Nie prosze ale RZADAM! :P

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Nie prosze ale RZADAM! :P

Postautor: '//iedzmin » pt 12.12.2003 21:02

Osobny status dla klanu elves :D

Dziekuje :D

Jak sie zgodzicie to na priv z modem juz ustalimy jaki :)

BTW: Przypominam ze elves to duza czesc postow na tym forum :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Re: Nie prosze ale RZADAM! :P

Postautor: Avathar » pt 12.12.2003 21:41

'//iedzmin pisze:Osobny status dla klanu elves :D

Dziekuje :D

Jak sie zgodzicie to na priv z modem juz ustalimy jaki :)

BTW: Przypominam ze elves to duza czesc postow na tym forum :lol:

A ja wyrażam stanowczy sprzeciw !! :evil: :evil: :evil:
Z tego co pamiętam rangi zmieniane są tylko zasłużonym a wśród
Nie widze także powodu aby Elfy miały być lepsze od innych i otrzymały range za to ,że są elfami !! :evil: W takim razie nowe rangi dla all z Philo ! :evil: :evil:

Rangi zmieniane tylko zasłużonym !

Jestem PRZECIW specjalnej randze - która powinna być odznaczeniem - dla klanu elves!

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Azirafal » pt 12.12.2003 22:00

Również wygłaszam sprzeciw. Elfy może i stanowią sporą część post'ów tego Forum, ale bez żalu pozbyłbym się paruset z nich :twisted: Tak jak mówi Avi, rangi specjalne dla ludzi zasłużónych. Jeżeli zasłużyłeś się tylko tym, że jesteś w Elfach, to bardzo mi przykro, ale ni ma... Koniec dyskusji i kropka!
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ryan O'Connell » pt 12.12.2003 23:38

Podpisuję się pod protestem.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Sorden » pt 12.12.2003 23:45

Rowniez jestem przeciwny !
Elfy stanowia niby duza czesc tego forum, ale jakos nie sa zbytnio zauwazalni... No moze Otorek i Xaos (poza toba)...
Juz i tak wedlog mnie zrobilo sie zamieszanie ze statusami...
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Chaon » pt 12.12.2003 23:46

Ja też jestem przeciw, to nie jest dobry pomysł. Wystarczy że macie swoje zamknięte forum. Na reszcie forum katedry, albo Was nie ma, albo spamujecie :?
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: RaF » pt 12.12.2003 23:58

Dla ścisłości: nie chciałbym drugiego AEF, ten jeden to i tak o jeden za dużo. No :P Na przyszłość Wiedźminie kieruj takie rzeczy na priva. Co się tyczy problemu, to rang oddzielnych dla elvesów nie będzie. Nie umniejszam wcale waszej roli w generowaniu ruchu na forum :P, ale nie chcę, żeby porobiły się tu różne grupy i grupki i podgrupki i cholera jedna wie, co jeszcze, każda z własnymi rangami, forami, przywilejami, grafikami i takimi tam. Bo hostujemy jeszcze trochę innych klanów, one równie dobrze mogłyby zacząć domagać się tego typu rzeczy, do tego dołączyliby inni userzy, którzy, w pierwszym odruchu mogący czuć się jakoś pokrzywdzeni (zwłaszcza ci aktywni i zaangażowani w sprawy forumowe), zaczną bombardować żądaniami jeszcze większych przywilejów... Szkoda gadać. Nie, na tym forum albo wszyscy są równi, albo równiejsi. Ale jeżeli byliby równiejsi, to nie widzę dla niego przyszłości.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shizm » sob 13.12.2003 10:07

Ja chce range cham i prostak, do tego nikt nie bedzie mial sprzeciwu.
RaF, no we zrob to dla mnie :mrgreen:

Posty + 1 :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:03

oki.
Od dzisiaj nie postuje na publicznym forum - zajmuje sie moderacja Warhammer i gry komputerowe - bez zbednych komentarzy. wiec zegnam do kiedys.

Chosen
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » ndz 14.12.2003 16:17

Lol... Wiedźminie, co chcesz w ten sposób udowodnić? Bez zbędnych uraz panowie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sorden » ndz 14.12.2003 16:26

I znowu fochy :D
1. Powiem tak... twoja prozba zabrzmiala jak rozkaz... Wiem ze to byl zart, ale i tak mi sie to nie spodobalo...
2. Ty probujesz nas szantazowac ? Jesli tak, to na mnie to nie dziala ! Mam nadzieje ze na Adminow tez nie zadziala !
3. Caly czas nie rozumiem, czemu macie miec specjalne rangi... moim zdaniem i tak sie rzucacie strasznie w oczy ! (SYGNATURY)... Moze jeszcze zacznijcie pisac inna czcionka i na zielono... wtedy, to juz bedzie chyba ideal :evil:

Szkoda ze nie chcesz, sie udzielac na innych forach... jednak to jest twoj wybor... Plakac nie bede...
Pzdr! :x
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:29

Chcem udowodnic iz stracilem chec uczesniczenia na forum. Nikt nie musi plakac. Chaon napisal ze albo spamujemy albo nas nie ma - wiec po co wam spamer.
No i te wasze jabane protesty - zamista wyrazic swoja opinie.. to anty elf ,a teraz protest kolejny.. pomysly.. pffff - mam to w dupie i zegnam.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Avathar » ndz 14.12.2003 16:32

'//iedzmin pisze:Chcem udowodnic iz stracilem chec uczesniczenia na forum. Nikt nie musi plakac. Chaon napisal ze albo spamujemy albo nas nie ma - wiec po co wam spamer.
No i te wasze jabane protesty - zamista wyrazic swoja opinie.. to anty elf ,a teraz protest kolejny.. pomysly.. pffff - mam to w dupie i zegnam.


A teraz niech ktoś nowy wejdzie na forum i powie ,że nie mamy racji ... hmm ... :roll: :roll:
Anyone ?

Pozdrawiam :? :x
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:34

dziekuje za to ze zostalem okrzykniety spamerem. jestescie zajebisci - trzeba bylo szybciej powiedziec - nie wchodzil bym tu nawet.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » ndz 14.12.2003 16:40

Wiedźminek, na cholere bierzesz to tak poważnie do siebie i padają odrazu pożegnania?
Nie dostałeś rang, to decyzja admina. I mając to za złe wyżalasz sie na wszystko pokolei. Sorry ale to troche zachowanie rozwydrzonego dzieciaka. Nie jestem za osobnymi rangami dla elfów, ale nie wiem dla czego odrazu to przybrało taką formę.
I jeszcze jedno, czy ktos cie spamerem nazwal?
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:43

ja jestem czlonkiem klanu elves - ponad wszystkie przynaleznosci blizej traktuje tylko najblizsze wiezy rodzinne - a moze nawet na rowni. Piszac ONI (elves) piszecie elves-Chosen aka Wiedzmin.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:48

sprostowanie: nie obrazam sie ze nie dostalismy rang - bo to mial byc troche na pol zart - ale na wasze komentarze.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Sorden » ndz 14.12.2003 16:48

Przykro mi, "ze jestesmy"...
Zachowjesz, sie jakby caly swiat byl twoim wrogiem... To ze ktos nie podziela twojego zdania, to nie znaczy ze cie nie lubimy i takie tam... (mowie za siebie)
Juz nie wspomne o tym, ze masz to w dupie... ale to juz inna kwestia...
Widze ze masz uraz o wczesniejsza nagonke, ale nie zapominaj o tym, ze NAJPIERW JEST PRZYCZYNA A POTEM SKUTEK
Pzdr!

EDIT: Chyba za dlugo pisalem tego posta... :/
Ostatnio zmieniony ndz 14.12.2003 16:54 przez Sorden, łącznie zmieniany 2 razy
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:50

O wczesniejsza nagonke nie mam urazu ale to rana ktora rozdrapujecie piszac swoje uwagi, ktore imho powinny zostac rozwiazane wczesniej - wyszlo teraz - zawadzac nie bede.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Sorden » ndz 14.12.2003 16:53

W takim razie przykro mi, ze tak uwazasz...
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 16:59

wiecej przykrosci sprawiac nie bede
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » ndz 14.12.2003 17:37

Długiego posta pisać nie będę. I tak nikt teraz nie ustąpi. Powiem tyle:
Zajebiście kiedy najstarsza gwardia kończy swoją przygodę z forum w tak głupi sposób :? :? :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 14.12.2003 18:45

Vampdey pisze:Długiego posta pisać nie będę. I tak nikt teraz nie ustąpi. Powiem tyle:
Zajebiście kiedy najstarsza gwardia kończy swoją przygodę z forum w tak głupi sposób :? :? :?

Popieram

Pozdrawiam :? :?
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Azirafal » ndz 14.12.2003 20:01

Kurde! Ledwo mnie dzień nie ma na Forum i takie jajca!

Czołsen ==> weź mnie nie denerwuj i wracaj natychmiast! Dokładnie tak jak powiedział Sorden - elfy już się rzucają w oczy na Forum i nie ma co się obrażać za niedostanie rangi. Traktowałem to jako półżart, ale widzę, że mimo wszystko sporo to dla Ciebie znaczyło. Nie wiem zresztą czemu akurat elfy miałyby dostać taką rangę. Teoretycznie elfom wogóle nie powinny się liczyć posty z ich forum (wiem, spłycanie problemu, ale tak samo z rangami) - kto Was tam wie, czy większość postów u Was to nie "Posty +1! :mrgreen:"? Co do spammowanie, to przypatrz się postom takiego Otorka i powiedz z ręką na sercu, że większość jego postów wnosi coś do tego Forum? No dalej... Skłamiesz mi w żywe oczy? :roll:

Reszta ==> jej. Ja tam mówiłem o tym na gg z paroma osobami, ale żeby taka nagonka się zrobiła?! Sordi - spokojnie, nie ma co się nerwować. Avi i Chaon - nie żegnajmy jeszcze Wiedźminka.

Aha, i jeszcze Wiedźmołku - nikt tu nie robi żadnych frontów "anty-...". Ani anty-elfowych, ani anty-innych. Ja byłem w jednym anty-Angbadziewiarskim ruchu, ale myślę, że w tym brał udział akurat każdy. I nie obrażaj się tak na wszystkich, bo do Ciebie personalnie nikt z nas niczego nie ma. O czym doskonale wiesz.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ryan O'Connell » ndz 14.12.2003 20:52

'//iedzmin pisze:Chcem udowodnic iz stracilem chec uczesniczenia na forum. Nikt nie musi plakac. Chaon napisal ze albo spamujemy albo nas nie ma - wiec po co wam spamer.


Skoro tak bardzo przejmujesz się opinią innych, to przykro mi.

'//iedzmin pisze:No i te wasze jabane protesty - zamista wyrazic swoja opinie.. to anty elf ,a teraz protest kolejny.. pomysly.. pffff - mam to w dupie i zegnam.


Ech. Nie protestujemy przeciw elfom a jedynie powstawaniu grupek i grupeczek. Macie zamknięte forum z własnymi prawami. Nie protestuję przeciw temu - jeśli to jest Wam potrzebne, to ok. Ale teraz wysunięte w tak nonszalancki sposób żądanie (z błędem ort. z temacie zresztą :P)... To, że piszesz dużo nie czyni z elfów nadludzi. Wśród elfów jest kilku aktywnych forumowiczów i o ile rozumiem wyróżnianie osób znacząco wybijających się, o tyle nagradzanie całej Waszej grupy jest bezpodstawne.

Osobne statusy dla elfów zostały zresztą odrzucone przez adminów forum.

Pozdrwiam i życzę więcej pokory. ;)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 21:56

moj topic to byl zart -pomineliscie ":P" w topicu, chcialem kiedys osobne statusy dla elfow... ale w2 sumie dowiedzialem sie jaki spamer jestem.
pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Azirafal » ndz 14.12.2003 22:21

Dobra, nie wiem jak Wy, ale ja mam już dość. Niech już ktoś zamknie ten topik, bo będziemy się tu kręcić bez sensu do usranej śmierci i nigdy do niczego nie dojdziemy. Zamiast tego znowu popsujemy trochę krwi na Forum i humory wszystkim siądą! Święta, kurwa, idą! Cieszyć się i radować, a nie narzekać na siebie i gadać od rzeczy!!! Wykonać! :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » ndz 14.12.2003 22:49

l8r
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Alganothorn » pn 15.12.2003 9:56

w skrócie:
- specjalne rangi przyznawać się powinno li tylko na podstawie osobistych zasług; nagradza się użytkownika, nie zbiorowość;
- spam się szerzy, ale ma się nijak to jakichkolwiek przynależności, ani w ramach miejsca zamieszkania, ani w ramach obiektu zainteresowań, ani w ramach żadnego klanu;
- nikogo do zmian decyzji namawiać nie będę: nie chcę żeby ktokolwiek czuł się źle w moim towarzystwie, jeśli mu ono nie odpowiada;
- żałuję, że Witcher zdecydował się ograniczyć aktywność na forum
ot i tyle
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » pn 15.12.2003 14:34

Wiedźmin, jestem zaskoczony... Pierwszy raz zajrzałem do tego topicu, no i cóż mogę powiedzieć - składam to wszystko co tu napisałeś na to, żeś gołowąs jeszcze.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: '//iedzmin » pn 15.12.2003 18:59

w sumie 20.. prawie 1
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron