Moze przejsc na Invision Power Board v1.1?

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Postautor: Chomski » wt 18.02.2003 17:01

Moda z Expami nie będzie, chyba że kiedyś będzie oceniał jakość postów, a nie ich ilość.

Z rangami specjalnymi, to bardzo ciekawy pomysł, tylko od razu zastrzegam, że będą one przyznawany tylko tym, którzy dla forum się czymś zasłużyli. Paru osób się już takiego statusu dorobiło. Jaki byście widzieli rangi specjalne i kto wg. Was powinien je dostawać?

Nie przypominam sobie, żeby któs napisał kiedyś, że nie będzie na forum modów...

Temat przeniesienia zostaje z mojej strony zamknięty. Powody są następujące:
1) pomysł jest nie na miejscu, a sposób jego prezentacji sprawia, że muszę wciąż wykonywać rzuty na opanowanie.
2) phpBB zostało wybrane również z przyczyn technicznych, o których nie będę się rozpisywał - związane to jest z działaniem całej strony.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Lechu » wt 18.02.2003 17:19

Juz o rangach było, ale nic z tego nie wyszło :)
A własną rangę powinien miec ktos kto zrobi cos na rzecz katedry albo forum, ewentualnie ktoś kto przekroczy pewną magiczną liczbę postów, np 1000 czy 5000...
Ja jednak chciałem wiedzieć czy jest możliwość taka: w profilu można samemu wybrac rangę spośród zdefiniowanych wczesniej przez Adminów. Może bardziej była by to profesja a nie ranga, bo oznaczała by nie ilość postów, ale np ulubioną postać czy oddawała charakter uzytkownika. Np ktos mógłby wybrać sobie Maga, bo utożsamia się z taką postacią, albo Złodzieja, albo Barda.... liste profesji do wyboru ustalilibysmy wspólnie.
Taki tylko luźny pomysł.
_____________________________________
Obrazek Aktualnie słucham: Need for Speed III The Album - Hydrus 606
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chomski » wt 18.02.2003 17:29

Standardowo nie ma możliwości wyboru 'rangi', bo konfiguruje się je globalnie dla wszystkich. Mam jednak pewien pomysł, więc proszę o cierpliwość.

No dobra. Nie będę już gadał, tylko poszperam trochę tu i tam ;)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Thrill » wt 18.02.2003 17:30

Fuu ... ! :E Co Ty powiedziałeś Chomski! :>

Mod oceniający jakość? :/ Fuj. Niby na jakich kryteriach miałoby się odbywać takie ocenianie? Ten pan głosi poglądy skrajnie liberale,więc dostanie mniej exp... fuu...?

[moderatorze Lechu jeśli powiesz, że ja zasługuję na rangę specjalną to ja powiem, że Ty tez zasługujesz ;>]


Edited also. Lechu także zasługuje [:>] ...
Ostatnio zmieniony wt 18.02.2003 20:30 przez Thrill, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Thrill
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 29.10.2002 0:36

Postautor: Lechu » wt 18.02.2003 17:31

No to do roboty Panie Chomski, zobaczymy co z tego wyniknie. A ja chyba dam se spokój z Pomysłami i Pytaniami na jakiś miesiąc :) Ide spamować gdzie indziej, już mi się tu znudziło :P

EDIT - Zasługujecie Towarzyszu Thrill 8)

_____________________________________
Obrazek Aktualnie słucham: .hack//SIGN OST.1 - The World
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Shizm » śr 19.02.2003 10:57

Pomysl ze zmiana rangi (profesji) jest ok i rowniez czekam na efekty pracowitosci i pomyslowosci Chomskiego.

Ze tak jeszcze dorzuce cos od siebie o tych bardziej statsiarskich bajerach i mniej. Jakos mi sie nie wydaje aby to mialo az taki wplyw na sens postow, moze byloby ich wiecej. Tu chyba kazdy mial byc swoim cencorem i ma jakis tam sposob pisania i zawsze tak bedzie pisal.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lechu » śr 19.02.2003 11:06

Jakos mi sie nie wydaje aby to mialo az taki wplyw na sens postow, moze byloby ich wiecej.


I właśnie w tym problem że było by ich więcej. Wiem z doświadczenia jak to jest pisać na forum z lewelami i experience. Siedzisz i patrzysz: o zstało mi 10% do nastepnego lewelu. Piszesz gdzieś jakiegoś posta i patrzysz, ze ci podskoczyło EXP o 3% no to sobie liczysz, zostało ci 7%, po 3% za posta, czyli jeszcze 3 posty i bede miał lewel up. I człowiek od razu rzuca się na byle jaki topic albo sieje spam żeby te głupie 3 posty zdobyć, bo zaraz bedzie miał 10 lewel i będzie boss. Nie dziękuję ja tak nie chcę.
_____________________________________
Obrazek Aktualnie słucham: Xenogears Original Soundtrack - Fuse
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Shizm » czw 20.02.2003 15:27

Ja tam uwazam ze jak ktos chce sobie podbic statsa to nie obchodzi go czy to bedzie wyrazony lewelem czy liczba pod avatharem to i tak bedzie pisal bzdu jak my sie zechce.

To nie jest rozwiazanie ze mniej bajerow to mniej statsowana., bo to od nas zalezy.
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Poprzednia

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości