27.02.2003 16:35

Uprzejmnie proszę o nie usuwaniu tego topicu! Ja ze swojej strony jak narazie nie mam nic do dodania, ale ciekawi mnie odpowiedz paru osób... Wiedźmin, mówisz o obrażaniu Twoich przyjaciół, zwróć uwagę, że ja nikogo nie obrazilem i nie miałem takiego zamiaru w swoich wypowiedziach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: '//iedzmin » czw 27.02.2003 17:34

Wiesz co LECHU - prosze spojz na siebie - nie poznaje Cie....
Zauwaz ze ja tez jestem w tym klanie - anigdy nikogo nie wyzywalem od "frajerow chujow etc." bo nie jest to zgodne z moja kultura osobista. Ale dziekuje wam ze mnie zgory zakatalogowaliscie do szufladki CHAM.
W sumie mnie ponioslo nazywajac was prostakami - niektorzy z was poprostu nie potrafi myslec trzewo - a szuka tylko problemu do klutni.

TRANCE - uspokuj sie i nie niszcz naszej reputacji - pogadamy zaraz na GG!!

Przepraszam was za jego zachowanie - i mam ogromna prosbe - skasujcie to ANTI ELVES FRONT - albo zaczniecie szanowac choc niektorych z nas albo mozecie mi powiedziec abym sie wynosil z forum. Nie zostane tutaj jesli macie mnie szufladkowac.

czekam na odpowiedz wszystkich z was. Bez problemu moge wrocic do Fantasy Forum i tam na nowo zaczac pisac. Wiec przykrosci mi wielkiej nie zrobicie... bedzie mi tylko troche glupio ze ludzie dla ktorych nioegdys przesiadywalem na tych forach - czekalem na ich odpowiedzi traktuja mnie jak traktuja.
Jestem czlowiekiem uczciwym, honorowym i szczyce sie tym ze nikt przezemnie nigdy nie plakal wiec zycze sobie wiecej szacunku z waszej strony - ludzi ktorzy chociaz troszke mnie poznali.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 17:52

Wiedzminie, wybacz mi jeśli poczułeś się w jakikolwiek sposób urażony tym że zaliczyłem cię do Klanu Elves. Nie uważałem Ciebie i nie uważam za chama. Problem jest w tym że o ile wcześniej dziwiła mnie postawa Klarka wobec Elves (w sumie nic złego nie zrobiliście) to teraz post Trance'a mnie zaskoczył. Należysz do tego klanu, niby jesteście jak rodzina - zgodnie z opisem, więc ponosisz odpowiedzialność za to co robią członkowie Klanu. Przestałeś się udzielać na ogólnej cześci forum, zamknąłeś się z jakimiś nieznanymi userami w oddzielnym forum więc chyba muszę traktować Cię tak jak ich. Czy następnym razem mam pisać Klan Elves OPRÓCZ Wiedzmina? Poza tym wczesniej nie zauważyłem żadnego chamstwa z waszej strony i dlatego pytałem Klarka o przykład. Cóż, przykład dostałem kilka minut później i to nie od AEF ale od któregoś z was. Ciekawe... No i nigdzie nie nazwałem Cię chamem, a "szufladkowanie" wynika z tego że przecierz należysz do tego Klanu.

I zależy mi na tym żebyś tutaj został. Fakt, nie widzę wielu twoich nowych postów od dawna, ani nie rozumiem twojej rezygancji z udzielania się poza forum Klanu, ale byłeś i jesteś dla mnie czlowiekiem uczciwym, honorowym i przepraszam jeśli Cię w jakikolwiek sposób uraziłem.
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 17:58

Aha, chciałem dodać ze ostatnio sam siebie nie poznaję. A moje zachowanie wynika z prostej przyczyny - właśnie się dowiedziałem że moja kariera na architekturze się skończyła i od jutra nie jestem studentem.... Póki nie dojdę do siebie to będe czasem pisał od rzeczy.
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » czw 27.02.2003 18:03

Hmm...
Sorden i inni - malo was znalem ale dzieki Bogu ze sie wiecej na wasz temat dowiedzialem tak szybko.

Hmm...
No nie wiem...
Nie bede dazyl szacunkiem kogos kto nie ma szacunku do mnie...
Koniec...

p.s. ANTI ELVES FRONT - skasowany
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » czw 27.02.2003 18:04

Chcialem dodac ze klan ELVES - to moi przyjaciele (i przyjaciolki) i oprocz nadpobudliwego Tranca naprawde ludzie sa OK.

Dalej CHCEm (bo to dla mnie zaczszyt) byc czlonkiem klanu ELVES - ale zanaczam ze mowienie o calym klanie jako o chmach to jest z waszej strony dziecinada.
Znacie Agatke - moja dobra koleznke ktora nie raz mi juz pomogla? WIecie ze ja tez wyzywacie od chamow i burakow ? Bo ona nalezy z nami do klanu (gdzies dala posta w offtopicowni :) ).
Znacie Finwego ? Czlowieka bardzo rozwaznego interesujacego sie Tolkienem i powiem wam ze zna tolkienowska tworczosc bardzo dobrze... i moglbym tak wymieniac i wymieniac - Matesa ktorego znam od kilku lat, Xaosa ktorego niedawno poznalem i jest swietnym blyskotliwym gosciem, Dreamfana z ktorym codzieeni rozmawiam i jestesmy kumplami, JTMuadipa ktory wlasnie konczy studia i na forum napisal moze ze 3 posty, Robaczka - czlowiek madry, rozwazny (btw specjalista od FX w Discovery), Outiego - ktory jest cichy spokojny i choc nie znam go za dobrze wiem ze do chamow nie nalezy. A ze Trance jest nadpobudliwy... hmm kasujcie jego posty ktore godza w wasz honor i po sprawie.

Ja znam tych ludzi i WY WY niby madrzy ludzie, gracze RPG piszecie ze jestesmy CHAMAMI bo klan elves to CHAMY i PROSTAKI. I poco im forum na katedrze ?
Wiecie najpierw sie smialem z was.. z klarka sie smialismy razem z kumplem u mnie w domu - bo kolega ma za duze kompleksy chyba...
ale teraz jest mi przykro. Jak powiedzial Xaos:
"przeczytanie tego tematu zniszczylo moja wiare w to, ze RPGowcy sa spolecznoscia ludzi inteligentych, kulturalnych i o szerokich horyzontach"
Wiecie - bawi mnie Klark i pare osob ktore mu chca sie przypodobac - PROWADZCIE SOBIE TA SMIESZNA KAMPANIE - ANTI ELVES KLAN - ale wiedzcie ze kazdy kto bedzie mial w sygnaturce taki napis budzi we mnie litosc. Bo nic nie wiecie o ludziach ktorzy sa moimi przyjaciolmi.

Pozdrawiam: Jeden z CHAMOW!

Jak wam to nie da nic do myslenia - to :lol: [/i]
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » czw 27.02.2003 18:07

Eh, głupio wyszło... Jeszcze raz przyznaję: nierozważnie za pierwszym razem przystąpilem do AEF. Potem jednak zdenerwowałem się postawą TRANCE'a, który pokazał w pełnej okazałości co potrafi, za pierwszym swoim postem na niezamknietej części forum...
Eh, było minęło. Jeszcze raz sorry, przykro mi Wiedźminie, że uważasz mnie za "prostaka"... Na twoją prośbę usunałem wpisy AEF... Przykro mi, że taki był finał. Każdy miał swoje za i przeciwy...
Co do Twojego opuszczenia forum, dobrze wiesz, że nikomu na tym nie zależy...
Mam nadzieje, że wszystko pójdzie w zapomnienie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 18:15

Wiesz Wiedzminie, może właśnie problem w tym że my Klanu Elves nie znamy (a przynajmniej ja). Pojawiacie się nagle (oprócz Ciebie), dostajecie zamknięte forum, jakąs tajemniczą grupę... Może dlatego Klark i inni tak zareagowali? A gdybyście się przedstawili? Powiedzieli kim jesteście, JACY jesteście? Z wymienionych przez Ciebie osób znam tylko Ciebie i Xaosa z którym zamieniłem kilka zdań odnośnie Karczmy. I wszystko. Z resztą osób nie miałem doczynienia a jedyne co widziałem ze strony Klanu to chamski post Trance'a i niezbyt sensowne zachowanie Agaty (po co testować siga w Offtopikach, skoro macie od tego zamkniete forum i mozecie usuwać sowje posty ze o forum testowym nie wspomne).
Pomyśl, może zachowanie AEF wynika z tego że nie znają większości z was, a jak znają to z tych "chamskich" rzeczy. Przedstawilibyście się jak ludzie to i może mieliby oni o was lepsze zdanie. Z pewnością jak mówisz są porządnymi ludzmi... tylko co z tego jak my wasz klan znamy z takiej strony?
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » czw 27.02.2003 18:19

Wiem że to dziwnie zabrzmi ale MY JESTEŚMY śmieszni.
O co mi chodzi. Taki Ja i tacy Wy kłócimy (no może to za ostre słowo) się przez grupkę osób niewychowanych.
Wiedźmin <--- Nie mówię tu o Twoich przyjaciołach. W każdej drużynie są czarne owce. Wiem że z Elves Xaos to naprawdę wporządku człowiek! Jednakże są wśród Was ludzie niewychowani i WY musicie sobie z tym radzić. Daliście tym ludziom zbyt duże "luzy" i teraz szaleją (np. cytat podany przez Vampdey'a). Radźcie sobie sami , kiedy spotkam sie z chamstwem to podam to do jakiegoś Admina...Piszcie co chcecie ale ja już się w tym topicu nie wypowiem. Swoję powiedziałem.

P.S. Xaos'a sznuje , ale kto kogo teraz zaszufladkował ??
Ostatnio zmieniony czw 27.02.2003 18:41 przez Avathar, łącznie zmieniany 3 razy
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: OutsiDER » czw 27.02.2003 18:24

hmm, powstrzymam sie od niechtorych komentarzy bo sa bardzo nie na mijescu, aczkolwiek cos napisze,

Forum klanu Elves (nie Levis !) jest to forum jak widac klanowe ( albo i nie huh ), i jest zwiazane z gra " Tactical Ops - Assault on Trerro". Jak moze niektorzy wiedza lub nie CS (Counter Strike) jest gra bardzo podobna. Kurcze no niewiem czeku Wasze jest tak zle nastawienie do Nas, kurcze my nie ingeryjemy w wasze sprawy nikomy niezatruwamy zycia itp. Ale jak chcecia poproscie Admina to wam moze udostemi, bo u nas naprawde niema nic ciekawego poza kilkoma istotnymi tematami zwiazanymi z naszym klanem Elves i gra w Aot-a. ...
You`ll Never Walk Alone
Awatar użytkownika
OutsiDER
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:55
Lokalizacja: w-wa

Postautor: Agata » czw 27.02.2003 19:05

Drodzy państwo.
1. Dziękuję jestem "chamem".
2. Dziękuję za usunięcie topica "tessst" w którym pan X , objechał mnie za siga (ab alio exspectes, alteri quod feceris) czyżby wystarczyło napisać "pani A, przepraszam, ale dużo osób na tym forum ma modemy, możecie nie korzystać z sigów?" ale nie, dowiedziałam się o sobie paru ciekawych rzeczy za co dziękuję panu X.
3. Wasze podpisy -Antyefowe- są dziwnym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi.Już widzę jak pan X szaleje, rwie sobie włosy z głowy i ręce mu się trzęsą gdy odpisuje na te wszystkie posty.
4. A co do reszty z grupy ochotniczo przyjmującej antyfanów klanu elves hmm... ..... :roll: bez komentarza? gratuluję ... własnego zdania.
Last night i asked my angel to watch over you..but he came back soon...I asked "Why?" He smiled and said : "An angel doesn't watch over another angel..."
Awatar użytkownika
Agata
Lady
Lady
 
Posty: 6
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:45

Następna

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości