Po co zmiany ??

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Po co zmiany ??

Postautor: Gamrad » pt 13.02.2004 21:37

Witam wszystkich zainteresowanych.

Na poczatku chcialbym wyrazic watpliwosci co do zdrowia psychicznego DZISIEJSZYCH wlascicieli Katedry. Pamietam stare dobre czasy gdy Katedra zarzadzal ELthan i utrzymywal tu porzadek i wypchnol ten serwis do gory. Niestety teraz gdzies zniknol i wszystko wali sie na leb i na szyje. Jakies nowe wyglady zminy stron a po co wam to ? przecietny uzytkownik wchodzacy na katedre zapamietal juz ten adres i wyglad a takze dobre wspomnieina a teraz takie niemyslace ludziska jak wy chcecie to za przeproszeniem spieprzyc. Ale oczywiscie to moje zdanie kto ma inne zapraszam do konwersacji.[/b]
Gamrad
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 13.02.2004 21:17
Lokalizacja: Radom

Postautor: Vampdey » pt 13.02.2004 22:22

Heh, prowokator.
Przykro mi, że mój poziom inteligencji znacznie spadł, co także w moim otoczeniu, w Bełchatowie daje sie odczuć. Niestety jest to wynik stałego jarania jointów.
Poza tym... prowokator, mówilem? Nic sensownego tak naprawde wytknąć nie chciał, tylko zrobić bałagan z przyjemności bałaganu. Topic wywalić a frajera banem ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Gamrad » ndz 15.02.2004 19:41

Chlopaki sorki nie chcialem "sprowokowac" po prostu mnie dziwi ze na poczatku tak extra szlo a teraz jakby troche marniej i sie troszke wkurzylem ale juz mi przeszlo. Ale jak myslicie czy duze zmiany pomoga KF ? Czy moze raczej jakies swierze umysly z innym spojrzeniem na sprawe ??
Gamrad
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 13.02.2004 21:17
Lokalizacja: Radom

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 15.02.2004 20:00

Zapraszam do tematu na górze o nowej katedrze. Dowiesz się, że KF szuka ludków do zasilenia siły redaktorskiej. Forum się raczej nie zmieni, więc tu nie masz się czym przejmować.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: Po co zmiany ??

Postautor: Alganothorn » wt 17.02.2004 9:29

nie lubię postów polegających na pociętej wypowiedzi i odnoszeniu sie do niej co chwilę, dlatego nie przeklejam postu Gamrada, jednek poodnoszę się doń:
- co rozumiesz pod pojęciem 'DZISIEJSZYCH wlascicieli Katedry'? administrację? moderatorów? jest to dla mnie o tyle istotne, że do tej drugiej kategorii należę sam i chciałbym się w takim wypadku zapytać co wskazywałoby na moje zaburzenia umysłowe...
- 'przeciętny użytkownik'...kim on jest? od jakiego czasu zna serwis katedry? ja nie jestem tu za długo, ale nie widzę degrengolady o jakiej wspominasz - najwidoczniej jestem po pierwsze, za krótko, a co z tego wynika nie ejstem przeciętnym użytkownikiem; dobre wspomnienia? czyli jakie? to, że wiem jakie informacje mogę znaleźć w jakimś serwisie to po prostu informacja, a nie wspomnienie, wygląd graficzny mnie nie ruszał i nie rusza...
- 'spieprzenie wspomnień (dobrych; za przeproszeniem)' tego to już zupełnie nie rozumiem: wydawało mi się, że wspomnień nie można spieprzyć, bo już są i odnoszą się do przeszłości, której raczej się nie zmienia (chyba, że jest się historykiem, że nawiążę do Butlera)...
reasumując:
- do kogo kierujesz swoje słowa? konkretnie chciałbym wiedzieć
- czy jedynym zarzutem jest to, że aktualny image Ci się podoba, a nowy niewiadomo, więc po co eksperymentować?
- czy uważasz, że wszelkie niedogodności funkcjonowania serwisów wynikają jedynie z niefrasobliwości enigmatycznych włąścicieli katedry i gdyby to był Elthan nic takiego nie miałoby miejsca?
wyjaśnienie takich kwestii ułatwi mi ewentualną konwersację
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości