Neuroshima !! itp.

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Neuroshima !! itp.

Postautor: -WasyL- » ndz 21.03.2004 17:11

Zalwazylem ze na forum nie ma dzialow poswieconych RpG takim jak np. Neuroshima ,Shadowrun ,CP2020 a moim zdaniem zasluguja one na swoje wlasne fora czy topiki ale mam inny pomysl...
a mianowicie ,mozna zrobic jedno wspolne subforum dla tych RpG zatytulowac tak zeby bylo wiadomo(to juz od was zalezy) i to bedzie wlasnie forum dla fanow SF i wszystkich zaliczanych do tego swiatow czy systemow...
Jeszcze jedno ,mozna by bylo dac mozliwosc wysylania avatarow z wlasnego kompa ale zeby to nie zrobilo wam wielkiego smietnika na serverze mozna to rozwiazac w ten sposob : jezeli ktos chce miac ladniejszego avatara z netu to niech zostanie jak jest ale jezeli ktos chce z wlasnego kompa wyslac to max powiedzmy 20kb i rozmiar 70x90 (lub 80x80 czy cos w tym stylu) w ten sposub czesc osob bedzie miala avatary tak jak jest czyli z neta a jak ktos chce od siebie to mniejszy (czyli nie bedziecie mieli takiego smietnika) :D

ObrazekgreetengsObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » ndz 21.03.2004 17:33

1.Istnieje forum dla rpg które nie mają własnego subforum-Okiem Wewnętrznym. Tam można dyskutować o każdym rpgu, Neuroshimie, Shadowrunie etc. Dlatego też nie widzę powodu, by tworzyć nowe subforum.
2.W sumie można by, ale ja tego ani trochę nie potrzebuję. Mój awatar ściągnąłem z wolno działającej strony, dałem kumplowi i on go udostępnia w necie na darmowym koncie. Jak tylko ktoś chce swój własny awatar mieć na forum, to są osoby które mogą go udostępnić np. Vampdey.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Sorden » ndz 21.03.2004 17:34

ja tez ci moge hostowac avarta :D jak cos to zagadaj na gg !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: -WasyL- » ndz 21.03.2004 20:52

"Okiem wewnetrznym" jest wielkim workiem do ktorego wrzucono wiele tematow i spelnia swoja role pierwszorzednie ale mimo to twierdze ze takie RpG jak Shadowrun czy Neuroshima zaslugoja chociaz na swoje osobne forum tematyczne (tak jak eRpGi z WoD...) skoro sa osobne subfora dla Call of cthulu(poklon dla dobrego systemu) D&D (poklon dla genialnych swiatow lecz nic poza tym) ktory oczywiscie zaslugoje na osobne forum lecz moim zdaniem nie ze wzgledu na mechanike d20(to jest moje prywatne zdanie) i WFRP (komentarze sa zbedne 8) ) wydaje mi sie ze powinno byc forum swiatow i systemow SF. Wydaje mi sie ze do forum Okiem wew. mozna wrzucic mniej znane tytuly i systemy autorskie i tez nie dla tego ze nie zaslugoja na osobne subforum ale dlatego ze wychodzi ich starsznie duzo i nie sa przewaznie na tyle znane i popularne zeby trzeba bylo im tworzyc oddzielne pokoje...
Btw. sorr za wszystkie bledy gramatyczne i niejasnosc tlumaczenia ale spieszy mi sie a nie chce zeby mi mysl uciekla :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chomski » ndz 21.03.2004 20:55

Nowe fora są jak najbardziej mile widziane, o ile będzie odpowiednie nimi zainteresowanie (stara i sprawdzona zasada naszego forum). Jeśli Twój wniosek spotka się (a jak dotąd tak się nie stało) z entuzjazmem forumowiczów, to oczywiście zostanie uwzględniony i nowe fora się pojawią.

Proponuje abyś narazie zapoznał się z naszymi nowymi propozycjami i być może przypadną Ci do gustu.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: -WasyL- » ndz 21.03.2004 21:07

Jezeli chodzi o "Imprezy i turnieje" to na pewno przypadnie :)
...innym musze sie blizej przyjzec :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » ndz 28.03.2004 12:53

Ja jestem jak najbardziej za stworzeniem, co prawda osobiściście ciupie tylko w NS ale podejrzewam że entuzjastów innych futurystycznych systemów można znaleźć na pęczki.

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Chomski » śr 31.03.2004 20:54

A co powiecie na jeden wspólny temat dla systemów futurystycznych i później będzie można ocenić, który cieszy się największym zainteresowaniem?
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Shizm » śr 31.03.2004 21:10

No w sumie Chomski slusznie prawicie. CP napewno jest lubiany, a i pare innych tez znajdzie odzew, tylko nine wiem czy az tak wielki, aby uzyskac swoje oddzielne miejce. Co by nie mowic, to i tak fantasy erpegie cieszy sie wieksza popularnoscia.

Pozdrawiam!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Chomski » śr 31.03.2004 21:24

Dlatego to forumowicze podejmą głos! :D
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Gvynbleid » śr 31.03.2004 21:38

Chomski pisze:A co powiecie na jeden wspólny temat dla systemów futurystycznych i później będzie można ocenić, który cieszy się największym zainteresowaniem?


Dokładnie o to chodzi - "Systemy futurystyczne", wszystko na jeden dział i tak jakiegoś multum topiców nie będzie jak np. na WFRP ale entuzjaści się znqjdą i myślę żę takie subforum będzie się w miarę dynamicznie rozwijało.

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Hifidelic » czw 01.04.2004 17:17

Krotko, bo i nie ma o czym deliberowac - ja rowniez jestem za.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: -WasyL- » pn 05.04.2004 14:55

Wlasnie o cos takiego mi chodzilo (jezeli to nie wynikalo jasno z moich wypocin to sorr za to...)
A tak wogole to dzieki za wsparcie tego pomyslu... :D
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: dorf » śr 07.04.2004 19:36

moim zdaniem powinny powstac, choc raczej wole systemy fantasy,
aha ja bym chcial zobaczyc dział GS
ee
dorf
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 21.11.2003 16:01
Lokalizacja: połaniec (Heimburg)

Postautor: Alganothorn » śr 07.04.2004 19:56

krótko i węzłowato: jestem za
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: mnc » śr 07.04.2004 20:25

Też z chęcią zaglądałbym na futurystyke :)
Awatar użytkownika
mnc
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: wt 06.04.2004 17:40

Postautor: RaF » pt 09.04.2004 1:14

Ok, trzeba coś przedsięwziąc, bo znając życie ten temat będzie tu leżał odłogiem i co jakiś czas ktoś zajrzy, żeby powiedzieć "jestem za", a forum nadal będzie czekało na powołanie do życia. Jak się nieco rozwidni, to je stworzę, a że teraz spać mi się chce, to poczekam do rana (tj. jak się obudzę, czyli gdzieś tak koło południa :mrgreen:). Skontaktuję z Wasylem szczegóły. Na razie forum będzie jedno wspólne dla tzw. 'systemów futurystycznych', potem będzie można ew. ocenić, czy jakiś spośród nich zasługuje na odrębne potraktowanie.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 09.04.2004 7:59

wydaje mi się, że spokojnie wszystkie razem mogą żyć pod jednym subforumowym dachem
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości