Przeciw

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Postautor: Agata » czw 27.02.2003 19:14

Lechu pisze: <ciach!>i niezbyt sensowne zachowanie Agaty (po co testować siga w Offtopikach, skoro macie od tego zamkniete forum i mozecie usuwać sowje posty ze o forum testowym nie wspomne).
:shock:
Drogi Lechu,problem w tym, że forum pod tytułem "off topic" służy pierwotnie do "spamowania i testowania" na wielu innych forach, co by nie zaśmiecać for tematycznych.Chciałabym podkreślić , że "wyzywanie" mojego zachowania jako "bezsensownego" można porównac z wyzywaniem nowicjuszy w grze.To na tyle.
Last night i asked my angel to watch over you..but he came back soon...I asked "Why?" He smiled and said : "An angel doesn't watch over another angel..."
Awatar użytkownika
Agata
Lady
Lady
 
Posty: 6
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:45

Postautor: Finwe » czw 27.02.2003 19:19

Zaskoczony jestem bardzo Waszym stanowiskiem Panstwo mili w stosunku do naszego klanu.
Jezeli draznily Was podpisy sadze ze wystarczylo napisac ze tak wlasnie jest a nie obrazac kogos wyzwiskami.
Do tego jeszcze taka postawa anty elves. Zachowanie conajmniej na pozniomie 10 roku zycia.
Zostaly wyskasowane podpisy to sadze ze sprawa rozwiazana. Zdaje sie ze nikt z nas nie obrazal Was wyzywajac lub w jakis inny nie godny sposob. Mamy nasza fore zamknieta i tak jak my tak nam prosze nie mieszac w garach. Zyjmy sobie zgodnie i nie przeszkadzajmy sobie wzajemnie.
Elves Híni mornië,Nilmë an oio.
Awatar użytkownika
Finwe
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:46
Lokalizacja: Wafka

Postautor: Klarkash-ton » czw 27.02.2003 19:26

Ludzie... zastanowcie sie co wy robicie jezeli jeden "zakompleksiony frajer" swoja wcale nie tak bardzo jak by sie moglo wydawac kontrowersyjna wypowiedzia niszczy lad i porzadek i sieje zamet... Polowa z Was zmieniala opinie co 5 minut i co chwila edytuje posty...
Istnieje cos takiego jak zdrowy rozsadek i poczucie humoru... moje jest chyba jednak zbyt dziwaczne...

Co do klanu Elves to zdenerwowaly mnie Wasze sygnatury, a gdy Wam o tym wspomnialem to Wasza opryskliwosc byla przerazajaca. Moje lzy toczyly sie po policzkach niczym lawina w gorach. Niestety nie ma juz tego tematu gdzie rozgrywaly sie moje pierwsze boje z tymze klanem. :)
Pozatym dla mnie jest irytujacy fakt hostow nie zwiazanych z fantastyka... a ze akurat bylem w tym momencie ciety na ELVES to sie nie doczepilem forum Children of Bodom tylko Waszego klanu.

Nie pisz Wiedzmin w liczbie mnogiej, bo wszystko co zle to Klarki :) Biore wine na siebie. Reszta poszla za mna bo rzucilem na nich klatwe i omotalem swoja diabelska moca...

Pozdrawiam,
Zakompleksiony Pan x zwany takze Lysym dresem z wladza [ktory wyrwal sobie wszystkie wlosy z glowy, bo nie ma wiekszych problemow niz opinia kilku ludzi ktorzy go nawet nie znaja i ktorych on tez nie zna]

Dziekuje za uwage :] Nie bede Wam wiecej glowy zawracal, teraz wszystkie moje posty napisane na forum bede poprawne politycznie... 8)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Agata » czw 27.02.2003 19:28

srututu, a Twój sig?

p.s.logiczne skoro wyrwałeś sobie wszystkie włosy - jesteś łysy, a wszyscy łysi to dresi (szit, dresi dresy, dresowie?)
8)
Last night i asked my angel to watch over you..but he came back soon...I asked "Why?" He smiled and said : "An angel doesn't watch over another angel..."
Awatar użytkownika
Agata
Lady
Lady
 
Posty: 6
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:45

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 19:31

Nie bezsensowne tylko niezbyt sensowne. Mała różnica :)
Zdziwiło mnie tylko że jakaś osoba z nieznanego mi kompletnie Klanu nagle zjawia się w innym forum i od razu robi zmieszanie, bo wystarczyło chwilę przyjrzeć sie całemu forum żeby zobaczyć gdzie jest miejsce do testowania takich rzeczy. To że offtopiki słuzą to tego na innych forach, nie znaczy że tak jest tutaj. Ale dość o tej dawnej sprawie. Było minęło.

Co innego sprawa obecna. Chciałem zauważyć że ludzi na forum poznaje się po tym co piszą. Dlatego jak zawsze apeluję:

Rozumiem że uraziła was reakcja niektórych ludzi na tym forum. Macie do tego prawo. Wina jednak leży po obu stronach i zamiast nawzajem się licytować jakimi to chamami jesteśmy, udowdonijmy że nimi NIE jesteśmy. Zacznijmy pisać coś sensownego, mamy do tego całe forum. Nikt wam dordzy Elves nie broni pisać w innych działach. Skąd dziwne podejście że siedzicie w zamkniętym forum i "nie integorwanie i zatruwanie nam życia". Tu nie oto chodzi. Zacznijcie pisać na innych forach, dajcie się poznać z lepszej strony. Naprawdę nic was nie interesuje z topików na tym forum, wolicie siedzieć w swoim zamkniętym Klanie? Odizolowywanie się jak widać prowadzi do nietolerancji. A potem wychodzą takie sprawy jak ta..

Przeprosić mi się kulturalnie wszyscy i zacząc pisać porządne posty. Bo niedługo Pomysły i Pytania przerosną Offtopikownie :)
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » czw 27.02.2003 19:32

Finwe pisze:Zaskoczony jestem bardzo Waszym stanowiskiem Panstwo mili w stosunku do naszego klanu.
Jezeli draznily Was podpisy sadze ze wystarczylo napisac ze tak wlasnie jest a nie obrazac kogos wyzwiskami.
Do tego jeszcze taka postawa anty elves. Zachowanie conajmniej na pozniomie 10 roku zycia.
Zostaly wyskasowane podpisy to sadze ze sprawa rozwiazana. Zdaje sie ze nikt z nas nie obrazal Was wyzywajac lub w jakis inny nie godny sposob. Mamy nasza fore zamknieta i tak jak my tak nam prosze nie mieszac w garach. Zyjmy sobie zgodnie i nie przeszkadzajmy sobie wzajemnie.


Ja napisalem tylko, ze Wasze postepowanie bylo chamskie i prostackie. Juz sie nie bede tlumaczyl dlaczego tak napisalem itd. bo winny sie nie czuje. Powiem tylko, ze nie bylo to na tyle obrazliwe aby wyzywac Nas, jak to zrobil jeden z Waszych czlonkow w tak drastyczny sposob najgorszymi epitetami...
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Agata » czw 27.02.2003 19:46

Klarkash-ton pisze:<ciach!>jak to zrobil jeden z Waszych czlonkow <ciach!>

:shock: ja nie jestem członkiem! nie mam członka !! :shock: :D:D:D:D
Last night i asked my angel to watch over you..but he came back soon...I asked "Why?" He smiled and said : "An angel doesn't watch over another angel..."
Awatar użytkownika
Agata
Lady
Lady
 
Posty: 6
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:45

Postautor: Klarkash-ton » czw 27.02.2003 19:48

Jako, ze ja to rozpoczalem jako pierwszy przeprosze...

przepraszam Was za to, co Wy na to? =]
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » czw 27.02.2003 19:49

Być czy mieć.... odwieczny problem ludzkości :)

Klark - pisz następnym razem members lub user albo no nie wiem, bo potem nieporozumienia wychodzą :)
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Agata » czw 27.02.2003 19:55

nie ma szans, nie jestem członkiem :lol:
Last night i asked my angel to watch over you..but he came back soon...I asked "Why?" He smiled and said : "An angel doesn't watch over another angel..."
Awatar użytkownika
Agata
Lady
Lady
 
Posty: 6
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:45

Postautor: Avathar » czw 27.02.2003 20:18

Ja chciałbym przeprosić wszystkich których w jakiś sposób uraziłem!!

P.S. I przepraszam za złamanie obietnicy że się nie wypowiem :) Ale cóż! PEOPLE !!! FORGIVE ONE ANOTHER !!
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: '//iedzmin » czw 27.02.2003 20:46

No to kochani..., jestem zaszczycony ze Klark napisal przeprosiny... ha.. ja osobiscie przepraszam za nazwanie was prostakami - ale racja lezala po naszej stronie :).
Dzieki - uwazam sytuacje za "niebyla" jestesmy cool chodz szkoda ze moi przyjaciele musieli sluchac takich wyzwisk... ja sie przyzwyczajam :/
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: RaF » czw 27.02.2003 22:59

O maj Gad... Ale żeście tych postów nastukali dzisiaj :shocked!: . Lecz wreszcie widzę, że do czegoś tu dochodzi. I jestem niezmiernie z tego rad. Zrobiła się tu istna telenowela, bym powiedział :mrgreen:. Grunt, że dobrze się kończy.
Ustalmy może jeszcze jedną rzecz, żeby uniknąć w przyszłości ewentualnych podobnych scen. Otóż wszelkie zażalenia na czyjeś zachowanie zgłaszać bezpośrednio do mnie lub Chomskiego, i załatwi się sprawę prywatnie.

Teraz tak troszkę inaczej, bo nie tak dawno się o rzeczy uczyłem :P. Padliście ofiarą tzw. samospełniającego się proroctwa, które polega mniej więcej na tym, iż ktoś ma jakieś określone oczekiwania dotyczące innych osób, co wpływa na ich względem nich postępowanie, co z kolei powoduje, że zachowują się one w sposób zgodny z wyjściowymi oczekiwaniami tego kogoś. Wydaje mi się, że przynajmniej po części zjawisko takie tutaj zaszło. Definicja zaczerpnięta z książki :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Robak » czw 27.02.2003 23:06

Huh, narobilo sie tu.

Lechu - szanuje Cie za to co napisales

Trance - typowe zachowanie 17to latka, ale jak masz ochote napisac cos w podobnym stylu to napisz to na forum "bravo girls" lub pochodnym szmatlawcu, tutaj takie zachowanie jest poprostu karygodne - osmieszyles sam siebie a przy tym i nas jako klan, nie przypuszczalem, ze stac Cie na cos takiego, tymbardziej, ze od poczatku istnienia klanu zalozeniem bylo - kultura przede wszystkim, yhhhhh, az nie chce mi sie o tym pisac :/
Obrazek
Robak
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 14.02.2003 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shakal » śr 05.03.2003 13:44

Re: Robak

Jakby Ci to powiedziec... Ja osiemnastke koncze w tym roku. I jakos mi sie kurcze wydaje, ze generalizowanie takze moze prowadzic do konfliktow, a tego chyba nie chcemy?

Co do klanu Elves... Heh nie mam nic do Was, ale hostowania for nie zwiazanych z fantasy czy sci-fi nie popieram osobiscie.

Co do prostakow i chamow... Powiem tylko, ze jako zupelnie neutralny obserwator uwazam, ze cala ta dyskusja byla zabawna :>. Przynajmniej sie troszke posmialem po nudnym i zmudnym dniu w szkole. To od poczatku do konca do niczego nie prowadzilo :P.

Pozdrawiam

Jakub 'Shakal' Klich
No blood No glody
All pain and Fury
A demonstration
Of domination!!
Shakal
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 63
Rejestracja: sob 05.10.2002 15:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: Thrill » czw 06.03.2003 8:35

Zarówno ochotnicze oddziały AEF, które powstały tak szybko jak, się rozwiązały i KE, a także Admini wzięli wszystko nazbyt poważnie, powiedziałbym nawet, że narcyztycznie jeśli chodzi jednego z nich..

Nie, skąd Sz. prowadziło, przynajmniej dla mnie Klark miał się ochotę nieco zabawić i ja również. Kehh...

oficjalnie
żegnam.
Awatar użytkownika
Thrill
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 29.10.2002 0:36

Postautor: Klarkash-ton » pt 07.03.2003 16:02

Wszystko bylo na serio podobnie jak moj nowy projekt - Stowarzyszenie Różowego Fallusa, o ktorym szerzej byc moze pozniej... :mrgreen:

p.s. pozdrowka Thrill i Shakal
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Shizm » czw 13.03.2003 11:04

Ja teraz zaczynam czyc o co chodzilo Klarkiemy z tym hostowaniem. Jka sie tak lepiej zastanowilem to stwierdziem, ze juz przegiecie jest, bo wkoncy zajzalem na dolne partie naszego forum, a tam CoB-forum. Jedno pytanie do Adminow: "Czy bedzie METALLICA-forum i IRON MAIDEN-forum, bo ja te zespoly bardzo lubie i wiele osob je zna i slyszalo jeszcze wiecej i mogloby cos tam pisac i forum nie byloby umarle jak CoB?"

Klark-->aj 'm łit Ju, przegiecie
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: RaF » czw 13.03.2003 13:50

co do CoB forum to jest tak jak z kazdym innym - moderator zobowiazuje sie je rozwinac, a jezeli przez umowiony okres czasu to mu sie nie uda, wtedy forum jest kasowane. proste.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » czw 13.03.2003 16:31

Hmm...
Trzeba na to spojrzeć inaczej, Lechu miał rację, więcej hostów, wiecej użytkowników. Dzięki Dyplomacji Fantasy na reszcie forum mamy takich zasłużonych userów jak Alganothorn, Alvarez, Azirafal, Lord Turkey, Detoks. Forum nie wyglądało by tak jak wygląda, gdyby nie trafili tu tacy użytkownicy jak oni! Bądź co bądź, Xaos także przyłączył się do nas dzięki forum Elves...
Co do CoB, Wieży Aldura, nie chcę się narażać nikomu, szczególnie moderatorom, ale wypadałoby poprostu usunąć te fora...
Forum tej drużyny żużlowej też zbyt tu nie pasuje, lecz jeśli tylko dobrze dysponuje i ma userów niech będzie.

PS. Czy Wiedźmin się odezwie jeszcze do nas? Często na forum bywasz, i jedyne miejsce gdzie piszesz to forum klanu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lord Turkey » czw 13.03.2003 23:00

Dziękuję Ci za umieszczenie mnie wśród takich sław jak Alganothorn czy Detoks, o innych nie zapominając oczywiście!!

I masz racje forum Dyplomacji Fantasy to jest to, a gra jest naprawdę pasjonująca!! Gorąco zachęcam!!

Dzięki za określenie- bez tych ludzi forum nie byłoby takie samo, to naprawdę miłe
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » wt 18.03.2003 11:40

Vampdey pisze:PS. Czy Wiedźmin się odezwie jeszcze do nas? Często na forum bywasz, i jedyne miejsce gdzie piszesz to forum klanu.


Witam - mysle ze sie odezwe :)... po glebszym zastanowieniu postanowilem sie nie obrazac :P. hehehe
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Klarkash-ton » wt 18.03.2003 13:47

Wiedzmin_666 pisze:Witam - mysle ze sie odezwe :)... po glebszym zastanowieniu postanowilem sie nie obrazac :P. hehehe


milo :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Detoks » wt 18.03.2003 20:39

ten temat ma nazwe przeciw :D
wiec ja wyraze przeciwko czemu jeste
wlasnie przeciwko temu ze wiedzmin przestal sie udzielac i co tu duzo gadc niezle sie wkurzylem ze wiedzmin nie przestal sie udzielac na forum tylko przestal sie udzielac na forach otwartych, :D
sledze te forum odkad jeste zarejestrowany(kiedys po prostu zaczolem sie udzielac) i takie postacie jak wiedzmin,shakal, thrill,shizm,klarkash i inni to dla mnie prekursozy, odkrywcy i wogole :D
dlatego skonczcie sie klocic (swoja droga wiekszosc osob chyba traktowala ten temat humorystycznie, przynajmniej ja do tego tak podeszlem kiedy zaczolem go czytac)
(ten post nie jest calkiem serio ale jak ktos poczuje sie urazony to go skasuje :wink: )
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Klarkash-ton » wt 18.03.2003 23:16

Detoks pisze:takie postacie jak wiedzmin,shakal, thrill,shizm,klarkash i inni to dla mnie prekursozy, odkrywcy i wogole :D
dlatego skonczcie sie klocic (swoja droga wiekszosc osob chyba traktowala ten temat humorystycznie, przynajmniej ja do tego tak podeszlem kiedy zaczolem go czytac)
(ten post nie jest calkiem serio ale jak ktos poczuje sie urazony to go skasuje :wink: )


Czuje sie zaszczycony panie kolego :D

Niestety problem w tym, ze wiekszosc osob potraktowala temat ze zbyt malym przymruzeniem oka, zwlaszcza Wiedzmin. Naszczescie wszystko sie wyjasnilo :)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: RaF » czw 20.03.2003 22:03

Proponowalbym aby na przyszlosc dac sobie na wstrzymanie z takimi "przymruzeniami", ktore z latwoscia moga kogos urazic badz wrecz obrazic.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » czw 20.03.2003 22:04

Detoks pisze:takie postacie jak wiedzmin,shakal, thrill,shizm,klarkash i inni to dla mnie prekursozy, odkrywcy i wogole :D


Buu.... A mnie tu nie ma ???? !!!!
Why ???
:P
:(
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » czw 20.03.2003 22:22

Detoks, lepiej na forum muzycznym się już nie pojawiaj. :twisted: :twisted: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Detoks » pt 21.03.2003 1:11

i fakt to przymróżenie bylo moze niezbyt wlasciwe

wielki sory sorden ale jakos nie mialem sily sprawdzac wszystkich osob ktore braly udzialy w tych dyskusjach
przepraszam rowniez innych ktorych nie napisalem
a vampdey wiedzialem ze wsadzam tym 'utworem'(moze fakt przegiolem)
kij w mrowisku tylko dlaczego nie odpowiedziales w muzyce?
a piwo dalej obowiazuje
:squarewink: oszywiscie!!!! :squarewink: :
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Vampdey » pt 21.03.2003 14:06

Detoks, nie przegiołes niczym. A mój post też był żartobliwy, a chodziło w nim o to że Sorden jest moderatorem forum muza :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: '//iedzmin » ndz 23.03.2003 1:49

Detoks

strasznie mi milo i czuje sie zaszczycony taka wypowiedzia.
Tak poza tym to moje posty przewaznie maja byc humorystyczne lecz wpadam w skrajnosc. Jestem impulsywny i czasem przesadzam ale jak widac jeszcze bana na forum nie mam :).

Raf - oto toto takie przymruzenie oka moze mnie (na przyklad) wnerwic bardzo baaardzo mocno.

ALL
No przeciez sie udzielam. Nawrt na forum gier zalozylem 2 nowe tematy - ale chyba nici ze ktos odpowie :D. Kurcze moze bym tak jakas strone z grami wysoko odwiedzana dorwal i poprosil o reklame forum o grach ? hmm ?
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Shizm » pn 24.03.2003 13:23

Wiedzmin, niepotrzebnie zamykacie na forum gier stare topici, ktore ktos odgrzebal, bo to jednak deprymuje nowych. Wchodzi sobie, chce napisac cos o D2 no i pisze, ale zanim na nowo rozkreci sie tam gadka to jest zamykana.

Moze to zle myslenie, ale nie powinno sie tak robic i tyle.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: '//iedzmin » pn 24.03.2003 15:19

Shizm pisze:Wiedzmin, niepotrzebnie zamykacie na forum gier stare topici, ktore ktos odgrzebal, bo to jednak deprymuje nowych. Wchodzi sobie, chce napisac cos o D2 no i pisze, ale zanim na nowo rozkreci sie tam gadka to jest zamykana.

Moze to zle myslenie, ale nie powinno sie tak robic i tyle.

Pozdrawiam!!!


Rozumiem - uwazam ze to zle myslenie.
Dlaczego ? jednym z powodow zamykania tematow przeze mnie jest wyczerpana dyskusja, ktora juz zaczyna ewaluowac i wplatane sa liczne dywagacje i dygresje. I nastaje moment ze dyskusja ma tyle wspolnego z tematem co gruszka ze sliwka.
Kolejny powod jest taki ze jak ktos chce cos sobie napisac o Diablo 2 - to niech idzie na Offtopici i tam statsuje - a jak chce napisac cos konkretnego to bez problemu moze zalozyc nowy temat i rozpoczac nowa interesujaca dyskusje!
Tematy pozostaja zamkniete.
Pozdrawiam rowniez.

btw: czy to nie sprawa na forum moderatorow ? Chyba ze chodzi Ci o upublicznianie takich dyskusji. - Jesli chcesz mozege zamiescic regulu kozystania z forum, no i zasady - takie aby forum bylo miejscem przejrzystym, wygodnym i swobodnym-w dobrym tego slowa znaczeniu. A nie zlepkiem masy postow w temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Shizm » pn 24.03.2003 16:13

Oczywiscie, ze chodzi mi o pokazanie tego problemu publicznie, bo raczej to nowych dotyczy userow i oni powinni stwierdzic jak wola. Nie kazdy z nich bedzie zakaldal nowy topic, jak poprzedni o podobnej tematyce (lub wrecz takiej samej) zostal zamkniety, nie uwazasz?

O wyczerpanie dyskusji nie mozna mowic, gdyz nigdy nie wiadomo, co wniesie do niej nowa osoba, moze podrzucic jakis motyw, ktory na nowo rozkreci gadke w temacie.

Jezeli juz na prawde nikt nic nie bedzie mial do powiedzenia, to topic spadnie na sam dol i wszystko, nie tzreba go zamykac.

To ze ktos kiedys powtorzy jakies stwierdzenie juz zamieszczone w danym temacie nie spowoduje zametu w przejzystosci i spujnosci dysksji, poniewaz nie zawsze bedzie tak, ze temat ma 2 strony i wszystkie wypowiedzi beda pamietane.

Co do statsowania:
Ja statsuje w kazdym temacie, bo statsy to wzrost licznika z liczba postow. A z reszta hymn by Lechu wszystko wyjasnia :mrgreen:

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: '//iedzmin » pn 24.03.2003 19:29

Nie przekonales mnie, dalej uwazam ze moje argumenty sa sluszniejsze - sorki.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości