nowy dział - ''Bractwa rycerskie"

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

nowy dział - ''Bractwa rycerskie"

Postautor: Troll_u » pn 14.06.2004 14:17

co powiecie zeby na forum wprowadzić nowy dział o nazwie "Bractwa rycerskie" albo "Rycerstwo". myślę ze to dobry pomysł, a wielu jest takich co by się wymienli doświadczeniami. Osobiście mógłbym nawet modreratorem zostać :wink:
http://all.hk.pl - Forum dla ludzi z duszą...

Hold your ground, hold your ground. Sons of Gondor, of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that will take the heart of me, a day may come, when the courage of men fails...
Troll_u
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 27.03.2004 21:02
Lokalizacja: http://all.hk.pl

Postautor: Alganothorn » pn 14.06.2004 15:06

proponuję na dzień dobry założyć taki topic w Offtopach, albo kilka tematycznych - jak się rozkręci, to będziesz miał argument za wyodrębnieniem subforum i topiki się tam przeneisie bez problemu
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » pn 14.06.2004 15:48

O ile nie bractwa, można to bardziej rozwinąć dla większego zainteresowania, szeroko pojęta 'historia'?
Ale niezbyt się bym udzielał, mówie tylko ogólnie :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 14.06.2004 15:57

im bardziej ogólna ta historia, tym więcej piszących...
;-)
pytanie tylko, czy admini widzą miejsce czegoś takiego na katedrze przynajmniej oficjalnie będącej przybytkiem fantasy
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » pn 14.06.2004 16:09

Pytanie co na oficjalnie będącym Fantasowym forum robi 'philosophia' i a 70% procent topiców filmowych tak ma sie do fantastyki jak... owa historia :D.
A średniowieczne klimaty to chyba dość powiązane :).

No i zależne od ilości popierających.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Shizm » pn 14.06.2004 22:17

Ja jak najbardziej jestem za, bo mam znajomych bawiących się w Wikingów i Słowian, tak że jakieś pojęcie mam, a i jak robotę dorwe na wakacje to zamieżam się sam pobawić.

Pozdrawiam!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

-

Postautor: Cyrograf » pt 18.05.2007 13:12

Jestem jak najbardziej za. Osobiście sama zamierzam za dwa lata wstąpić do bractwa opolskiego. Sądzę, że byłaby to dobra, powiedzmy, reklama. Wiele osób przesiaduje w domach, dobrze sie uczy i ma duzo wolnego czasu, bractwo, moim zdaniem, do świetny sposób zajęcia tego wolnego czasu.

Możnaby sie wymieniać informacjami lub prosić członków bractw o rady.
Ja już mam kilka pytań...
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: RaF » pt 18.05.2007 15:27

Zainteresowania wielkiego bractwami rycerskimi na forum od czasu założenia tego tematu nie było, więc tworzenie oddzielnego subforum mijałoby się z celem. Proponowałbym, jeśli już, założyć odpowiedni temat (tematy) na forum 'Historia' - choć najlepiej, jakby się moderator owego w tej sprawie wypowiedział ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron