Zmiany

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Zmiany

Postautor: Vampdey » ndz 21.03.2004 21:08

Jej, co się dzieje....
Połapać się w tym nie da..
Myślę, że forum strasznie sie rozrosło, jest zbyt zatłoczone i długie...
Może by to jakoś streścić, np... jak to jest na forum poltergeistu, jest forum WODu, a w nim podział na trzy kolejne (http://www.rpg.net.pl, zobaczcie jak w praktyce to wygląda)...

Co wogóle się stało, że admini są tak chętni nagle to rozbudowy?
IMO przydało by sie ogólne centrum konwentowe :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » ndz 21.03.2004 21:47

hehehe co się Vamp dziwisz, wczoraj tęgie głowy się spotkały osobiście i teraz rezultaty oglądasz :D

Mnie cieszy, jak widzę że forum rośnie, więc nie mam nic przeciwko takim wybrykom :)

A co do długości, to fakt, trochę scrollować trzeba.... ale myślę że dobry układ forum dopiero wyjdzie "w praniu" tak jak ostanio było.

EDIT:

PS Vamp, możesz zawsze zrobić sobie linka nie do głównej strony, ale do
http://katedra.mud.pl/forum/index.php?c=6
I potem tylko się przełączać. Krótko i wyraźnie :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jander » ndz 21.03.2004 22:49

Ja nie mam problemu z połapaniem się w forum. Wszystko jest czarne i przejrzyste :) Nie czuję żeby forum było zatłoczone, dopóki nie nazlatują się tu boruty (jak to Klark pisał 2 lata temu) wszystko jest ok.
Ja się bardzo cieszę z rozbudowy, będzie jeszcze więcej tematów do gadania :)
btw:właśnie czytam sobie o co chodzi od początku. Jaja jak berety :D
RaF:"o, cie w morde!!!! JUZ MASZ BANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "
btw2:jest godzina 22:48, jutro mają być oddane artykuły do gazety która zostanie wydana w piątek (cenzura szkolna...) ja nawet nie zacząłem pisać...Ciekawe czy coś zmajstruję w ciągu "końcówki" :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Chomski » ndz 21.03.2004 23:04

Jest dokładnie tak, jak powiedział Lechu - wyjdzie w praniu :)
Vampdey, zauważ, ten pozorny rozrost wcale takiego bałaganu nie wprowadza. Można albo zrobić jedno forum o bitewniakach i mieć w nim bałagan, albo wszystko ładnie uporządkować. Takie są powody wprowadzanych zmian, a czy te zmiany zyskają akceptacje i staną się popularne wystarczająco by miały rację bytu, okaże się w ciągu najbliższych tygodni.

[na forum poltera wejsc nie mogę, lecz to jest u nich chyba normalne, że ciągle nie działają :P ]
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron